Hizmet Bölgelerimiz

Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarım , şirketi olarak yalnızca Kocaeli değil, Türkiye’nin her yerine hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm internet sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, takım işidir. Kurumsal firmalar, internet sitelerini yaptırırken işinin ehli ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle iş yapmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Özellikle Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız tasarımları görebilirsiniz.

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir fiyatı var. Dolayısıyla her ne kadar fiyatlarımızı minimum da tutmak istesekte, belli bir fiyat ortaya çıkıyor. Fakat ödediğiniz her kuruşa değecek biçimde size bir internet sitesi tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar tasarımımız devam edecek ve internet sayfasını tam anlamıyla dilediğiniz hale getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Web Tasarım Nedir?

Kocaeli konumunda hizmet veren şirketlere Kocaeli Web Tasarım firması denir. Biz yalnızca Kocaeli bölgesine değil, bütün Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki şirketler neden web tasarıma ihtiyaç duyar, bundan bahsedelim. Firmalar, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir internet sitesine gereksinim duyarlar. Bu şirketler yalnızca kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sayfalarının üzerinden yaptıkları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Özellikle web sitesi, potansiyel müşterilere ulaşmak için çok mühim bir reklamdır. Bundan dolayı web tasarım artık zorunlu bir ihtiyaç halini aldı.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun olarak World Wide Web , Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Buradaki web, günlük yaşantımızda sürekli kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üzerinde yayınlanan verilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, bilgi vermek gayeli olan bir düzendir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü veriye daha çabuk ve pratik olarak erişebiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir veriye, hizmete veya ürüne dakikalar içinde web üstünden erişebiliyoruz.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

Web Nedir?

Üstte de söz ettiğimiz gibi verilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, asıl amacı bilgi sağlamak olan, internet üstünden yayınlanan bir sistemdir. Bu düzen tüm web sayfalarını içerisinde barındırır. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım adı altında yetersiz bir çok kişi ve şirket, iş yapmakta ve hizmet alan şirketleri mağdur etmektedir. Bilhassa ilk sefer bu hizmeti alan şahıslar çoğunluktadır. Hizmet alacağınız firmayı lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarım Neden Yapılır?

Ajanslar, web üzerinde tanıtım yapmak, satış yapmak, verdikleri hizmetleri yayınlamak için web tasarıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki şartlarda kullanıcıların büyük bir bölümü aradığı hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Fakat internet sayfası olmayan bir şirketi bulmaları olası değildir. Bir firma için en önemli şey tanıtım ve reklamdır. Müşterilere erişmenin en çabuk yolu internet üstünden web sitesi kurmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Eğer siz de kazancınızı arttırmak ve daha çok kullanıcıya ulaşım sağlayarak firmanızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim oluşturduğumuz,hazırladığımız her internet sayfası, şirkete özeldir. Hazır şablonlar üstünden değil, taleplerinize göre tasarım yaparız. Ama bu tasarımların kendi içinde türleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindedir. Sizlere kısaca bunlardan söz edelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

