Hizmet Bölgelerimiz

Çamlıdere Web Tasarım

Çamlıdere Web Tasarım , firması olarak yalnızca Çamlıdere değil, Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Şuan kullanımda olan tüm internet sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal firmalar, internet sayfalarını yaptırırken işinin ehli ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Bilhassa Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız projeleri görebilirsiniz.

İnternet sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir ücreti var. Dolayısıyla her ne kadar fiyatlarımızı minimum da tutmak istesekte, belli bir ücret ortaya çıkıyor. Fakat ödediğiniz her kuruşa değecek biçimde size bir web sitesi tasarlayacağız. Siz memnun kalana dek tasarımımız devam edecek ve projeyi tam anlamıyla istediğiniz hale getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Çamlıdere Web Tasarım Nedir?

Çamlıdere konumunda hizmet sağlayan şirketlere Çamlıdere Web Tasarım firması denir. Biz sadece Çamlıdere konumuna değil, tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar niye web tasarıma gereksinim duyar, bundan söz edelim. Firmalar, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir web sayfasına ihtiyaç duyarlar. Bu şirketler sadece kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sayfalarının üstünden sundukları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Özellikle web sayfası, potansiyel müşterilere ulaşmak için çok mühim bir reklamdır. Bundan dolayı web tasarım artık zaruri bir gereksinim haline geldi.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Buradaki web, günlük hayatımızda sürekli kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üstünde sunulan bilgilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, bilgi vermek gayeli olan bir düzendir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete geçmiş durumda. Çünkü veriye daha hızlı ve pratik olarak erişebiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir veriye, hizmete veya ürüne dakikalar içerisinde web üstünden ulaşabiliyoruz.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

Web Nedir?

Üstte de bahsettiğimiz gibi bilgilerin birbirleriyle irtibatlı olduğu, asıl gayesi bilgi sağlamak olan, internet üzerinden yayınlanan bir sistemdir. Bu sistem bütün web sayfalarını içerisinde barındırır. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım ustalık ve tecrübe isteyen bir iştir. Çünkü birbiriyle irtibatlı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım adı altında yetersiz bir çok şahıs ve firma, iş yapmakta ve hizmet alan şahısları mağdur etmektedir. Bilhassa ilk defa bu hizmeti alan şirketler çoğunluktadır. Hizmet alacağınız ajansı lütfen daha özenle seçiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

Çamlıdere Web Tasarım Neden Yapılır?

Firmalar, internet üzerinde tanıtım yapmak, satış yapmak, sağladıkları hizmetleri yayınlamak için web tasarıma gereksinim duyarlar. Çünkü şuan ki koşullarda kullanıcıların büyük bir bölümü aradığı hizmeti veya ürünü internet üstünden buluyor. Fakat internet sayfası olmayan bir ajansı bulmaları mümkün değildir. Bir şirket için en gerekli şey pazarlama ve reklamdır. Müşterilere erişmenin en hızlı yolu internet üzerinden web sayfası oluşturmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Eğer siz de gelirinizi yükseltmek ve daha çok kullanıcıya ulaşım sağlayarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

Çamlıdere Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim yaptığımız her web sayfası, kişiye özeldir. Standart şablonlar üstünden değil, arzularınıza göre tasarım yaparız. Fakat bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım biçimindedir. Sizlere özetle bunlardan söz edelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

