Hizmet Bölgelerimiz

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım , firması olarak yalnızca Ağrı değil, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm web sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal firmalar, internet sitelerini yaptırırken işinin ehli ve profesyonel bir web tasarım firmasıyla iş yapmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Bilhassa Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız internet sayfalarını görebilirsiniz.

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir ücreti var. Dolayısıyla her ne kadar fiyatlarımızı minimum da tutmak istesekte, belli bir ücret ortaya çıkıyor. Fakat ödediğiniz her kuruşa değecek şekilde size bir web sitesi tasarlayacağız. Siz memnun kalana dek tasarımımız devam edecek ve internet sayfasını tam anlamıyla istediğiniz biçime getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Ağrı Web Tasarım Nedir?

Ağrı bölgesinde hizmet sağlayan firmalara Ağrı Web Tasarım şirketi denir. Biz yalnızca Ağrı bölgesine değil, tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Çünkü profesyonel bir ekibe ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar neden web tasarıma gereksinim duyar, bundan bahsedelim. Şirketler, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir internet sayfasına gereksinim duyarlar. Bu şirketler yalnızca kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sitelerinin üstünden yaptıkları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sayfası, potansiyel müşterilere erişmek için çok mühim bir reklamdır. Dolayısıyla web tasarım artık mecburi bir gereksinim halini aldı.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Buradaki web, günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız bir sözcüktür. Web, internet üzerinde sunulan verilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, bilgi vermek hedefli olan bir düzendir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü veriye daha çabuk ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. Gereksinim duyduğumuz bir bilgiye, hizmete veya ürüne saniyeler içerisinde internet üstünden erişebiliyoruz.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Web Nedir?

Üstte de söz ettiğimiz gibi verilerin birbirleriyle bağlantılı olduğu, öncelikli amacı bilgi vermek olan, internet üzerinden yayınlanan bir sistemdir. Bu düzen bütün internet sitelerini içerisinde barındırır. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Ne yazık ki ülkemizde web tasarım ismi altında tecrübesiz bir çok kişi ve firma, iş yapmakta ve hizmet alan şahısları mağdur etmektedir. Bilhassa ilk defa bu hizmeti alan şirketler çoğunluktadır. Hizmet alacağınız ajansı lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Neden Yapılır?

Ajanslar, internet üstünde tanıtım yapmak, satış yapmak, verdikleri hizmetleri yayınlamak için web tasarıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki şartlarda kullanıcıların büyük bir kesimi aradığı hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Fakat internet sitesi olmayan bir şirketi bulmaları mümkün değildir. Bir firma için en mühim şey tanıtım ve reklamdır. Müşterilere ulaşmanın en kolay yolu internet üzerinden web sayfası kurmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Şayet siz de gelirinizi arttırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayarak ajansınızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim oluşturduğumuz,hazırladığımız her internet sitesi, şahsa özeldir. Standart şablonlar üstünden değil, isteklerinize istinaden tasarım yaparız. Ama bu tasarımların kendi içinde türleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindedir. Sizlere özetle bunlardan bahsedelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

İsminden de anlayacağımız üzere standart bir projedir. Tüm veriler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Fakat bu tasarımın dezavantajları vardır. SEO uyumlu olmadığı için internet siteniz sıralamalarda daha aşağıda olacaktır. Bu da web sitenize tıklamaları oldukça azaltacaktır. Ücreti en uygun tasarım tipidir. Eğer uygun fiyatlı bir web sitesi arıyorsanız, bu paketi seçebilirsiniz. Fakat yine belirtmeliyim ki sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük düşünceleriniz varsa üst paketleri tercih etmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Ağrı bölgesinde en fazla kullandığı web tasarım modelidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir web sayfası istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, projelerinizi, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri web sitenizde yayınlarız. İnternet sayfanıza giren müşterilerin istediği hizmeti rahat bir şekilde bulup, sizinle iletişime geçmesi sağlanır. Ayrıca bu paket tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve web sitenizi üst sıralara çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Ağrı Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu tasarım, üst düzey web tasarım tercih eden müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz isteyin, tasarım ekibimiz ona göre tasarlasın. Çünkü bu tasarımda kullandığımız yazılımlar üst düzeydir. Tamamen profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu paket tam size göre. İnternet üstünde hem kurumsal kimliğinizi yansıtmak hem de profesyonel olarak firmanızı büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin internet üzerinden milyonlarca kullanıcıya pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, kurumsal görünüm, lisanslı tema, lisanslı eklentiler ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tam anlamıyla SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üstünde birçok sanal dev mağaza bulunmakta. O şirketlerle yarışmak için mutlaka ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca web sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örneklemek gerekirse, bir ürün üretelim. Bu mal harika ve son derece yararlı bir mal olsun. Ancak reklamını ve pazarlamasını yapmazsak hiçkimsenin bu üründen haberi olmaz ve pazarlama yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Tasarladığımız web sayfasında dikkat ettiğimiz en önemli şey, firmanın gayesine uygun olması. Çünkü internet sayfası, günümüzde firmalar için zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. şirket, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için internet sitesi yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle şahsa özel ve ihtiyaca uygun internet sayfaları tasarlıyoruz.

Tasarladığımız web sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir biçimde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en ivedi biçimde firmanızla iletişime geçmek isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan internet sitelerine arama ve iletişim butonları ekleyerek, daha ivedi bir biçimde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir diğer en önemli özellik ise tasarladığımız e-ticaret sistemlerinin tam SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında internet sitenizin üst sıralarda çıkması, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bundan dolayı Ücretli SEO Hizmeti almanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, talep edilen web sitesine göre belirlenir. Örnek vermek gerekirse, üst bölümde anlattığımız Standart Web Tasarım da kullanılan yazılım ve eklentiler daha basittir. Dolayısıyla ücreti diğerlerine göre daha hesaplıdır. Fakat bu tasarım kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle birlikte yayınlamak isteyen bir firma için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama sadece tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer paketlere istinaden yüksektir. Bunun nedeni de az önce belirttiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, shop eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de hesaba katarsak, daha hesaplısını tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bize göre bir web sitesinin ucuz olması, onun eksik veya baştan savma olduğu anlamına gelir.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

En Ucuz Ağrı Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Ağrı Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz fiyatlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara itibar etmeyiniz. Çünkü En Ucuz Ağrı Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız internet sitesinin hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sitesi sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde büyük olasılıkla bu ajansları bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı böyle şirketlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Ücretsiz Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan ajanslar. Hiçbir firma bedava iş yapmaz. Sizi bu şekilde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar devam edince ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Dolayısıyla bu tarz pazarlama yapan ajanslardan uzak durun.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Web Tasarım Ağrı Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü iş sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her web sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz onaylayana kadar özelleştiriyoruz ve en kullanışlı haliyle teslim ediyoruz. Bizim gayemiz tek seferlik tasarım yapan şirket olmak değil. Bizim amacımız devamlı olarak internet üzerinde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi imkanı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bundan dolayı da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üstündeki birçok internet sayfası, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Ama bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun kalacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konu başlığına daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz internet sitelerine göre fiyatlarımızı en uygun noktalarda tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz tasarladığımız her web sitesini kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her internet sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sitesini gören diğer ajans sahipleri, yapılan işi beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.