Hizmet Bölgelerimiz

Afyonkarahisar Web Tasarım

Afyonkarahisar Web Tasarım , firması olarak yalnızca Afyonkarahisar değil, Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz. Şuan kullanımda olan tüm web sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal firmalar, internet sitelerini yaptırırken işinin ustası ve profesyonel bir web tasarım firmasıyla iş yapmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Bilhassa Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız web sayfalarını görebilirsiniz.

İnternet sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Lakin kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir fiyatı var. Bundan dolayı her ne kadar fiyatlarımızı minimum da tutmak istesekte, belli bir fiyat ortaya çıkıyor. Fakat ödediğiniz her kuruşa değecek şekilde size bir web sitesi tasarlayacağız. Siz memnun kalana dek çalışmalarımız devam edecek ve web sayfasını tamamen arzu ettiğiniz biçime getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Web Tasarım Nedir?

Afyonkarahisar bölgesinde hizmet sağlayan firmalara Afyonkarahisar Web Tasarım şirketi denir. Biz yalnızca Afyonkarahisar bölgesine değil, bütün Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki şirketler niye web tasarıma gereksinim duyar, bundan bahsedelim. Firmalar, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir web sayfasına ihtiyaç duyarlar. Bu şirketler sadece kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sayfalarının üstünden yaptıkları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sayfası, potansiyel müşterilere erişmek için çok önemli bir reklamdır. Dolayısıyla web tasarım artık mecburi bir ihtiyaç haline geldi.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ demektir. Buradaki web, gündelik hayatımızda sıkça kullandığımız bir sözcüktür. Web, internet üstünde sunulan bilgilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, bilgi vermek gayeli olan bir düzendir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete geçmiş durumda. Çünkü veriye daha çabuk ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir veriye, hizmete veya ürüne dakikalar içinde internet üzerinden erişebiliyoruz.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

Web Nedir?

Üstte de bahsettiğimiz gibi bilgilerin birbirleriyle irtibatlı olduğu, öncelikli amacı bilgi vermek olan, internet üzerinden yayınlanan bir düzendir. Bu sistem bütün internet sitelerini içerisinde bulundurur. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım ustalık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle irtibatlı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım adı altında tecrübesiz bir çok şahıs ve şirket, proje yapmakta ve hizmet alan kişileri mağdur etmektedir. Bilhassa ilk defa bu hizmeti alan firmalar çoğunluktadır. Hizmet alacağınız ajansı lütfen daha özenle seçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

Afyonkarahisar Web Tasarım Neden Yapılır?

Firmalar, web üzerinde tanıtım yapmak, satış yapmak, sağladıkları hizmetleri yayınlamak için web tasarıma gereksinim duyarlar. Çünkü şuan ki koşullarda kullanıcıların büyük bir bölümü talep ettiği hizmeti veya ürünü web üstünden buluyor. Lakin web sitesi olmayan bir firmayı bulmaları mümkün değildir. Bir şirket için en mecburi şey pazarlama ve reklamdır. Müşterilere ulaşmanın en basit yolu internet üzerinden web sitesi kurmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Eğer siz de gelirinizi yükseltmek ve daha çok kullanıcıya erişim sağlayarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

Afyonkarahisar Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim tasarladığımız her web sayfası, şirkete özeldir. Standart şablonlar üzerinden değil, taleplerinize istinaden tasarım yaparız. Fakat bu tasarımların kendi içinde türleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindedir. Sizlere özetle bunlardan söz edelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

