Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme

Google Reklam Verme

Google Reklam Verme (Google Reklam Yönetimi veya Google ADS Danışmanlığı) hizmetimizle, reklam için ayırdığınız bütçeyi en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Tıklama sayısı, gösterimler ve dönüşüm istatistikleri baz alınarak, sektörünüze uygun reklam kampanyaları oluşturuyoruz.

Google © tarafından belirlenen, 2021 - 2022 Google ADS istatistiklerine göre, Google Partner üyesi olan Metropol Web Tasarım, bölgesindeki (Ankara) en iyi reklam performansına sahip firma seçilmiştir.

Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme
Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme
Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme
Kampanyalar

Google reklam kampanyanızı, uzman ekibimiz tarafından yönetiyoruz. Günlük olarak reklam analizlerini çıkarıp, gerekli müdahaleleri sağlıyoruz.

Anahtar Kelime

Hizmet verdiğiniz sektörde en çok aranan kelimeleri belirliyoruz ve girişlerini yapıyoruz. Anahtar kelimelerin girişini yaptıktan sonra gereksiz anahtar kelimeleri kaldırıp, negatif anahtar kelimeleri belirliyoruz.

Bütçe Planlama

Detaylı sektör analizi yaparak günlük, haftalık, aylık ve yıllık bütçe planlamanızı yapıyoruz. Bu sayede planlı bir şekilde reklamların yayınlanmasını sağlıyoruz.

Hedet Kitle

Reklamın yayınlanacağı hedef kitleyi belirleyerek maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Dönüşümler

Profesyonel dönüşümlü reklamlar sayesinde, reklamdan gelen potansiyel müşterilerinizin istatistiklerini öğreniyoruz. Bu bilgiler ışığında daha verimli reklam kampanyaları oluşturuyoruz.

Hedef Tıklama

Reklamlarınızın en fazla tıklama sayısını ulaşması için gerekli optimizasyonları yapıyoruz.

Web Site Analizi

Web sitenizin analizini yaparak, reklamdan daha çok performans almamız için gerekli düzenlemeleri rapor şeklinde sunuyoruz.

Gösterimler

Reklamlarınızın daha çok gösterim alması, daha çok potansiyel müşteri kazanmanızı sağlar.

Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme

Google Reklamları

Google Reklamları, günümüz için en önemli reklam verme yöntemlerinden biri haline geldi. Google Reklam Danışmanlığı hizmetimizle, reklamlarınızın en verimli şekilde yayınlanmasını sağlıyoruz. Periyotlar halinde iyileştirmeler yaparak daha uygun Google Reklam Fiyatları almanızı sağlıyoruz.

Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme

Google Reklam Fiyatları

Google Reklam Fiyatları Hakkında Bilgiler

Google Reklam Ücretleri Ne Kadar?

Google Reklam Ücretleri sektöre göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Kimi sektörlerde ücretler 0.50 TL - 2.00 TL aralığında olurken, kimi sektörlerde bu rakamlar 8.00 TL - 9.00 TL civarına kadar çıkmaktadır. Sizin sektörünüzdeki TBM (Tıklama Başı Maliyet) fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. 

Google Reklam Verme Fiyatları Ne Kadar?

Google Reklam Verme Fiyatları hizmetimizle iki çeşit reklam verme yönetimini size sunuyoruz.

Birinci yöntem Tıklama Reklam Kampanyası hizmetidir. Bu hizmet ile belli bir TBM (Tıklama Başı Maliyet) ve bütçe belirlenerek reklamlarınızın ilk sıralarda çıkması sağlanır. 

İkinci yöntem Dönüşümlü Reklam Kampanyası hizmetidir. Bu reklam yöntemi ile sizin sektörünüzle ilgili olan kişilere reklamınız gösterilir. Reklamlarınıza tıklama yapan potansiyel müşteriyi kazanmak için dönüşüm amaçlı tekrar aynı kişiye reklam gösterilerek hizmet alması sağlanır. Bu sayede daha fazla müşteri dönüşü sağlanır.

Google Reklam Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Google Reklam Fiyatları, reklam vereceğiniz sektöre göre değişiklik gösterebilir. Önemli olan belirlenen bütçenin en uygun TBM (Tıklama Başı Maliyet) ile gösterimini sağlayıp, tıklanmasını sağlamaktır.

