Hizmet Bölgelerimiz

Elmadağ Web Tasarım

Elmadağ Web Tasarım , firması olarak yalnızca Elmadağ değil, Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Şuan kullanımda olan tüm internet sayfalarının bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal şirketler, web sayfalarını yaptırırken işinin ehli ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Özellikle Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız tasarımları görebilirsiniz.

İnternet sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir maliyeti var. Bundan dolayı her ne kadar ücretlerimizi minimum da tutmak istesekte, belli bir fiyat ortaya çıkıyor. Ama ödediğiniz her kuruşa değecek biçimde size bir internet sayfası tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar tasarımımız devam edecek ve internet sitesini tamamen dilediğiniz hale getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Elmadağ Web Tasarım Nedir?

Elmadağ bölgesinde hizmet veren şirketlere Elmadağ Web Tasarım firması denir. Biz sadece Elmadağ bölgesine değil, bütün Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Çünkü profesyonel bir ekibe ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar niye web tasarıma gereksinim duyar, bundan söz edelim. Şirketler, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir web sayfasına gereksinim duyarlar. Bu şirketler yalnızca kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sitelerinin üstünden sundukları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Özellikle internet sitesi, potansiyel müşterilere erişmek için çok önemli bir reklamdır. Dolayısıyla web tasarım artık zaruri bir gereksinim halini aldı.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun olarak World Wide Web , Dünya Çapında Ağ demektir. Buradaki web, gündelik hayatımızda sürekli kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üzerinde yayınlanan verilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, bilgi vermek amaçlı olan bir sistemdir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü veriye daha hızlı ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir bilgiye, hizmete veya ürüne saniyeler içerisinde internet üstünden erişebiliyoruz.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Web Nedir?

Yukarıda da söz ettiğimiz gibi bilgilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, asıl gayesi bilgi sağlamak olan, internet üzerinden yayınlanan bir sistemdir. Bu düzen tüm internet sitelerini içinde barındırır. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Ne yazık ki ülkemizde web tasarım ismi altında yetersiz bir çok şahıs ve firma, iş yapmakta ve hizmet alan şirketleri mağdur etmektedir. Özellikle ilk defa bu hizmeti talep eden şahıslar çoğunluktadır. Hizmet alacağınız ajansı lütfen daha özenle seçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Elmadağ Web Tasarım Neden Yapılır?

Ajanslar, web üzerinde tanıtım yapmak, satış yapmak, verdikleri hizmetleri yayınlamak için web tasarıma gereksinim duyarlar. Çünkü şuan ki şartlarda kullanıcıların büyük bir kesimi talep ettiği hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Fakat internet sitesi olmayan bir ajansı bulmaları olası değildir. Bir firma için en zorunlu şey pazarlama ve reklamdır. Müşterilere erişmenin en basit yolu internet üstünden web sitesi kurmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Şayet siz de gelirinizi yükseltmek ve daha çok kullanıcıya ulaşım sağlayarak firmanızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Elmadağ Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim yaptığımız her web sayfası, şahsa özeldir. Standart şablonlar üstünden değil, arzularınıza göre tasarım yaparız. Ama bu tasarımların kendi içinde türleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım biçimindedir. Sizlere kısaca bunlardan söz edelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

