Hizmet Bölgelerimiz

Sarıçam Web Tasarım

Sarıçam Web Tasarım , firması olarak sadece Sarıçam değil, Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm web sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal şirketler, internet sitelerini yaptırırken işinin ustası ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Özellikle Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız projeleri görebilirsiniz.

Web sayfası yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Lakin kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir fiyatı var. Bundan dolayı her ne kadar fiyatlarımızı minimum da tutmak istesekte, belli bir ücret ortaya çıkıyor. Ama ödediğiniz her kuruşa değecek biçimde size bir internet sayfası tasarlayacağız. Siz memnun kalana dek tasarımımız devam edecek ve web sayfasını tamamen arzu ettiğiniz hale getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Sarıçam Web Tasarım Nedir?

Sarıçam konumunda hizmet sağlayan şirketlere Sarıçam Web Tasarım ajansı denir. Biz yalnızca Sarıçam bölgesine değil, bütün Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar niye web tasarıma gereksinim duyar, bundan bahsedelim. Şirketler, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir internet sitesine gereksinim duyarlar. Bu firmalar yalnızca kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sitelerinin üstünden yaptıkları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sayfası, potansiyel müşterilere erişmek için çok mühim bir reklamdır. Dolayısıyla web tasarım artık zaruri bir gereksinim haline geldi.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ demektir. Buradaki web, gündelik yaşantımızda sıkça kullandığımız bir sözcüktür. Web, internet üzerinde yayınlanan bilgilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, bilgi vermek amaçlı olan bir sistemdir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü bilgiye daha çabuk ve pratik olarak erişebiliyoruz. İhtiyacımız olan bir veriye, hizmete veya ürüne dakikalar içerisinde web üstünden ulaşabiliyoruz.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

Web Nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bilgilerin birbirleriyle irtibatlı olduğu, asıl gayesi bilgi vermek olan, internet üstünden yayınlanan bir sistemdir. Bu sistem bütünüyle web sitelerini içerisinde bulundurur. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım adı altında tecrübesiz bir çok kişi ve şirket, proje yapmakta ve hizmet alan şirketleri mağdur etmektedir. Özellikle ilk defa bu hizmeti talep eden şirketler çoğunluktadır. Hizmet talep edeceğiniz ajansı lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

Sarıçam Web Tasarım Neden Yapılır?

Şirketler, internet üstünde tanıtım yapmak, satış yapmak, sağladıkları hizmetleri yayınlamak için web tasarıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki şartlarda kullanıcıların büyük bir bölümü aradığı hizmeti veya ürünü web üzerinden buluyor. Lakin web sitesi olmayan bir ajansı bulmaları mümkün değildir. Bir firma için en mecburi şey pazarlama ve reklamdır. Müşterilere erişmenin en basit yolu internet üstünden web sitesi oluşturmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Şayet siz de gelirinizi arttırmak ve daha fazla kullanıcıya erişim sağlayarak ajansınızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