Sektörünüzdeki rekabet yüksek ise o zaman ödeyeceğiniz TBM'de artacaktır. Profesyonel ekibimizin detaylı çalışmasıyla en düşük TBM almanızı sağlıyoruz.

Google Reklam Fiyatları Nasıl Öğrenilir?

Google Reklam Fiyatları, Google'ın kendi hizmet verdiği Google ADS panelinde mevcuttur. Buradan detaylı çalışma yaparak sektörünüzün TBM (Tıklama Başı Maliyet) ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Profesyonel reklam ekibimizle iletişime geçerek sektörünüzün güncel reklam fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hemen iletişime geçin!

Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme

Google Reklam Danışmanlığı

Google Reklam Danışmanlığı Hakkında Bilgiler

Google Reklam Yönetimi Nedir?

Google Reklam Yönetimi, Google Reklam Danışmanlığı sağlayan Metropol Web Tasarım firmamızın sunduğu hizmetlerden biridir. Bu hizmetle, sektörünüze göre belirlediğimiz aylık bütçe ve TBM (Tıklama Başı Maliyet) ile reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Reklamlarınızın ekibimiz tarafından 1-2 günlük periyotlar halinde sürekli olarak kontrolü sağlanıyor ve reklamlarınız en verimli şekilde yayınlanıyor. Negatif anahtar kelimeleri ve eklenmesi gereken anahtar kelimeleri belirleyip, ona göre işlemlerini yapıyoruz. Bu sayede istediğiniz bölgede ve istediğiniz arama kelimelerine göre reklamlarınız Google'da yayınlanıyor.

Google Reklam Uzmanı Ne Yapar?

Google Reklam Uzmanı, reklamlarınız için gerekli olan tüm işlemleri yapar. Bu işlemler;

 • Anahtar kelimelerin eklenmesi,
 • Negatif anahtar kelimelerin belirlenmesi,
 • Reklam uzantılarının girilmesi,
 • Duyarlı reklam ağı oluşturulması,
 • Demografi ve konum ayarlaması,
 • Bütçe ve TBM ayarlamaları,
 • Reklam dönüşümlü ise dönüşüm etiketleri eklenmesi,
 • Google önerilerinin uygulanması,
 • Optimizasyon puanını arttırma,
 • Etkili reklam başlıkları oluşturma,
 • Etkili reklam açıklamaları oluşturma.

Google Reklam Ajansı Nedir?

Google Reklam Ajansı, Google Partner üyesi olan Metropol Web Tasarım firması gibi firmaların yaptığı işin adıdır.

Ankara Reklam Ajansı olan Metropol Web Tasarım, Google ile işbirliği içinde olup, sizlerin daha verimli reklam verebilmesi için hizmetler sunmaktadır.

Reklam hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve Google'a Reklam Vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Reklam Danışmanlğı Hizmetleri Nedir?

Google Reklam Danışmanlığı, Google'a verilecek olan reklamlarınız daha üst sıralarda görünmesi, daha az maliyetlerle yayınlanması ve reklamların en iyi şekilde optimize edilmesi için verdiğimiz hizmetlerden biridir.

Google Reklam Danışmanlığı hizmetimiz sayesinde, eğer kendiniz reklam veriyorsanız, ödediğiniz reklam maliyetleri düşecektir. Eğer ilk defa reklam vereceksiniz, çok iyi bir başlangıç yaparak düşük bütçelerle verimli reklam yayını yapabileceksiniz.

Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme

Google ADS

Google ADS, kişilerin veya firmaların reklam vermek için kullandıkları bir Google hizmetidir. Google ADS Danışmanlığı hizmetimizle, web sitenizin reklamlarının en iyi şekilde yayınlanmasını sağlıyoruz. Düzenli olarak reklamlarınızın kontrolünü sağlayarak daha çok verim almanızı sağlıyoruz. Google ADS Reklam Verme hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme

Google ADS Reklamları, tüm dünya üzerinde kabul görmüş en etkili reklam verme yöntemidir. Bu reklam yöntemiyle sektörünüzle ilgilen potansiyel müşterilere erişebilmeniz sağlanır.

Google'a Reklam Vermek için 2 yöntem bulunmaktadır.

Birinci yöntem, kendiniz Google hesabınız üzerinden yönlendirmeleri takip ederek verebilirsiniz.