Adından da anlayacağımız gibi standart bir tasarımdır. Tüm bilgiler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Ama bu tasarımın dezavantajları vardır. SEO uyumlu olmadığı için internet sayfanız sıralamalarda daha aşağıda olacaktır. Bu da web sitenize tıklamaları oldukça azaltacaktır. Ücreti en ucuz tasarım tipidir. Şayet düşük bütçeli bir web sitesi arıyorsanız, bu paketi seçebilirsiniz. Fakat yine belirtmeliyim ki sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük düşünceleriniz varsa üst paketleri seçmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Elmadağ bölgesinde en çok tercih ettiği web tasarım paketidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir web sitesi istiyorsanız bu tasarımı seçebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, firmanızın tanıtımını ve yaptığınız işlerden resimleri web sitenizde yayınlarız. İnternet sayfanıza giren müşterilerin istediği hizmeti rahat bir şekilde bulup, sizinle iletişime girmesi sağlanır. Ayrıca bu paket tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sayfanızı üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Elmadağ Web Tasarım paketimizdir. Tüm fonksiyonlara sahip olan bu tasarım, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz talep edin, tasarım ekibimiz ona istinaden tasarlasın. Çünkü bu tasarımda kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve işlevsel özellikler istiyorsanız bu paket tam size göre. İnternet üzerinde hem kurumsal kimliğinizi tanıtmak hem de profesyonel anlamda şirketinizi büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları görüşelim.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin internet üzerinden milyonlarca kişiye pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini talep etmelisiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, profesyonel görünüm, lisanslı tema, lisanslı yazılımlar ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tam anlamıyla SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde çok sayıda sanal büyük mağaza bulunmakta. O şirketlerle mücadele etmek için kesinlikle ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca internet sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örneklemek gerekirse, bir ürün üretelim. Bu ürün mükemmel ve son derece yararlı bir mal olsun. Fakat reklamını ve pazarlamasını yapmazsak hiçkimsenin bu üründen haberi olmaz ve pazarlama yapamayız. E-Ticaret te bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Hazırladığımız internet sayfasında dikkat ettiğimiz en önemli şey, firmanın amacına uygun olması. Çünkü internet sayfası, günümüzde şirketler için mecburi bir gereksinim haline geldi. Firma, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için internet sayfası yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle şahsa özgü ve ihtiyaca uygun web sayfaları tasarlıyoruz.

Hazırladığımız web sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının basit bir şekilde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en ivedi biçimde şirketinizle iletişim kurmak isteyecek. Özellikle hizmet sektöründe olan web sayfalarına arama ve iletişim linkleri ekleyerek, daha ivedi bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir diğer en önemli özellik ise yaptığımız e-ticaret sistemlerinin tam SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında web sayfanızın üst sıralarda görünmesi, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bunun için Ücretli SEO Hizmeti almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Elmadağ Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, arzu edilen web sayfasına istinaden belirlenir. Örnek vermek gerekirse, üst kısımda bahsettiğimiz Standart Web Tasarım da kodlanan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı fiyatı diğerlerine nazaran daha hesaplıdır. Fakat bu paket kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle beraber yayınlamak isteyen bir şirket için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama yalnızca tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer tasarımlara istinaden yüksektir. Bunun sebebi de az önce bahsettiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, mağaza eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de düşünürsek, daha ucuzunu tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bize göre bir internet sitesinin ucuz olması, onun yetersiz veya hatalı olduğu manasına gelir.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

En Ucuz Elmadağ Web Tasarım Nedir?

İnternet üstünde Elmadağ Web Tasarım Firması ararken kesinlikle çok ucuz rakamlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu kişilere güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Elmadağ Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız web sayfasının hiçbir faydası olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir internet sayfası sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra yardım talep edip, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu ajansları bulamayabilirsiniz. Bu yüzden böyle ajanslara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan firmalar. Hiçbir firma ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu şekilde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar ilerledikçe ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz biçimde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Bundan dolayı bu tarz pazarlama yapan firmalardan uzak durun.

Elmadağ Web Tasarım
Elmadağ Web Tasarım

Web Tasarım Elmadağ Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü tasarım sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her internet sitesinin arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz beğenene kadar özelleştiriyoruz ve en kullanışlı haliyle teslim ediyoruz. Bizim amacımız tek seferlik tasarım yapan firma olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üzerinde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi imkanı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada emek veren arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üzerindeki birçok web sitesi, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun kalacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konuya daha değinmek istiyoruz. Tasarlamış olduğumuz web sitelerine göre fiyatlarımızı en hesaplı noktalarda tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz yaptığımız her web sitesini kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her web sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sitesini gören diğer firma sahipleri, yapılan işi beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.