Hizmet Bölgelerimiz

Gümüşhane Web Tasarım

Gümüşhane Web Tasarım , firması olarak yalnızca Gümüşhane değil, Türkiye’nin her yerine hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm internet sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal şirketler, web sitelerini yaptırırken işinin ehli ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Bilhassa Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız internet sayfalarını görebilirsiniz.

İnternet sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir fiyatı var. Bundan dolayı her ne kadar ücretlerimizi minimum da tutmak istesekte, belli bir fiyat ortaya çıkıyor. Ama ödediğiniz her kuruşa değecek biçimde size bir internet sayfası tasarlayacağız. Siz memnun kalana dek çalışmalarımız devam edecek ve internet sitesini tamamen istediğiniz hale getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Web Tasarım Nedir?

Gümüşhane konumunda hizmet veren firmalara Gümüşhane Web Tasarım firması denir. Biz sadece Gümüşhane bölgesine değil, tüm Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar neden web tasarıma gereksinim duyar, bundan söz edelim. Firmalar, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir internet sayfasına gereksinim duyarlar. Bu firmalar yalnızca kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sayfalarının üzerinden sundukları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sitesi, potansiyel müşterilere erişmek için çok önemli bir reklamdır. Bundan dolayı web tasarım artık zorunlu bir gereksinim haline geldi.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ demektir. Buradaki web, gündelik yaşantımızda sıkça kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üzerinde sunulan verilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, bilgi vermek hedefli olan bir düzendir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü veriye daha çabuk ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. İhtiyacımız olan bir veriye, hizmete veya ürüne saniyeler içinde internet üstünden erişebiliyoruz.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

Web Nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bilgilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, asıl gayesi bilgi sağlamak olan, internet üstünden yayınlanan bir sistemdir. Bu sistem tüm internet sayfalarını içinde barındırır. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım ustalık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle irtibatlı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım adı altında tecrübesiz bir çok kişi ve firma, tasarım yapmakta ve hizmet alan firmaları mağdur etmektedir. Bilhassa ilk sefer bu hizmeti talep eden kişiler çoğunluktadır. Hizmet talep edeceğiniz şirketi lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

Gümüşhane Web Tasarım Neden Yapılır?

Şirketler, internet üzerinde tanıtım yapmak, satış yapmak, sağladıkları hizmetleri yayınlamak için web tasarıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki şartlarda kullanıcıların büyük bir kesimi aradığı hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Fakat web sitesi olmayan bir şirketi bulmaları olası değildir. Bir şirket için en gerekli şey tanıtım ve reklamdır. Müşterilere erişmenin en basit yolu internet üstünden web sitesi oluşturmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Şayet siz de kazancınızı arttırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayarak ajansınızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