İkinci yöntem, Google Reklam hesabınızdan yetkilendirme vererek Google ADS Yönetimi hizmeti veren firmalardan ücret karşılığı hizmet almanızdır.

Bizim tavsiyemiz ikinci yöntem olacaktır. Çünkü eğer daha önceden reklam vermediyseniz çok güzel bir başlangıç yaparak düşük maliyetlerde reklam yayınlayabilirsiniz.

Google ADS Fiyatları, reklam vermek istediğiniz sektöre göre değişiklik gösterir. Aslında buradaki Google ADS fiyatı, yayınlanan reklamlarınıza arama yapan kullanıcılar tıkladıkça sizin bütçenizden harcanan fiyatı temsil ediyor.

Siz günlük bütçe belirliyorsunuz. Örnek olarak Google ADS Reklam için 100 TL bütçe ayırdınız. Bu bütçe için TBM (Tıklama Başı Maliyet) belirleniyor. Bu TBM ücreti sektördeki rekabete göre değişebiliyor. Google algoritması da buna göre sizin reklamlarını yayınlıyor.

TBM (Tıklama Başı Maliyet) ücretlerini öğrenmek için reklam ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Google ADS Reklam Verme Hizmeti, özel sektördeki firmaların sizin adınıza web siteniz için reklam kampanyaları oluştururak yayınlaması hizmetidir. Google Partner olan Metropol Web Tasarım, sizlere uzman ekibiyle ve profesyonel reklam danışmanı kadrosuyla en iyi şekilde bu hizmeti sunmaktadır.

Google ADS Reklam Verme hizmetiyle, reklamlarınızın en iyi şekilde yayınlanmasını sağlıyoruz. En iyi şekilde yayınlanırken, bütçenizi de yormayacak şekilde optimizasyon sağlıyoruz. Reklam tıklamalarında en düşük ücretlere, en yüksek verimi almanız için hergün gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Günlük olarak anahtar kelime kontrolü ve negatif anahtar kelime girişlerini sağlıyoruz.

Google ADS Reklam Vermek için bir Google hesabınızın olması gerekiyor. Google hesabınız yoksa almak için tıklayınız.

Google hesabınızı oluşturduktan sonra bize reklam hesabınızın yetkilerini veriyorsunuz. Biz de sizin adınıza web sitenizin reklamlarını yayınlıyoruz.

Google ADS Reklam Vermek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme

Google ADS Yönetimi, reklamlarınızın en iyi performansla ve en düşük TBM (Tıklama Başı Maliyet) ile yayınlamasını sağlamak için yapılan çalışmalardır.

Günlük olarak takip edilen reklam kampanyalarınızda, anahtar kelime eklenmesi, negatif anahtar kelime eklenmesi, rekabet analizi, reklam optimizasyonu, bütçe kontrolü gibi çeşitli işlemleri yaparak en iyi performansı almanızı sağlıyoruz.

Google Reklam Verme konusunda profesyonel ekibimizden bilgi almak için iletişime geçiniz.

Google ADS Uzmanı, reklamlarınızın günlük optimizasyonunu sağlarak en iyi performans vermesini sağlar. Bununla birlikte ödediğiniz TBM (Tıklama Başı Maliyet) miktarında da büyük ölçüde düşüş olmasını sağlar.

Google ADS Uzmanı, ayrıca bütçe planlaması,konum bilgisi ve demografi gibi önemli verilerin ışığında daha verimli reklam kampanyaları yayınlanmasını sağlar.

Google ADS Ajansı, Google Partner üyesi olan Metropol Web Tasarım gibi firmalara verilen isimdir.

Google ADS Ajansı'nın genel görevleri; reklamlarınızın en iyi performansı sağlaması için çalışmalar yapmak, bütçe optimizasyonu sağlayarak daha az ödemeler yapmanızı sağlamak, rekabet analizi verileriyle reklamlarınızın diğer reklam veren firmalardan daha ön plana çıkmasını sağlamaktır.

Google ADS Danışmanlığı Hizmetleri, kısaca web sitenizin reklamlarının en verimli şekilde yayınlamasını sağlamak için yapılan çalışmalardır.

Reklamların verimli şekilde yayınlanmasını sağlamak için bütçe, kalite puanı ve TBM (Tıklama Başı Maliyet) oranlarının günlük olarak kontrol edilmesi gerekir.

