Hizmet Bölgelerimiz

Kütahya Web Tasarım

Kütahya Web Tasarım , şirketi olarak sadece Kütahya değil, Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm web sayfalarının bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal şirketler, web sitelerini yaptırırken işinin ustası ve profesyonel bir web tasarım firmasıyla çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Bilhassa Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız tasarımları görebilirsiniz.

Web sayfası yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Lakin kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir maliyeti var. Dolayısıyla her ne kadar ücretlerimizi minimum da tutmak istesekte, belli bir ücret ortaya çıkıyor. Fakat ödediğiniz her kuruşa değecek biçimde size bir internet sitesi tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar tasarımımız devam edecek ve internet sitesini tamamen dilediğiniz hale getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kütahya Web Tasarım Nedir?

Kütahya konumunda hizmet sağlayan şirketlere Kütahya Web Tasarım firması denir. Biz yalnızca Kütahya konumuna değil, tüm Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki şirketler niye web tasarıma ihtiyaç duyar, bundan bahsedelim. Şirketler, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. Bu şirketler yalnızca kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sayfalarının üstünden yaptıkları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sayfası, potansiyel müşterilere ulaşmak için çok mühim bir reklamdır. Dolayısıyla web tasarım artık zorunlu bir gereksinim halini aldı.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Buradaki web, gündelik yaşantımızda sıkça kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üstünde sunulan bilgilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, bilgi vermek hedefli olan bir sistemdir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete geçmiş durumda. Çünkü veriye daha hızlı ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir bilgiye, hizmete veya ürüne dakikalar içerisinde internet üzerinden ulaşabiliyoruz.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

Web Nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi verilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, asıl amacı bilgi sağlamak olan, internet üzerinden yayınlanan bir sistemdir. Bu sistem tüm web sayfalarını içerisinde bulundurur. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım adı altında tecrübesiz bir çok şahıs ve firma, iş yapmakta ve hizmet alan şahısları mağdur etmektedir. Bilhassa ilk defa bu hizmeti alan şirketler çoğunluktadır. Hizmet talep edeceğiniz ajansı lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

Kütahya Web Tasarım Neden Yapılır?

Ajanslar, web üstünde tanıtım yapmak, satış yapmak, verdikleri hizmetleri yayınlamak için web tasarıma gereksinim duyarlar. Çünkü şuan ki şartlarda kullanıcıların büyük bir bölümü talep ettiği hizmeti veya ürünü web üzerinden buluyor. Lakin internet sitesi olmayan bir şirketi bulmaları olası değildir. Bir firma için en mühim şey tanıtım ve reklamdır. Müşterilere ulaşmanın en kolay yolu internet üzerinden web sayfası oluşturmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Eğer siz de gelirinizi arttırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayarak firmanızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

Kütahya Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim oluşturduğumuz,hazırladığımız her web sitesi, kişiye özeldir. Standart şablonlar üstünden değil, arzularınıza göre tasarım yaparız. Fakat bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım biçimindedir. Sizlere özetle bunlardan bahsedelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

İsminden de anlaşıldığı gibi standart bir projedir. Tüm veriler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Fakat bu tasarımın dezavantajları vardır. Arama motoru dostu olmadığı için internet sayfanız listelemelerde daha arkaplanda olacaktır. Bu da web sayfanıza girişleri epey düşürecektir. Fiyatı en ucuz tasarım tipidir. Eğer düşük fiyatlı bir web sitesi arıyorsanız, bu paketi seçebilirsiniz. Fakat tekrar belirtmeliyim ki yalnızca tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük tasarımlar ve büyük düşünceleriniz varsa üst paketleri seçmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Kütahya konumunda en çok kullandığı web tasarım modelidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve şirketinizi en iyi biçimde temsil edecek bir web sayfası istiyorsanız bu paketi seçebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri web sitenizde yayınlarız. İnternet sayfanıza giren müşterilerin aradığı hizmeti basit bir şekilde bulup, sizinle iletişime girmesi sağlanır. Ayrıca bu tasarım tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve web sitenizi üst sıralara çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Kütahya Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu tasarım, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz isteyin, tasarım ekibimiz ona istinaden tasarlasın. Çünkü bu pakette kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve işlevsel özellikler istiyorsanız bu tasarım tam size göre. İnternet üzerinde hem kurumsal kimliğinizi tanıtmak hem de profesyonel anlamda firmanızı büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları görüşelim.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin internet üzerinden milyonlarca kullanıcıya pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini talep etmelisiniz. Bu tasarımda içerik yönetim sistemi, kurumsal görünüm, lisanslı tema, lisanslı eklentiler ve daha birçok özellik mevcut. Ayrıca tam anlamıyla SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üstünde çok sayıda sanal dev mağaza bulunmakta. O firmalarla mücadele etmek için kesinlikle ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca internet sayfasını oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir mal üretelim. Bu ürün harika ve son derece yararlı bir ürün olsun. Ancak reklamını ve pazarlamasını yapmazsak hiçkimsenin bu maldan haberi olmaz ve pazarlama yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Hazırladığımız internet sitesinde dikkat ettiğimiz en önemli şey, firmanın amacına uygun olması. Çünkü web sitesi, günümüzde şirketler için zorunlu bir gereksinim haline geldi. Firma, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için web sitesi yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle kişiye özgü ve ihtiyaca uygun internet siteleri üretiyoruz.

Tasarladığımız web sayfalarının en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir biçimde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en hızlı biçimde firmanızla iletişime geçmek isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan internet sitelerine arama ve iletişim linkleri ekleyerek, daha ivedi bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir başka en önemli özellik ise hazırladığımız e-ticaret sistemlerinin tam SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında internet sayfanızın üst sıralarda çıkması, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bundan dolayı Ücretli SEO Hizmeti almanızı kesinlikle öneriyoruz.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

Kütahya Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, talep edilen internet sitesine göre belirlenir. Örnekleyecek olursak, üst kısımda anlattığımız Standart Web Tasarım da kodlanan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı fiyatı diğerlerine göre daha ucuzdur. Lakin bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt sayfalarıyla beraber yayınlamak isteyen bir şirket için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama sadece tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer tasarımlara istinaden yüksektir. Bunun sebebi de az önce belirttiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, shop eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de düşünürsek, daha hesaplısını tercih etmek mutlaka sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bizim açımızdan bir web sayfasının ucuz olması, onun yetersiz veya hatalı olduğu manasına gelir.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

En Ucuz Kütahya Web Tasarım Nedir?

İnternet üstünde Kütahya Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz fiyatlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu kişilere güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Kütahya Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız web sitesinin hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir internet sitesi sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu ajansları bulamayabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz ajanslara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Ücretsiz Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan şirketler. Hiçbir firma ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu şekilde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar devam edince ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Bundan dolayı bu tarz pazarlama yapan ajanslardan uzak durun.

Kütahya Web Tasarım
Kütahya Web Tasarım

Web Tasarım Kütahya Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü tasarım sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her web sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz beğenene kadar özelleştiriyoruz ve en işlevsel haliyle teslim ediyoruz. Bizim amacımız tek seferlik iş yapan şirket olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üstünde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi imkanı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üzerindeki birçok internet sitesi, baştan savma ve özensiz tasarlanıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konuya daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sitelerine göre fiyatlarımızı en hesaplı seviyelerde tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz yaptığımız her internet sitesini kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her internet sitesi bizim reklamımızdır. Size yaptığımız internet sayfasını gören diğer şirket sahipleri, yapılan tasarımı beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.