Adından da anlayacağımız üzere standart bir tasarımdır. Tüm veriler, hizmetler, ürünler, foto galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Fakat bu tasarımın dezavantajları vardır. SEO uyumlu olmadığı için internet sayfanız listelemelerde daha geride olacaktır. Bu da web sayfanıza ziyaretleri fazlasıyla azaltacaktır. Fiyatı en ucuz tasarım tipidir. Eğer uygun ücretli bir tasarım arıyorsanız, bu paketi tercih edebilirsiniz. Ancak tekrar belirtmeliyim ki sadece tanıtım maksatlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük düşünceleriniz varsa üst tasarımları seçmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Afyonkarahisar konumunda en çok tercih ettiği web tasarım modelidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve şirketinizi en iyi şekilde tanıtacak bir internet sitesi istiyorsanız bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri web sayfanızda yayınlarız. Web sitenize giren müşterilerin istediği hizmeti kolay bir şekilde bulup, sizinle iletişime girmesi sağlanır. Ayrıca bu tasarım tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sayfanızı üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Afyonkarahisar Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu tasarım, üst düzey web tasarım tercih eden müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz isteyin, tasarım ekibimiz ona göre tasarlasın. Çünkü bu pakette kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu paket tam size göre. İnternet üstünde hem kurumsal kimliğinizi tanıtmak hem de profesyonel olarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları görüşelim.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üzerinden milyonlarca kişiye pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu tasarımda içerik yönetim sistemi, kurumsal görünüm, lisanslı tema, lisanslı eklentiler ve daha birçok özellik mevcut. Ayrıca tam anlamıyla SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üstünde birçok sanal büyük mağaza bulunmakta. O şirketlerle mücadele etmek için kesinlikle ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca internet sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir ürün üretelim. Bu ürün kusursuz ve son derece faydalı bir mal olsun. Ancak reklamını ve pazarlamasını yapmazsak kimsenin bu maldan haberi olmaz ve satış yapamayız. E-Ticaret te bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Tasarladığımız web sitesinde üzer,nde durduğumuz en önemli şey, şirketin gayesine uygun olması. Çünkü internet sitesi, günümüzde şirketler için zorunlu bir gereksinim haline geldi. şirket, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için web sayfası yaptırmak istiyor. Biz de günümüz teknolojisiyle şahsa özgü ve ihtiyaca uygun web siteleri tasarlıyoruz.

Ürettiğimiz internet sayfalarının en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir biçimde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en ivedi biçimde firmanızla iletişime geçmek isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan web sayfalarına arama ve iletişim linkleri ekleyerek, daha ivedi bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir başka en önemli özellik ise hazırladığımız e-ticaret sistemlerinin tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında web sayfanızın üst sıralarda çıkması, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bundan dolayı Ücretli SEO Hizmeti almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

Afyonkarahisar Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, arzu edilen web sayfasına göre belirlenir. Örnekleyecek olursak, üst kısımda bahsettiğimiz Standart Web Tasarım da kodlanan yazılım ve eklentiler daha basittir. Dolayısıyla fiyatı diğerlerine göre daha hesaplıdır. Lakin bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle beraber yayınlamak isteyen bir şirket için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama yalnızca tanıtım amaçlı bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer tasarımlara istinaden yüksektir. Bunun nedeni de az önce bahsettiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, mağaza eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de hesaba katarsak, daha hesaplısını tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bizim açımızdan bir internet sitesinin ucuz olması, onun eksik veya hatalı olduğu manasına gelir.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

En Ucuz Afyonkarahisar Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Afyonkarahisar Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz rakamlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu kişilere güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Afyonkarahisar Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız internet sitesinin hiçbir faydası olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sayfası sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu ajansları bulamayabilirsiniz. Dolayısıyla böyle şirketlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Ücretsiz Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan şirketler. Hiçbir firma ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu şekilde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar devam edince ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem arzu ettiğiniz biçimde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Dolayısıyla bu tarz pazarlama yapan şirketlerden uzak durun.

Afyonkarahisar Web Tasarım
Afyonkarahisar Web Tasarım

Web Tasarım Afyonkarahisar Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü iş sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her internet sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz onaylayana kadar özelleştiriyoruz ve en işlevsel haliyle teslim ediyoruz. Bizim gayemiz tek seferlik iş yapan şirket olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üzerinde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi imkanı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bundan dolayı da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üstündeki birçok internet sitesi, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, alacağınız hizmetten memnun olacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konuya daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sayfalarına göre fiyatlarımızı en hesaplı noktalarda tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz tasarladığımız her web sayfasını kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her web sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız internet sitesini gören diğer şirket sahipleri, yapılan işi beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.