Sarıçam Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim yaptığımız her web sayfası, şahsa özeldir. Standart şablonlar üzerinden değil, isteklerinize istinaden tasarım yaparız. Fakat bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindedir. Sizlere özetle bunlardan bahsedelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi standart bir tasarımdır. Tüm bilgiler, hizmetler, ürünler, foto galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Fakat bu tasarımın dezavantajları mevcuttur. SEO dostu olmadığı için web sayfanız sıralamalarda daha geride kalacaktır. Bu da internet sayfanıza girişleri fazlasıyla düşürecektir. Ücreti en hesaplı tasarım modelidir. Eğer uygun ücretli bir web sitesi arıyorsanız, bu paketi seçebilirsiniz. Fakat yine belirtmeliyim ki yalnızca tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük düşünceleriniz varsa üst tasarımları seçmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Sarıçam konumunda en çok tercih ettiği web tasarım modelidir. Siz de kurumsal kimliğinizi webe taşımak ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir internet sayfası istiyorsanız bu modeli seçebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, firmanızın tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri web sayfanızda yayınlarız. İnternet sayfanıza giren müşterilerin aradığı hizmeti rahat bir şekilde bulup, sizinle iletişime girmesi sağlanır. Ayrıca bu tasarım tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sayfanızı üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Sarıçam Web Tasarım paketimizdir. Tüm fonksiyonlara sahip olan bu paket, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz isteyin, tasarım ekibimiz ona istinaden tasarlasın. Çünkü bu tasarımda kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu tasarım tam size göre. İnternet üzerinde hem kurumsal kimliğinizi yansıtmak hem de profesyonel olarak firmanızı büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları görüşelim.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üzerinden milyonlarca kullanıcıya pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, kurumsal görünüm, lisanslı tema, lisanslı eklentiler ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde birçok sanal büyük mağaza bulunmakta. O şirketlerle yarışmak için kesinlikle ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Sadece web sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örneklemek gerekirse, bir mal üretelim. Bu ürün mükemmel ve son derece faydalı bir ürün olsun. Fakat reklamını ve pazarlamasını yapmazsak hiçkimsenin bu maldan haberi olmaz ve satış yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Oluşturduğumuz internet sitesinde üzer,nde durduğumuz en önemli şey, şirketin gayesine uygun olması. Çünkü web sayfası, günümüzde şirketler için mecburi bir gereksinim haline geldi. şirket, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için internet sitesi yaptırmak istiyor. Biz de günümüz teknolojisiyle şahsa özel ve ihtiyaca uygun web siteleri tasarlıyoruz.

Tasarladığımız internet sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir biçimde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en hızlı şekilde şirketinizle iletişime geçmek isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan web sayfalarına arama ve iletişim butonları ekleyerek, daha ivedi bir biçimde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir başka en önemli özellik ise hazırladığımız e-ticaret sistemlerinin tam SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında internet sayfanızın üst sıralarda çıkması, satışlarınızı büyük ölçüde etkilemektedir. Bundan dolayı Ücretli SEO Hizmeti almanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

Sarıçam Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, talep edilen internet sayfasına göre belirlenir. Örnekleyecek olursak, üst kısımda anlattığımız Standart Web Tasarım da kullanılan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı ücreti diğerlerine göre daha hesaplıdır. Fakat bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle birlikte yayınlamak isteyen bir firma için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer tasarımlara istinaden yüksektir. Bunun nedeni de az önce bahsettiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, shop eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de hesaba katarsak, daha hesaplısını tercih etmek mutlaka sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bize göre bir internet sitesinin ucuz olması, onun eksik veya hatalı olduğu manasına gelir.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

En Ucuz Sarıçam Web Tasarım Nedir?

İnternet üstünde Sarıçam Web Tasarım Firması ararken kesinlikle çok ucuz rakamlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Sarıçam Web Tasarım diye bişey yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız internet sitesinin hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir internet sayfası sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra yardım talep edip, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu firmaları bulamayabilirsiniz. Dolayısıyla böyle firmalara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Ücretsiz Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan şirketler. Hiçbir firma bedava iş yapmaz. Sizi bu biçimde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar devam edince ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem arzu ettiğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Bundan dolayı bu tarz pazarlama yapan ajanslardan uzak durun.

Sarıçam Web Tasarım
Sarıçam Web Tasarım

Web Tasarım Sarıçam Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü tasarım sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca teslim ettiğimiz her internet sitesinin arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz beğenene kadar özelleştiriyoruz ve en kullanışlı haliyle teslim ediyoruz. Bizim çalışma prensibimiz tek seferlik iş yapan firma olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üzerinde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi imkanı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada çalışan arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üzerindeki birçok internet sitesi, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun kalacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konu başlığına daha değinmek istiyoruz. Tasarlamış olduğumuz internet sayfalarına göre fiyatlarımızı en uygun seviyelerde tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz yaptığımız her internet sitesini kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her web sitesi bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sayfasını gören diğer şirket sahipleri, yapılan işi beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.