Hizmet Bölgelerimiz

Mardin Web Tasarım

Mardin Web Tasarım , firması olarak sadece Mardin değil, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm web sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, takım işidir. Kurumsal şirketler, internet sitelerini yaptırırken işinin ehli ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle iş yapmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Bilhassa Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız işleri görebilirsiniz.

Web sayfası yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Lakin kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir maliyeti var. Dolayısıyla her ne kadar ücretlerimizi minimum da tutmak istesekte, belli bir ücret ortaya çıkıyor. Ama ödediğiniz her kuruşa değecek şekilde size bir web sitesi tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar tasarımımız devam edecek ve internet sayfasını tamamen istediğiniz biçime getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Mardin Web Tasarım Nedir?

Mardin konumunda hizmet veren firmalara Mardin Web Tasarım firması denir. Biz yalnızca Mardin konumuna değil, tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki şirketler niye web tasarıma ihtiyaç duyar, bundan bahsedelim. Şirketler, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir internet sitesine gereksinim duyarlar. Bu şirketler sadece kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca internet sitelerinin üzerinden sundukları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Özellikle web sayfası, potansiyel müşterilere ulaşmak için çok önemli bir reklamdır. Dolayısıyla web tasarım artık zaruri bir ihtiyaç haline geldi.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ demektir. Buradaki web, günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üzerinde sunulan verilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, bilgi vermek hedefli olan bir sistemdir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete geçmiş durumda. Çünkü veriye daha çabuk ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir bilgiye, hizmete veya ürüne dakikalar içerisinde internet üstünden erişebiliyoruz.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

Web Nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bilgilerin birbirleriyle irtibatlı olduğu, öncelikli amacı bilgi vermek olan, internet üstünden yayınlanan bir düzendir. Bu düzen bütün internet sitelerini içerisinde barındırır. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Ne yazık ki ülkemizde web tasarım ismi altında tecrübesiz bir çok kişi ve firma, tasarım yapmakta ve hizmet alan kişileri mağdur etmektedir. Bilhassa ilk sefer bu hizmeti alan şahıslar çoğunluktadır. Hizmet alacağınız firmayı lütfen daha özenle seçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

Mardin Web Tasarım Neden Yapılır?

Firmalar, web üstünde tanıtım yapmak, satış yapmak, verdikleri hizmetleri yayınlamak için web tasarıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki koşullarda kullanıcıların büyük bir kesimi talep ettiği hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Lakin internet sitesi olmayan bir şirketi bulmaları mümkün değildir. Bir şirket için en önemli şey tanıtım ve reklamdır. Müşterilere ulaşmanın en çabuk yolu internet üzerinden web sayfası oluşturmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Şayet siz de gelirinizi yükseltmek ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayarak firmanızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

Mardin Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim yaptığımız her web sitesi, şahsa özeldir. Hazır şablonlar üstünden değil, arzularınıza göre tasarım yaparız. Ama bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindedir. Sizlere kısaca bunlardan söz edelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

