Hizmet Bölgelerimiz

Şereflikoçhisar Web Tasarım

Şereflikoçhisar Web Tasarım , firması olarak sadece Şereflikoçhisar değil, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm internet sayfalarının bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal firmalar, web sitelerini yaptırırken işinin ehli ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Özellikle Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız işleri görebilirsiniz.

Web sayfası yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir maliyeti var. Bundan dolayı her ne kadar ücretlerimizi minimum da tutmak istesekte, belli bir ücret ortaya çıkıyor. Ama ödediğiniz her kuruşa değecek şekilde size bir internet sayfası tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar tasarımımız devam edecek ve web sitesini tamamen istediğiniz şekle getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Web Tasarım Nedir?

Şereflikoçhisar bölgesinde hizmet sağlayan firmalara Şereflikoçhisar Web Tasarım firması denir. Biz sadece Şereflikoçhisar konumuna değil, bütün Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Çünkü profesyonel bir ekibe ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar niye web tasarıma gereksinim duyar, bundan söz edelim. Firmalar, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir web sitesine gereksinim duyarlar. Bu firmalar sadece kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sitelerinin üstünden verdikleri hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sayfası, potansiyel müşterilere ulaşmak için çok önemli bir reklamdır. Dolayısıyla web tasarım artık zorunlu bir gereksinim haline geldi.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun olarak World Wide Web , Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Buradaki web, günlük hayatımızda sürekli kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üstünde yayınlanan verilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, bilgi vermek gayeli olan bir sistemdir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü bilgiye daha çabuk ve pratik olarak erişebiliyoruz. İhtiyacımız olan bir veriye, hizmete veya ürüne dakikalar içinde web üstünden ulaşabiliyoruz.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

Web Nedir?

Üstte de söz ettiğimiz gibi bilgilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, öncelikli amacı bilgi sağlamak olan, internet üstünden yayınlanan bir sistemdir. Bu sistem bütün internet sayfalarını içerisinde barındırır. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve deneyim isteyen bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Ne yazık ki ülkemizde web tasarım ismi altında yetersiz bir çok kişi ve firma, proje yapmakta ve hizmet alan şahısları mağdur etmektedir. Bilhassa ilk sefer bu hizmeti alan şirketler çoğunluktadır. Hizmet alacağınız ajansı lütfen daha özenle seçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

Şereflikoçhisar Web Tasarım Neden Yapılır?

Firmalar, web üstünde tanıtım yapmak, satış yapmak, verdikleri hizmetleri yayınlamak için web tasarıma gereksinim duyarlar. Çünkü şuan ki koşullarda kullanıcıların büyük bir kesimi istediği hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Fakat internet sayfası olmayan bir şirketi bulmaları mümkün değildir. Bir firma için en ihtiyaç duyulan şey pazarlama ve reklamdır. Müşterilere ulaşmanın en çabuk yolu internet üzerinden web sitesi oluşturmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Şayet siz de kazancınızı arttırmak ve daha fazla kullanıcıya erişim sağlayarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

