Nasıl Çalışırız?

1. Projenizi Dinleriz

Sizi dinlemek için adresinizde ziyaret ediyoruz. Çalışmaya işin kapsamını belirleyerek başlıyoruz. Sizinle birlikte karşılıklı fikir alışverişi yaparak web sitesi projenizin planlanması için gerekli bilgileri alıyoruz. Bu noktada iyi iş arkadaşı olacağız.

2. Plan Yaparız

İlk görüşmenin ardından, projenizi ana hatlarıyla açıklayacağız, kilometre taşları oluşturacağız ve proje öncelikleri konusunda hemfikir olacağız. Şimdi, ilk vizyonunuzla uyumlu ve hedeflerinize ulaşılabilir kılan stratejik bir planımız var.

3. Demo Tasarım Yaparız

Yeterli bilgi alışverişinden sonra kurumsal web tasarım talepleriniz için bir demo web sitesi oluştururuz ve incelemeniz için adresini paylaşırız. Yaptığımız ön çalışmaları beğenmediğiniz sürece kesinlikle hiçbir maddi talebimiz olmaz!

4. Onayınızı Alırız

Siz beğenene kadar ön çalışmamızı sürdürürüz. Hedeflerinize göre bir tasarım oluşana kadar fikirlerinizi alırız ve demo çalışmamızda uygularız.

5. Projeyi Hayata Geçiririz

Son tasarım şekillenir ve sözleşme yapmak için sizi tekrar ziyaret ederiz. Geliştirme ekibimiz projeyi hedeflerinize uygun hale getirene kadar gözden geçirir ve revize eder. Detaylı kodlama işleri yapılır, web siteniz tüm detaylarıyla tamamen hazırlanır ve onayladığınız zamanda yayımlanır.

6. Teslim Ederiz

Projenizin kalitesini sağlayan inceleme ve testler gerçekleştirilir. İtibarınıza değer veriyoruz ve yapılan işin doğru olduğundan emin olmak istiyoruz. Son olarak bitmiş özel projenizi sunuyoruz ve onaylandıktan sonra arayüzü tanıtıyoruz. Tüm lisans evraklarınızı, şifrelerinizi ve size özel hazırladığımız kullanım kılavuzunuzu adresinize teslim ediyoruz.