Hizmet Bölgelerimiz

Güdül Web Tasarım

Güdül Web Tasarım , firması olarak yalnızca Güdül değil, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlıyoruz. Şuan kullanımda olan tüm internet sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, takım işidir. Kurumsal firmalar, internet sitelerini yaptırırken işinin ustası ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Özellikle Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız web sitelerini görebilirsiniz.

Web sayfası yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir ücreti var. Bundan dolayı her ne kadar fiyatlarımızı minimum da tutmak istesekte, belli bir fiyat ortaya çıkıyor. Ama ödediğiniz her kuruşa değecek biçimde size bir web sayfası tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar tasarımımız devam edecek ve internet sayfasını tam anlamıyla istediğiniz şekle getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Güdül Web Tasarım Nedir?

Güdül bölgesinde hizmet veren şirketlere Güdül Web Tasarım şirketi denir. Biz yalnızca Güdül konumuna değil, bütün Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar neden web tasarıma gereksinim duyar, bundan söz edelim. Şirketler, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir internet sayfasına ihtiyaç duyarlar. Bu şirketler sadece kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sitelerinin üzerinden sundukları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sayfası, potansiyel müşterilere erişmek için çok mühim bir reklamdır. Bundan dolayı web tasarım artık zaruri bir gereksinim haline geldi.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Buradaki web, günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üstünde yayınlanan bilgilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, bilgi vermek hedefli olan bir düzendir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete geçmiş durumda. Çünkü bilgiye daha çabuk ve pratik olarak erişebiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir bilgiye, hizmete veya ürüne saniyeler içerisinde web üstünden erişebiliyoruz.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

Web Nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi verilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, asıl gayesi bilgi vermek olan, internet üzerinden yayınlanan bir düzendir. Bu sistem bütünüyle internet sitelerini içerisinde bulundurur. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle irtibatlı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım adı altında tecrübesiz bir çok şahıs ve şirket, tasarım yapmakta ve hizmet alan şirketleri mağdur etmektedir. Özellikle ilk sefer bu hizmeti alan şahıslar çoğunluktadır. Hizmet talep edeceğiniz ajansı lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

Güdül Web Tasarım Neden Yapılır?

Ajanslar, web üzerinde tanıtım yapmak, satış yapmak, sağladıkları hizmetleri yayınlamak için web tasarıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki koşullarda kullanıcıların büyük bir kesimi talep ettiği hizmeti veya ürünü web üzerinden buluyor. Lakin web sitesi olmayan bir şirketi bulmaları olası değildir. Bir firma için en gerekli şey tanıtım ve reklamdır. Müşterilere ulaşmanın en çabuk yolu internet üstünden web sayfası oluşturmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Şayet siz de kazancınızı arttırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayarak firmanızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

Güdül Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim tasarladığımız her web sitesi, firmaya özeldir. Hazır şablonlar üstünden değil, taleplerinize göre tasarım yaparız. Ama bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindedir. Sizlere özetle bunlardan bahsedelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere standart bir tasarımdır. Tüm bilgiler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada yayınlanır. Ama bu tasarımın dezavantajları vardır. Arama motoru dostu olmadığı için web siteniz sıralamalarda daha arkaplanda kalacaktır. Bu da web sitenize ziyaretleri fazlasıyla düşürecektir. Ücreti en ucuz tasarım tipidir. Şayet düşük fiyatlı bir internet sitesi arıyorsanız, bu paketi tercih edebilirsiniz. Ancak yine belirtmeliyim ki sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük fikirleriniz varsa üst tasarımları seçmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Güdül konumunda en çok talep ettiği web tasarım paketidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve firmanızı en iyi biçimde temsil edecek bir web sitesi istiyorsanız bu paketi tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri web sayfanızda yayınlarız. İnternet sitenize giren müşterilerin aradığı hizmeti basit bir şekilde bulup, sizinle iletişime girmesi sağlanır. Ayrıca bu tasarım tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sitenizi üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Güdül Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu paket, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz talep edin, tasarım ekibimiz ona istinaden tasarlasın. Çünkü bu tasarımda kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu tasarım tam size göre. İnternet üzerinde hem kurumsal kimliğinizi yansıtmak hem de profesyonel olarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üzerinden milyonlarca kullanıcıya pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, profesyonel görünüm, lisanslı tema, lisanslı yazılımlar ve daha birçok özellik mevcut. Ayrıca tam anlamıyla SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde birçok sanal dev mağaza bulunmakta. O şirketlerle yarışmak için mutlaka ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Sadece internet sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir mal üretelim. Bu mal harika ve son derece yararlı bir mal olsun. Fakat reklamını ve pazarlamasını yapmazsak hiçkimsenin bu üründen haberi olmaz ve pazarlama yapamayız. E-Ticaret te bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Oluşturduğumuz internet sayfasında dikkat ettiğimiz en önemli şey, firmanın gayesine uygun olması. Çünkü internet sayfası, günümüzde firmalar için mecburi bir gereksinim haline geldi. şirket, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için web sitesi yaptırmak istiyor. Biz de günümüz teknolojisiyle şahsa özel ve ihtiyaca uygun internet sayfaları üretiyoruz.

Ürettiğimiz web sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının kolay bir şekilde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en ivedi şekilde firmanızla iletişim kurmak isteyecek. Özellikle hizmet sektöründe olan web sayfalarına arama ve iletişim butonları ekleyerek, daha ivedi bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir başka en önemli özellik ise yaptığımız e-ticaret sistemlerinin tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda çıkması, satışlarınızı büyük ölçüde etkilemektedir. Bundan dolayı Ücretli SEO Hizmeti almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

Güdül Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, arzu edilen web sayfasına göre belirlenir. Örnekleyecek olursak, üst bölümde bahsettiğimiz Standart Web Tasarım da kullanılan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı fiyatı diğerlerine göre daha ucuzdur. Fakat bu tasarım kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt sayfalarıyla birlikte yayınlamak isteyen bir şirket için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama yalnızca tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer paketlere göre yüksektir. Bunun sebebi de az önce bahsettiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, shop eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üstündeki rekabeti de düşünürsek, daha ucuzunu tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bize göre bir internet sitesinin ucuz olması, onun eksik veya hatalı olduğu anlamına gelir.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

En Ucuz Güdül Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Güdül Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz rakamlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara itibar etmeyiniz. Çünkü En Ucuz Güdül Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız internet sayfasının hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sayfası sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu şirketleri bulamayabilirsiniz. Dolayısıyla bu tarz firmalara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan firmalar. Hiçbir firma bedava iş yapmaz. Sizi bu şekilde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar ilerledikçe ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Dolayısıyla bu tarz pazarlama yapan firmalardan uzak durun.

Güdül Web Tasarım
Güdül Web Tasarım

Web Tasarım Güdül Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü iş sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her internet sitesinin arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz beğenene kadar özelleştiriyoruz ve en kullanışlı haliyle teslim ediyoruz. Bizim amacımız tek seferlik iş yapan firma olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üstünde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi imkanı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üzerindeki birçok internet sayfası, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Ama bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun kalacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konuya daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sayfalarına göre fiyatlarımızı en uygun noktalarda tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz tasarladığımız her internet sitesini kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her web sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sayfasını gören diğer firma sahipleri, yapılan işi beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.