İsminden de anlaşıldığı üzere standart bir projedir. Tüm veriler, hizmetler, ürünler, foto galeri ve referanslar anasayfada yayınlanır. Ama bu tasarımın dezavantajları mevcuttur. SEO dostu olmadığı için web sayfanız listelemelerde daha arkaplanda olacaktır. Bu da internet sayfanıza girişleri oldukça düşürecektir. Ücreti en hesaplı tasarım tipidir. Eğer uygun ücretli bir tasarım arıyorsanız, bu paketi tercih edebilirsiniz. Ancak yine belirtmeliyim ki sadece tanıtım maksatlı bir web tasarım modelidir. Büyük tasarımlar ve büyük fikirleriniz varsa üst tasarımları tercih etmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Mardin bölgesinde en çok kullandığı web tasarım paketidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve firmanızı en iyi biçimde temsil edecek bir internet sayfası istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, firmanızın tanıtımını ve yaptığınız işlerden resimleri web sitenizde yayınlarız. İnternet sitenize giren müşterilerin aradığı hizmeti basit bir şekilde bulup, sizinle iletişime girmesi sağlanır. Ayrıca bu paket tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sitenizi üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Mardin Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu paket, üst düzey web tasarım talep eden müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz talep edin, tasarım ekibimiz ona istinaden tasarlasın. Çünkü bu pakette kullandığımız yazılımlar üst düzeydir. Tamamen profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu tasarım tam size göre. İnternet üstünde hem kurumsal kimliğinizi yansıtmak hem de profesyonel anlamda firmanızı büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üzerinden milyonlarca kişiye pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, profesyonel görünüm, lisanslı tema, lisanslı yazılımlar ve daha birçok özellik mevcut. Ayrıca tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde birçok sanal büyük mağaza bulunmakta. O şirketlerle mücadele etmek için kesinlikle ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca web sayfasını oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir ürün üretelim. Bu ürün harika ve son derece yararlı bir ürün olsun. Fakat reklamını ve pazarlamasını yapmazsak hiçkimsenin bu maldan haberi olmaz ve satış yapamayız. E-Ticaret te bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Oluşturduğumuz web sayfasında dikkat ettiğimiz en önemli şey, şirketin amacına uygun olması. Çünkü internet sayfası, günümüzde şirketler için zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Firma, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için web sayfası yaptırmak istiyor. Biz de günümüz teknolojisiyle şahsa özel ve ihtiyaca uygun web sayfaları üretiyoruz.

Ürettiğimiz internet sayfalarının en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir şekilde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en hızlı biçimde firmanızla iletişime geçmek isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan web sitelerine arama ve iletişim butonları ekleyerek, daha hızlı bir biçimde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir başka en önemli özellik ise yaptığımız e-ticaret sistemlerinin tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda listelenmesi, satışlarınızı büyük ölçüde etkilemektedir. Bunun için Ücretli SEO Hizmeti almanızı mutlaka öneriyoruz.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

Mardin Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, talep edilen web sayfasına göre belirlenir. Örnekleyecek olursak, üst kısımda bahsettiğimiz Standart Web Tasarım da kodlanan yazılım ve eklentiler daha basittir. Dolayısıyla ücreti diğerlerine göre daha ucuzdur. Lakin bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle birlikte yayınlamak isteyen bir şirket için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama sadece tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer paketlere göre yüksektir. Bunun sebebi de az önce bahsettiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, shop eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de düşünürsek, daha hesaplısını tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bize göre bir web sitesinin ucuz olması, onun eksik veya hatalı olduğu anlamına gelir.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

En Ucuz Mardin Web Tasarım Nedir?

İnternet üstünde Mardin Web Tasarım Firması ararken kesinlikle çok ucuz rakamlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Mardin Web Tasarım diye bişey yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız internet sitesinin hiçbir faydası olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sitesi sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu ajansları bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı böyle firmalara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan ajanslar. Hiçbir firma bedava iş yapmaz. Sizi bu biçimde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar devam edince ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem arzu ettiğiniz biçimde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Dolayısıyla bu tarz pazarlama yapan şirketlerden uzak durun.

Mardin Web Tasarım
Mardin Web Tasarım

Web Tasarım Mardin Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü iş sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her web sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz onaylayana kadar özelleştiriyoruz ve en kullanışlı haliyle teslim ediyoruz. Bizim çalışma prensibimiz tek seferlik iş yapan şirket olmak değil. Bizim amacımız devamlı olarak internet üstünde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi olanağı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üstündeki birçok internet sayfası, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Ama bizi tercih ederseniz, alacağınız hizmetten memnun olacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konu başlığına daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sayfalarına göre fiyatlarımızı en hesaplı noktalarda tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz tasarladığımız her internet sitesini kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her web sitesi bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sayfasını gören diğer ajans sahipleri, yapılan tasarımı beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.