Şereflikoçhisar Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim tasarladığımız her web sayfası, firmaya özeldir. Hazır şablonlar üstünden değil, arzularınıza istinaden tasarım yaparız. Ama bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım biçimindedir. Sizlere kısaca bunlardan bahsedelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere standart bir projedir. Tüm bilgiler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Ama bu tasarımın dezavantajları mevcuttur. Arama motoru dostu olmadığı için internet siteniz sıralamalarda daha arkaplanda olacaktır. Bu da web sayfanıza tıklamaları oldukça düşürecektir. Ücreti en hesaplı tasarım tipidir. Şayet uygun ücretli bir internet sitesi arıyorsanız, bu paketi seçebilirsiniz. Ancak yine belirtmeliyim ki sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük fikirleriniz varsa üst paketleri tercih etmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Şereflikoçhisar konumunda en fazla kullandığı web tasarım paketidir. Siz de kurumsal kimliğinizi webe taşımak ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir internet sayfası istiyorsanız bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, projelerinizi, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden resimleri web sitenizde yayınlarız. İnternet sayfanıza giren müşterilerin aradığı hizmeti basit bir şekilde bulup, sizinle iletişime geçmesi sağlanır. Ayrıca bu tasarım tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sitenizi üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Şereflikoçhisar Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu tasarım, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz isteyin, tasarım ekibimiz ona göre tasarlasın. Çünkü bu pakette kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve işlevsel özellikler talep ediyorsanız bu paket tam size göre. İnternet üzerinde hem kurumsal kimliğinizi yansıtmak hem de profesyonel olarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üstünden milyonlarca kişiye pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu tasarımda içerik yönetim sistemi, kurumsal görünüm, lisanslı tema, lisanslı eklentiler ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde birçok sanal dev mağaza bulunmakta. O şirketlerle yarışmak için kesinlikle ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca web sayfasını oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örneklemek gerekirse, bir mal üretelim. Bu ürün mükemmel ve son derece yararlı bir ürün olsun. Ancak reklamını ve pazarlamasını yapmazsak kimsenin bu üründen haberi olmaz ve pazarlama yapamayız. E-Ticaret te bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Tasarladığımız internet sitesinde dikkat ettiğimiz en önemli şey, firmanın amacına uygun olması. Çünkü web sayfası, günümüzde firmalar için zorunlu bir gereksinim haline geldi. Firma, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için web sayfası yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle şahsa özgü ve ihtiyaca uygun internet sayfaları tasarlıyoruz.

Ürettiğimiz web sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir biçimde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en hızlı şekilde şirketinizle iletişim kurmak isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan web sayfalarına arama ve iletişim linkleri ekleyerek, daha hızlı bir biçimde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir diğer en önemli özellik ise tasarladığımız e-ticaret sistemlerinin tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında web sayfanızın üst sıralarda çıkması, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bundan dolayı Ücretli SEO Hizmeti almanızı muhakkak tavsiye ediyoruz.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

Şereflikoçhisar Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, arzu edilen internet sitesine istinaden belirlenir. Örnek vermek gerekirse, üst kısımda anlattığımız Standart Web Tasarım da kodlanan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı fiyatı diğerlerine nazaran daha ucuzdur. Fakat bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle beraber yayınlamak isteyen bir şirket için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer tasarımlara istinaden yüksektir. Bunun nedeni de az önce bahsettiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, mağaza eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de düşünürsek, daha ucuzunu tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bize göre bir web sayfasının ucuz olması, onun eksik veya baştan savma olduğu manasına gelir.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

En Ucuz Şereflikoçhisar Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Şereflikoçhisar Web Tasarım Firması ararken kesinlikle çok ucuz fiyatlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu kişilere itibar etmeyiniz. Çünkü En Ucuz Şereflikoçhisar Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız web sayfasının hiçbir faydası olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sayfası sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra yardım talep edip, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu ajansları bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı bu tarz şirketlere dikkat etmenizi öneriyoruz.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan şirketler. Hiçbir firma bedava iş yapmaz. Sizi bu şekilde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar ilerledikçe ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz biçimde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Dolayısıyla bu tarz pazarlama yapan firmalardan uzak durun.

Şereflikoçhisar Web Tasarım
Şereflikoçhisar Web Tasarım

Web Tasarım Şereflikoçhisar Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü tasarım sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca teslim ettiğimiz her internet sitesinin arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz onaylayana kadar özelleştiriyoruz ve en işlevsel haliyle teslim ediyoruz. Bizim amacımız tek seferlik iş yapan şirket olmak değil. Bizim amacımız devamlı olarak internet üzerinde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi olanağı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada çalışan arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bundan dolayı da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üstündeki birçok internet sitesi, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Ama bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun kalacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konuya daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sayfalarına göre fiyatlarımızı en uygun noktalarda tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz tasarladığımız her web sayfasını kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her web sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız internet sitesini gören diğer şirket sahipleri, yapılan tasarımı beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.