Hizmet Bölgelerimiz

Kahramankazan Web Tasarım

Kahramankazan Web Tasarım , firması olarak yalnızca Kahramankazan değil, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm web sayfalarının bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, takım işidir. Kurumsal firmalar, web sayfalarını yaptırırken işinin ustası ve profesyonel bir web tasarım firmasıyla çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Özellikle Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız tasarımları görebilirsiniz.

İnternet sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir fiyatı var. Dolayısıyla her ne kadar ücretlerimizi minimum da tutmak istesekte, belli bir fiyat ortaya çıkıyor. Ama ödediğiniz her kuruşa değecek biçimde size bir web sitesi tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar tasarımımız devam edecek ve internet sitesini tamamen arzu ettiğiniz şekle getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Kahramankazan Web Tasarım Nedir?

Kahramankazan bölgesinde hizmet sağlayan şirketlere Kahramankazan Web Tasarım şirketi denir. Biz yalnızca Kahramankazan konumuna değil, tüm Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki şirketler neden web tasarıma gereksinim duyar, bundan bahsedelim. Şirketler, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir internet sitesine ihtiyaç duyarlar. Bu şirketler sadece kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca internet sitelerinin üstünden yaptıkları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sayfası, potansiyel müşterilere ulaşmak için çok mühim bir reklamdır. Bundan dolayı web tasarım artık mecburi bir gereksinim haline geldi.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Buradaki web, günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üzerinde yayınlanan verilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, bilgi vermek hedefli olan bir sistemdir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü veriye daha hızlı ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. Gereksinim duyduğumuz bir veriye, hizmete veya ürüne saniyeler içerisinde internet üstünden erişebiliyoruz.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

Web Nedir?

Üstte de söz ettiğimiz gibi bilgilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, asıl gayesi bilgi vermek olan, internet üstünden yayınlanan bir düzendir. Bu sistem bütün internet sitelerini içinde bulundurur. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım ustalık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım ismi altında tecrübesiz bir çok şahıs ve şirket, proje yapmakta ve hizmet alan şirketleri mağdur etmektedir. Bilhassa ilk defa bu hizmeti alan şahıslar çoğunluktadır. Hizmet alacağınız firmayı lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

Kahramankazan Web Tasarım Neden Yapılır?

Firmalar, web üstünde tanıtım yapmak, satış yapmak, verdikleri hizmetleri yayınlamak için web tasarıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki koşullarda kullanıcıların büyük bir kesimi aradığı hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Lakin web sitesi olmayan bir ajansı bulmaları mümkün değildir. Bir firma için en zaruri şey pazarlama ve reklamdır. Müşterilere erişmenin en hızlı yolu internet üstünden web sayfası oluşturmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Eğer siz de gelirinizi yükseltmek ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayarak ajansınızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

Kahramankazan Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim oluşturduğumuz,hazırladığımız her internet sayfası, şahsa özeldir. Hazır şablonlar üzerinden değil, taleplerinize istinaden tasarım yaparız. Fakat bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindedir. Sizlere kısaca bunlardan söz edelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