İsminden de anlayacağımız üzere standart bir projedir. Tüm bilgiler, hizmetler, ürünler, foto galeri ve referanslar anasayfada yayınlanır. Fakat bu tasarımın dezavantajları mevcuttur. SEO uyumlu olmadığı için internet siteniz listelemelerde daha arkaplanda olacaktır. Bu da internet sayfanıza tıklamaları fazlasıyla azaltacaktır. Ücreti en hesaplı tasarım tipidir. Eğer düşük ücretli bir tasarım arıyorsanız, bu paketi seçebilirsiniz. Fakat tekrar belirtmeliyim ki yalnızca tanıtım maksatlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük fikirleriniz varsa üst tasarımları tercih etmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Kocaeli bölgesinde en çok kullandığı web tasarım modelidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve şirketinizi en iyi biçimde temsil edecek bir web sitesi istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden resimleri web sayfanızda yayınlarız. Web sitenize giren müşterilerin aradığı hizmeti kolay bir şekilde bulup, sizinle iletişime geçmesi sağlanır. Ayrıca bu tasarım tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sitenizi üst sıralara çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Kocaeli Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu tasarım, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz talep edin, tasarım ekibimiz ona göre tasarlasın. Çünkü bu pakette kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tamamen profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu paket tam size göre. İnternet üstünde hem kurumsal kimliğinizi yansıtmak hem de profesyonel anlamda firmanızı büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üzerinden milyonlarca kullanıcıya pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu tasarımda içerik yönetim sistemi, profesyonel görünüm, lisanslı tema, lisanslı yazılımlar ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde birçok sanal dev mağaza bulunmakta. O şirketlerle yarışmak için mutlaka ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Sadece internet sayfasını oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örneklemek gerekirse, bir mal üretelim. Bu ürün harika ve son derece faydalı bir mal olsun. Ancak reklamını ve pazarlamasını yapmazsak kimsenin bu maldan haberi olmaz ve satış yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Hazırladığımız web sitesinde üzer,nde durduğumuz en önemli şey, firmanın amacına uygun olması. Çünkü internet sayfası, günümüzde firmalar için mecburi bir ihtiyaç haline geldi. Firma, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için internet sitesi yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle şahsa özgü ve ihtiyaca uygun internet siteleri tasarlıyoruz.

Ürettiğimiz internet sayfalarının en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir şekilde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en ivedi biçimde firmanızla iletişim kurmak isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan web sitelerine arama ve iletişim butonları ekleyerek, daha hızlı bir biçimde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir diğer en önemli özellik ise tasarladığımız e-ticaret sistemlerinin tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında internet sayfanızın üst sıralarda çıkması, satışlarınızı büyük ölçüde etkilemektedir. Bundan dolayı Ücretli SEO Hizmeti almanızı kesinlikle öneriyoruz.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

Kocaeli Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, arzu edilen web sitesine göre belirlenir. Örnekleyecek olursak, üst kısımda bahsettiğimiz Standart Web Tasarım da kullanılan yazılım ve eklentiler daha basittir. Dolayısıyla fiyatı diğerlerine nazaran daha ucuzdur. Fakat bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle beraber yayınlamak isteyen bir firma için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama yalnızca tanıtım amaçlı bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer paketlere göre yüksektir. Bunun nedeni de az önce belirttiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, mağaza eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üstündeki rekabeti de düşünürsek, daha ucuzunu tercih etmek mutlaka sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bize göre bir web sayfasının ucuz olması, onun eksik veya baştan savma olduğu manasına gelir.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

En Ucuz Kocaeli Web Tasarım Nedir?

İnternet üstünde Kocaeli Web Tasarım Firması ararken kesinlikle çok ucuz fiyatlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Kocaeli Web Tasarım diye bişey yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız web sitesinin hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sitesi sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu firmaları bulamayabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz firmalara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan ajanslar. Hiçbir firma bedava iş yapmaz. Sizi bu biçimde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar ilerledikçe ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Dolayısıyla bu tarz pazarlama yapan firmalardan uzak durun.

Kocaeli Web Tasarım
Kocaeli Web Tasarım

Web Tasarım Kocaeli Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü tasarım sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her web sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz onaylayana kadar özelleştiriyoruz ve en işlevsel haliyle teslim ediyoruz. Bizim gayemiz tek seferlik iş yapan şirket olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üzerinde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi olanağı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bundan dolayı da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üstündeki birçok internet sayfası, baştan savma ve özensiz tasarlanıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun olacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konuya daha değinmek istiyoruz. Tasarlamış olduğumuz web sayfalarına göre fiyatlarımızı en uygun seviyelerde tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz tasarladığımız her internet sayfasını kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her internet sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sitesini gören diğer ajans sahipleri, yapılan tasarımı beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.