Adından da anlayacağımız üzere standart bir projedir. Tüm veriler, hizmetler, ürünler, foto galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Fakat bu tasarımın dezavantajları vardır. SEO uyumlu olmadığı için web sayfanız sıralamalarda daha aşağıda kalacaktır. Bu da internet sayfanıza tıklamaları fazlasıyla düşürecektir. Ücreti en ucuz tasarım tipidir. Şayet düşük ücretli bir tasarım arıyorsanız, bu paketi tercih edebilirsiniz. Fakat tekrar belirtmeliyim ki yalnızca tanıtım maksatlı bir web tasarım modelidir. Büyük tasarımlar ve büyük fikirleriniz varsa üst tasarımları tercih etmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Çamlıdere bölgesinde en fazla kullandığı web tasarım paketidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve firmanızı en iyi biçimde tanıtacak bir web sayfası istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, projelerinizi, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri internet sayfanızda yayınlarız. Web sitenize giren müşterilerin istediği hizmeti rahat bir şekilde bulup, sizinle iletişime geçmesi sağlanır. Ayrıca bu tasarım tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sitenizi üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Çamlıdere Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu paket, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz isteyin, tasarım ekibimiz ona istinaden tasarlasın. Çünkü bu tasarımda kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu tasarım tam size göre. İnternet üzerinde hem kurumsal kimliğinizi tanıtmak hem de profesyonel anlamda firmanızı büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin web üzerinden milyonlarca kullanıcıya pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu tasarımda içerik yönetim sistemi, profesyonel görünüm, lisanslı tema, lisanslı yazılımlar ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde birçok sanal dev mağaza bulunmakta. O şirketlerle mücadele etmek için mutlaka ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca web sayfasını oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir mal üretelim. Bu ürün mükemmel ve son derece yararlı bir ürün olsun. Ancak reklamını ve pazarlamasını yapmazsak kimsenin bu üründen haberi olmaz ve satış yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Tasarladığımız internet sitesinde üzer,nde durduğumuz en önemli şey, firmanın amacına uygun olması. Çünkü internet sayfası, günümüzde firmalar için zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Firma, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için web sayfası yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle şahsa özel ve ihtiyaca uygun web siteleri üretiyoruz.

Ürettiğimiz web sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının basit bir biçimde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en hızlı biçimde şirketinizle iletişime geçmek isteyecek. Bilhassa hizmet sektöründe olan internet sayfalarına arama ve iletişim linkleri ekleyerek, daha hızlı bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir başka en önemli özellik ise yaptığımız e-ticaret sistemlerinin tam SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında web sayfanızın üst sıralarda çıkması, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bunun için Ücretli SEO Hizmeti almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

Çamlıdere Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, arzu edilen internet sitesine istinaden belirlenir. Örnek vermek gerekirse, üst bölümde anlattığımız Standart Web Tasarım da kodlanan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı ücreti diğerlerine göre daha hesaplıdır. Lakin bu tasarım kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt sayfalarıyla beraber yayınlamak isteyen bir firma için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama yalnızca tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer tasarımlara istinaden yüksektir. Bunun nedeni de az önce bahsettiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, shop eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de düşünürsek, daha ucuzunu tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bizim açımızdan bir internet sayfasının ucuz olması, onun eksik veya baştan savma olduğu anlamına gelir.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

En Ucuz Çamlıdere Web Tasarım Nedir?

İnternet üstünde Çamlıdere Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz fiyatlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu kişilere güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Çamlıdere Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız web sayfasının hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sayfası sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra yardım talep edip, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu şirketleri bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı böyle firmalara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Ücretsiz Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan ajanslar. Hiçbir firma ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu biçimde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar devam edince ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Bundan dolayı bu tarz pazarlama yapan ajanslardan uzak durun.

Çamlıdere Web Tasarım
Çamlıdere Web Tasarım

Web Tasarım Çamlıdere Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü iş sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her internet sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz beğenene kadar özelleştiriyoruz ve en kullanışlı haliyle teslim ediyoruz. Bizim amacımız tek seferlik tasarım yapan şirket olmak değil. Bizim amacımız devamlı olarak internet üstünde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi olanağı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada çalışan arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dolayısıyla da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üzerindeki birçok internet sayfası, baştan savma ve özensiz tasarlanıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Ama bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun olacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konuya daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sitelerine göre fiyatlarımızı en uygun seviyelerde tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz yaptığımız her internet sitesini kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her internet sayfası bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sayfasını gören diğer şirket sahipleri, yapılan tasarımı beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.