Adından da anlayacağımız gibi standart bir projedir. Tüm veriler, hizmetler, ürünler, foto galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Fakat bu tasarımın dezavantajları mevcuttur. SEO dostu olmadığı için internet sayfanız listelemelerde daha aşağıda olacaktır. Bu da internet sitenize tıklamaları oldukça azaltacaktır. Ücreti en hesaplı tasarım tipidir. Şayet uygun ücretli bir tasarım arıyorsanız, bu paketi tercih edebilirsiniz. Ancak yine belirtmeliyim ki sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük tasarımlar ve büyük fikirleriniz varsa üst paketleri tercih etmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Kahramankazan bölgesinde en çok kullandığı web tasarım modelidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir web sayfası istiyorsanız bu paketi seçebilirsiniz. Hizmetlerinizi, projelerinizi, firmanızın tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri web sitenizde yayınlarız. İnternet sayfanıza giren müşterilerin istediği hizmeti kolay bir şekilde bulup, sizinle iletişime geçmesi sağlanır. Ayrıca bu paket tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve web sayfanızı üst sıralara çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Kahramankazan Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu tasarım, üst düzey web tasarım tercih eden müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz talep edin, tasarım ekibimiz ona göre tasarlasın. Çünkü bu tasarımda kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tamamen profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu tasarım tam size göre. İnternet üstünde hem kurumsal kimliğinizi yansıtmak hem de profesyonel olarak firmanızı büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları görüşelim.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üstünden milyonlarca kullanıcıya pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu tasarımda içerik yönetim sistemi, kurumsal görünüm, lisanslı tema, lisanslı eklentiler ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tam anlamıyla SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde birçok sanal büyük mağaza bulunmakta. O şirketlerle yarışmak için mutlaka ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Sadece web sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örneklemek gerekirse, bir mal üretelim. Bu mal kusursuz ve son derece faydalı bir ürün olsun. Ancak reklamını ve pazarlamasını yapmazsak hiçkimsenin bu maldan haberi olmaz ve pazarlama yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Hazırladığımız web sayfasında üzer,nde durduğumuz en önemli şey, şirketin amacına uygun olması. Çünkü web sayfası, günümüzde şirketler için mecburi bir gereksinim haline geldi. Firma, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için internet sitesi yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle kişiye özel ve ihtiyaca uygun internet siteleri tasarlıyoruz.

Ürettiğimiz web sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının basit bir şekilde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en ivedi biçimde firmanızla iletişim kurmak isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan internet sitelerine arama ve iletişim butonları ekleyerek, daha hızlı bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir başka en önemli özellik ise tasarladığımız e-ticaret sistemlerinin tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında web sayfanızın üst sıralarda listelenmesi, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bunun için Ücretli SEO Hizmeti almanızı kesinlikle öneriyoruz.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

Kahramankazan Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, talep edilen web sayfasına istinaden belirlenir. Örnekleyecek olursak, üst bölümde bahsettiğimiz Standart Web Tasarım da kullanılan yazılım ve eklentiler daha basittir. Dolayısıyla fiyatı diğerlerine nazaran daha hesaplıdır. Lakin bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt sayfalarıyla beraber yayınlamak isteyen bir firma için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama yalnızca tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer tasarımlara istinaden yüksektir. Bunun sebebi de az önce bahsettiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, mağaza eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de düşünürsek, daha ucuzunu tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bizim açımızdan bir web sayfasının ucuz olması, onun yetersiz veya baştan savma olduğu manasına gelir.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

En Ucuz Kahramankazan Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Kahramankazan Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz rakamlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Kahramankazan Web Tasarım diye bişey yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız internet sitesinin hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sitesi sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra yardım talep edip, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu ajansları bulamayabilirsiniz. Dolayısıyla böyle firmalara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan firmalar. Hiçbir firma ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu şekilde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar ilerledikçe ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz biçimde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Dolayısıyla bu tarz pazarlama yapan şirketlerden uzak durun.

Kahramankazan Web Tasarım
Kahramankazan Web Tasarım

Web Tasarım Kahramankazan Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm taleplerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü tasarım sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca teslim ettiğimiz her internet sitesinin arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz beğenene kadar özelleştiriyoruz ve en kullanışlı haliyle teslim ediyoruz. Bizim çalışma prensibimiz tek seferlik iş yapan şirket olmak değil. Bizim amacımız devamlı olarak internet üstünde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi imkanı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üstündeki birçok web sayfası, baştan savma ve özensiz tasarlanıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun olacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konu başlığına daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sayfalarına göre fiyatlarımızı en hesaplı seviyelerde tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz yaptığımız her internet sayfasını kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her internet sitesi bizim reklamımızdır. Size yaptığımız internet sitesini gören diğer firma sahipleri, yapılan tasarımı beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.