Google Reklam Verme - Ankara Reklam Verme

İnternete Reklam Verme

İnternete Reklam Verme, özellikle akıllı telefonların tamamen yaygınlaşması ve pandemi sürecinden dolayı en önemli reklam verme metodu oldu. İnternet Reklam Verme Fiyatları konusunda sektörünüze göre fiyatlar değişeceğinden dolayı, bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web Sitesi Reklam Verme hizmetmizden faydalanarak siz de Google aramalarından müşteri kazanın. Google Site Reklamı Verme hakkında, web sitenizini reklamlara çıkarak potansiyel müşterilerinizi kazanın. Google Harita Reklam yöntemiyle harita aramalarında web sitenizin ve işletme hesabınızın ilk sıralarda çıkması sağlanır. Google İlan Verme yani reklam verme işlemiyle reklamlarınız Google'da ve Google İş Ortakları'nda yayınlanır.

İnternete Reklam Verme Fiyatları Ne Kadar?

İnternete Reklam Verme Fiyatları reklam vermek istediğiniz iş koluna göre değişmektedir. Her sektöre ait farklı TBM (Tıklama Başı Maliyet) ücret aralıkları vardır. Bu ücret sektördeki rekabet oranına göre belirlenmektedir.

Google ADS, aylık olarak belirlediğiniz bütçeye ve TBM ücretine göre reklamlarınızı yayınlar. Burada önemli olan Duyarlı Arama Ağı Reklamları (Reklamda Yayınlanan Reklam Başlıkları) performansıdır.

Bu reklam başlıkları en çok aranan kelimeler içermeli ve potansiyel müşteriyi ikna edici cümleler olmalıdır. Aksi takdirde reklamlarınız gösterim almasına rağmen tıklama sayınız düşük olacaktır.

Web Sitesi Reklam Verme Nedir?

Web Sitesi Reklam Verme, Google veya diğer mecralar üzerinden reklam vermeniz demektir.

Firmanız hizmet sektöründeyse Google Reklamlarını öneriyoruz. Eğer ürün satış veya e-ticaret sistemleri için reklam vermeyi düşünüyorsanız, sosyal medya üzerinden reklam vermelisiniz.

Web Sitesi Reklam Verme hizmeti, Google ADS üzeriden yapılır. Bu sistemi kullanmak bilgi ve tecrübe gerektirir. Akıllı Reklam yöntemiyle kolay bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz fakat Uzman Reklam Modu'nda aldığınız performansı alamazsınız. Uzman Reklam hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Site Reklamı Verme Nedir?

Google Site Reklamı Verme, web sitenizin reklamlarını yayınlayarak, hizmetlerinizle potansiyel müşterilere erişmenizi sağlar.

Performansı yüksek ve verimli reklam yayınlamak için uzmandan destek almanız gerekir. Google Partner üyesi olan Metropol Web Tasarım, sizlere en iyi hizmeti vermek için profesyonel ve tecrübeli ekibiyle daima hizmetinizdedir.

Google Harita Reklamı Nasıl Verilir?

Google Harita Reklamı, Google hesabınıza bağlı işletme hesabınızı reklama çıkarma yöntemidir. Arama motoru aramalarında reklamlardan hemen sonra gelen haritalar, oldukça önemli bir reklam verme yöntemidir.

Bu reklamı verebilmek için öncelikle daha önceden kurulmuş bir işletme hesabınızın olması gerekir. Eğer yoksa "Benim İşletmem" sayfasından hemen oluşturabilirsiniz.

Daha sonrasında Google ADS üzerinden işletme hesabınız gösterilerek reklam verilebilir. Bu işlemleri profesyonel ve hızlı bir şekilde yürütmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google İlan Verme Nasıl Yapılır?

Google İlan Verme, bir web sitesi üzerinden yapılır. İlan vermek için hazır kurulu bir web sitesi gerekir. Eğer web siteniz yoksa bizimle iletişime geçip, web sitesi yaptırabilirsiniz.

Web siteniz hazır hale geldikten sonra hizmetlerinizin veya ürünlerinizin ilanlarını Google ADS üzerinden verebilirsiniz.

Google ADS sistemini daha önceden kullanmadıysan bu işi profesyonel ve hızlı bir şekilde yürüten Google ADS Ajansı ile çalışmanızı öneririz. Metropol Web Tasarım firması olarak ödüllü reklam ekibimizin hizmetlerinden faydalanın.

Google Reklam Verme Haritası