Gümüşhane Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim oluşturduğumuz,hazırladığımız her web sayfası, firmaya özeldir. Hazır şablonlar üzerinden değil, taleplerinize göre tasarım yaparız. Fakat bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindedir. Sizlere kısaca bunlardan söz edelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi standart bir projedir. Tüm veriler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Fakat bu tasarımın dezavantajları vardır. SEO uyumlu olmadığı için internet siteniz listelemelerde daha aşağıda kalacaktır. Bu da internet sitenize girişleri oldukça azaltacaktır. Ücreti en hesaplı tasarım modelidir. Eğer düşük fiyatlı bir tasarım arıyorsanız, bu paketi seçebilirsiniz. Ancak yine belirtmeliyim ki sadece tanıtım maksatlı bir web tasarım modelidir. Büyük tasarımlar ve büyük fikirleriniz varsa üst tasarımları tercih etmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Gümüşhane konumunda en fazla tercih ettiği web tasarım modelidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve şirketinizi en iyi biçimde tanıtacak bir internet sayfası istiyorsanız bu tasarımı seçebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri internet sayfanızda yayınlarız. İnternet sitenize giren müşterilerin aradığı hizmeti kolay bir şekilde bulup, sizinle iletişime girmesi sağlanır. Ayrıca bu paket tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sitenizi üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Gümüşhane Web Tasarım paketimizdir. Tüm fonksiyonlara sahip olan bu paket, üst düzey web tasarım talep eden müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz talep edin, tasarım ekibimiz ona göre tasarlasın. Çünkü bu pakette kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tamamen profesyonel bir görünüm ve işlevsel özellikler talep ediyorsanız bu tasarım tam size göre. İnternet üstünde hem kurumsal kimliğinizi tanıtmak hem de profesyonel anlamda şirketinizi büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin internet üstünden milyonlarca kullanıcıya pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu tasarımda içerik yönetim sistemi, profesyonel görünüm, lisanslı tema, lisanslı yazılımlar ve daha birçok özellik mevcut. Ayrıca tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üstünde çok sayıda sanal dev mağaza bulunmakta. O firmalarla mücadele etmek için kesinlikle ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Sadece internet sayfasını oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir mal üretelim. Bu ürün kusursuz ve son derece yararlı bir ürün olsun. Fakat reklamını ve pazarlamasını yapmazsak kimsenin bu maldan haberi olmaz ve satış yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Tasarladığımız web sitesinde üzer,nde durduğumuz en önemli şey, şirketin amacına uygun olması. Çünkü web sitesi, günümüzde şirketler için mecburi bir gereksinim haline geldi. şirket, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için internet sitesi yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle kişiye özgü ve ihtiyaca uygun internet siteleri tasarlıyoruz.

Ürettiğimiz internet sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının basit bir biçimde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en hızlı şekilde şirketinizle iletişim kurmak isteyecek. Özellikle hizmet sektöründe olan internet sitelerine arama ve iletişim butonları ekleyerek, daha ivedi bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir diğer en önemli özellik ise tasarladığımız e-ticaret sistemlerinin tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında internet sitenizin üst sıralarda çıkması, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bunun için Ücretli SEO Hizmeti almanızı muhakkak öneriyoruz.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

Gümüşhane Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, arzu edilen internet sayfasına istinaden belirlenir. Örnek vermek gerekirse, üst kısımda anlattığımız Standart Web Tasarım da kullanılan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı ücreti diğerlerine nazaran daha ucuzdur. Lakin bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt sayfalarıyla beraber yayınlamak isteyen bir firma için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama yalnızca tanıtım amaçlı bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer tasarımlara göre yüksektir. Bunun nedeni de az önce belirttiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, shop eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de düşünürsek, daha ucuzunu tercih etmek mutlaka sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bizim açımızdan bir web sitesinin ucuz olması, onun yetersiz veya baştan savma olduğu anlamına gelir.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

En Ucuz Gümüşhane Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Gümüşhane Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz fiyatlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Gümüşhane Web Tasarım diye bişey yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız internet sitesinin hiçbir faydası olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir internet sitesi sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde büyük olasılıkla bu şirketleri bulamayabilirsiniz. Dolayısıyla böyle şirketlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Ücretsiz Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan şirketler. Hiçbir firma ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu biçimde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar ilerledikçe ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz biçimde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Dolayısıyla bu tarz pazarlama yapan firmalardan uzak durun.

Gümüşhane Web Tasarım
Gümüşhane Web Tasarım

Web Tasarım Gümüşhane Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü iş sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca teslim ettiğimiz her internet sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz onaylayana kadar özelleştiriyoruz ve en işlevsel haliyle teslim ediyoruz. Bizim amacımız tek seferlik iş yapan firma olmak değil. Bizim amacımız devamlı olarak internet üstünde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi olanağı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada çalışan arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üstündeki birçok internet sayfası, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun kalacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konu başlığına daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sitelerine göre fiyatlarımızı en hesaplı seviyelerde tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz yaptığımız her web sayfasını kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her internet sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sitesini gören diğer ajans sahipleri, yapılan tasarımı beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.