Hizmet Bölgelerimiz

Diyarbakır Web Tasarım

Diyarbakır Web Tasarım , şirketi olarak yalnızca Diyarbakır değil, Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyoruz. Şuan kullanımda olan tüm web sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, takım işidir. Kurumsal firmalar, web sayfalarını yaptırırken işinin ustası ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Özellikle Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız web sayfalarını görebilirsiniz.

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Lakin kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir ücreti var. Bundan dolayı her ne kadar ücretlerimizi minimum da tutmak istesekte, belli bir fiyat ortaya çıkıyor. Fakat ödediğiniz her kuruşa değecek şekilde size bir web sayfası tasarlayacağız. Siz memnun kalana dek çalışmalarımız devam edecek ve projeyi tam anlamıyla dilediğiniz hale getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Web Tasarım Nedir?

Diyarbakır konumunda hizmet veren şirketlere Diyarbakır Web Tasarım firması denir. Biz sadece Diyarbakır konumuna değil, bütün Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Çünkü profesyonel bir ekibe ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar neden web tasarıma ihtiyaç duyar, bundan bahsedelim. Firmalar, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir web sayfasına gereksinim duyarlar. Bu firmalar sadece kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sitelerinin üzerinden yaptıkları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sitesi, potansiyel müşterilere ulaşmak için çok önemli bir reklamdır. Dolayısıyla web tasarım artık zorunlu bir gereksinim halini aldı.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ demektir. Buradaki web, günlük yaşantımızda sürekli kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üstünde yayınlanan verilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, bilgi vermek amaçlı olan bir sistemdir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü veriye daha hızlı ve pratik olarak erişebiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir bilgiye, hizmete veya ürüne saniyeler içerisinde web üzerinden erişebiliyoruz.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

Web Nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bilgilerin birbirleriyle irtibatlı olduğu, öncelikli amacı bilgi vermek olan, internet üzerinden yayınlanan bir düzendir. Bu sistem bütünüyle internet sayfalarını içinde bulundurur. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Ne yazık ki ülkemizde web tasarım ismi altında tecrübesiz bir çok kişi ve şirket, proje yapmakta ve hizmet alan firmaları mağdur etmektedir. Özellikle ilk defa bu hizmeti alan kişiler çoğunluktadır. Hizmet talep edeceğiniz firmayı lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

Diyarbakır Web Tasarım Neden Yapılır?

Ajanslar, internet üzerinde tanıtım yapmak, satış yapmak, verdikleri hizmetleri yayınlamak için web tasarıma gereksinim duyarlar. Çünkü şuan ki koşullarda kullanıcıların büyük bir kesimi istediği hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Fakat internet sitesi olmayan bir şirketi bulmaları mümkün değildir. Bir şirket için en önemli şey tanıtım ve reklamdır. Müşterilere ulaşmanın en kolay yolu internet üstünden web sayfası kurmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Eğer siz de gelirinizi arttırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayarak firmanızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

Diyarbakır Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim tasarladığımız her internet sayfası, şahsa özeldir. Hazır şablonlar üstünden değil, isteklerinize göre tasarım yaparız. Ama bu tasarımların kendi içinde türleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım biçimindedir. Sizlere özetle bunlardan söz edelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere standart bir tasarımdır. Tüm bilgiler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Fakat bu tasarımın dezavantajları vardır. Arama motoru uyumlu olmadığı için internet siteniz sıralamalarda daha geride kalacaktır. Bu da web sayfanıza tıklamaları oldukça azaltacaktır. Fiyatı en hesaplı tasarım modelidir. Eğer düşük bütçeli bir internet sitesi arıyorsanız, bu paketi tercih edebilirsiniz. Fakat yine belirtmeliyim ki sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük tasarımlar ve büyük fikirleriniz varsa üst paketleri tercih etmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Diyarbakır konumunda en fazla talep ettiği web tasarım modelidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir internet sitesi istiyorsanız bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri internet sayfanızda yayınlarız. Web sayfanıza giren müşterilerin aradığı hizmeti kolay bir şekilde bulup, sizinle iletişime geçmesi sağlanır. Ayrıca bu tasarım tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sitenizi üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Diyarbakır Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu paket, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz isteyin, tasarım ekibimiz ona istinaden tasarlasın. Çünkü bu pakette kullandığımız yazılımlar üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu paket tam size göre. İnternet üstünde hem kurumsal kimliğinizi tanıtmak hem de profesyonel anlamda şirketinizi büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üzerinden milyonlarca kişiye pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu tasarımda içerik yönetim sistemi, profesyonel görünüm, lisanslı tema, lisanslı eklentiler ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tam anlamıyla SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üstünde birçok sanal büyük mağaza bulunmakta. O firmalarla yarışmak için mutlaka ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca internet sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir mal üretelim. Bu mal kusursuz ve son derece yararlı bir mal olsun. Fakat reklamını ve pazarlamasını yapmazsak hiçkimsenin bu maldan haberi olmaz ve satış yapamayız. E-Ticaret te bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Oluşturduğumuz web sitesinde üzer,nde durduğumuz en önemli şey, firmanın amacına uygun olması. Çünkü web sitesi, günümüzde şirketler için mecburi bir gereksinim haline geldi. şirket, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için internet sitesi yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle şahsa özgü ve ihtiyaca uygun internet siteleri üretiyoruz.

Hazırladığımız internet sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir şekilde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en ivedi şekilde firmanızla iletişim kurmak isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan internet sayfalarına arama ve iletişim linkleri ekleyerek, daha hızlı bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir başka en önemli özellik ise yaptığımız e-ticaret sistemlerinin tam SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında internet sayfanızın üst sıralarda çıkması, satışlarınızı büyük ölçüde etkilemektedir. Bunun için Ücretli SEO Hizmeti almanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

Diyarbakır Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, talep edilen web sitesine göre belirlenir. Örnekleyecek olursak, üst kısımda anlattığımız Standart Web Tasarım da kullanılan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı fiyatı diğerlerine göre daha hesaplıdır. Lakin bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle birlikte yayınlamak isteyen bir şirket için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama yalnızca tanıtım amaçlı bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer paketlere istinaden yüksektir. Bunun nedeni de az önce belirttiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, shop eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üstündeki rekabeti de düşünürsek, daha hesaplısını tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bizim açımızdan bir web sitesinin ucuz olması, onun yetersiz veya hatalı olduğu anlamına gelir.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

En Ucuz Diyarbakır Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Diyarbakır Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz fiyatlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Diyarbakır Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız internet sayfasının hiçbir faydası olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir internet sayfası sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra yardım talep edip, soru sormak istediğinizde büyük olasılıkla bu ajansları bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı bu tarz ajanslara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan firmalar. Hiçbir firma ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu biçimde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar devam edince ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Bundan dolayı bu tarz pazarlama yapan firmalardan uzak durun.

Diyarbakır Web Tasarım
Diyarbakır Web Tasarım

Web Tasarım Diyarbakır Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü iş sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca teslim ettiğimiz her internet sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz onaylayana kadar özelleştiriyoruz ve en kullanışlı haliyle teslim ediyoruz. Bizim düşüncemiz tek seferlik tasarım yapan firma olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üstünde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi imkanı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üzerindeki birçok web sayfası, baştan savma ve özensiz tasarlanıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun olacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konu başlığına daha değinmek istiyoruz. Tasarlamış olduğumuz web sayfalarına göre fiyatlarımızı en hesaplı seviyelerde tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz tasarladığımız her web sayfasını kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her internet sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız internet sitesini gören diğer firma sahipleri, yapılan işi beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.