Hizmet Bölgelerimiz

Beypazarı Web Tasarım

Beypazarı Web Tasarım , şirketi olarak yalnızca Beypazarı değil, Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyoruz. Şuan kullanımda olan tüm internet sayfalarının bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip işidir. Kurumsal şirketler, web sayfalarını yaptırırken işinin ustası ve profesyonel bir web tasarım firmasıyla iş yapmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Özellikle Projelerimiz sayfasını ziyaret ederek, yaptığımız internet sitelerini görebilirsiniz.

İnternet sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir maliyeti var. Dolayısıyla her ne kadar fiyatlarımızı minimum da tutmak istesekte, belli bir ücret ortaya çıkıyor. Fakat ödediğiniz her kuruşa değecek şekilde size bir internet sayfası tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar tasarımımız devam edecek ve web sitesini tam anlamıyla arzu ettiğiniz biçime getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Beypazarı Web Tasarım Nedir?

Beypazarı bölgesinde hizmet veren firmalara Beypazarı Web Tasarım ajansı denir. Biz yalnızca Beypazarı konumuna değil, bütün Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Çünkü profesyonel bir takıma ve tecrübeye sahibiz. Peki firmalar neden web tasarıma ihtiyaç duyar, bundan söz edelim. Şirketler, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. Bu şirketler yalnızca kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca internet sitelerinin üstünden verdikleri hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa internet sayfası, potansiyel müşterilere erişmek için çok önemli bir reklamdır. Bundan dolayı web tasarım artık zaruri bir gereksinim halini aldı.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun olarak World Wide Web , Dünya Çapında Ağ demektir. Buradaki web, günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üzerinde yayınlanan verilerin birbiriyle irtibatlı olduğu, bilgi vermek gayeli olan bir düzendir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete geçmiş durumda. Çünkü veriye daha hızlı ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bir veriye, hizmete veya ürüne saniyeler içerisinde web üzerinden ulaşabiliyoruz.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

Web Nedir?

Üstte de söz ettiğimiz gibi verilerin birbirleriyle irtibatlı olduğu, öncelikli amacı bilgi vermek olan, internet üzerinden yayınlanan bir sistemdir. Bu düzen bütün internet sitelerini içinde bulundurur. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Ne yazık ki ülkemizde web tasarım ismi altında yetersiz bir çok şahıs ve şirket, iş yapmakta ve hizmet alan şahısları mağdur etmektedir. Bilhassa ilk defa bu hizmeti talep eden kişiler çoğunluktadır. Hizmet alacağınız şirketi lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

Beypazarı Web Tasarım Neden Yapılır?

Şirketler, web üstünde tanıtım yapmak, satış yapmak, sağladıkları hizmetleri yayınlamak için web tasarıma ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki koşullarda kullanıcıların büyük bir kesimi aradığı hizmeti veya ürünü internet üzerinden buluyor. Lakin internet sayfası olmayan bir firmayı bulmaları mümkün değildir. Bir firma için en mühim şey tanıtım ve reklamdır. Müşterilere erişmenin en çabuk yolu internet üstünden web sitesi kurmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Şayet siz de kazancınızı arttırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

Beypazarı Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim oluşturduğumuz,hazırladığımız her internet sayfası, firmaya özeldir. Standart şablonlar üstünden değil, taleplerinize göre tasarım yaparız. Fakat bu tasarımların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım biçimindedir. Sizlere özetle bunlardan bahsedelim:

Standart Web Tasarım Nedir?

Adından da anlaşıldığı üzere standart bir tasarımdır. Tüm veriler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada yayınlanır. Fakat bu tasarımın dezavantajları mevcuttur. Arama motoru dostu olmadığı için web siteniz listelemelerde daha arkaplanda kalacaktır. Bu da internet sayfanıza ziyaretleri fazlasıyla düşürecektir. Fiyatı en ucuz tasarım tipidir. Eğer uygun bütçeli bir web sitesi arıyorsanız, bu paketi tercih edebilirsiniz. Ancak tekrar belirtmeliyim ki sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük fikirleriniz varsa üst paketleri seçmelisiniz.

Standart Web Tasarım Örnekleri

STANDART WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Beypazarı bölgesinde en fazla talep ettiği web tasarım paketidir. Siz de kurumsal kimliğinizi webe taşımak ve şirketinizi en iyi şekilde temsil edecek bir internet sitesi istiyorsanız bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, projelerinizi, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri internet sayfanızda yayınlarız. İnternet sitenize giren müşterilerin aradığı hizmeti rahat bir şekilde bulup, sizinle iletişime girmesi sağlanır. Ayrıca bu paket tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve internet sitenizi üst seviyelere çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Örnekleri

KURUMSAL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı Beypazarı Web Tasarım paketimizdir. Tüm işlevselliğe sahip olan bu tasarım, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz talep edin, tasarım ekibimiz ona istinaden tasarlasın. Çünkü bu tasarımda kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tam anlamıyla profesyonel bir görünüm ve fonksiyonel özellikler istiyorsanız bu tasarım tam size göre. İnternet üzerinde hem kurumsal kimliğinizi tanıtmak hem de profesyonel anlamda şirketinizi büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları konuşalım.

Profesyonel Web Tasarım Örnekleri

PROFESYONEL WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin internet üstünden milyonlarca kişiye pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini talep etmelisiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, kurumsal görünüm, lisanslı tema, lisanslı yazılımlar ve daha fazlasıyla özellik mevcut. Ayrıca tam anlamıyla SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üstünde çok sayıda sanal dev mağaza bulunmakta. O şirketlerle yarışmak için mutlaka ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Yalnızca internet sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir mal üretelim. Bu mal harika ve son derece yararlı bir ürün olsun. Fakat reklamını ve pazarlamasını yapmazsak kimsenin bu üründen haberi olmaz ve pazarlama yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

E-Ticaret Web Tasarım Örnekleri

E-TİCARET WEB TASARIM TÜM PROJELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Tasarladığımız web sitesinde dikkat ettiğimiz en önemli şey, firmanın amacına uygun olması. Çünkü web sitesi, günümüzde firmalar için mecburi bir gereksinim haline geldi. Firma, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için web sayfası yaptırmak istiyor. Biz de günümüz teknolojisiyle şahsa özel ve ihtiyaca uygun web siteleri tasarlıyoruz.

Hazırladığımız web sayfalarının en önemli özelliğinden biri de kullanıcının basit bir biçimde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en hızlı biçimde şirketinizle iletişime geçmek isteyecek. Özellikle hizmet sektöründe olan internet sitelerine arama ve iletişim linkleri ekleyerek, daha hızlı bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir diğer en önemli özellik ise tasarladığımız e-ticaret sistemlerinin tam SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması. Çünkü Google arama sonuçlarında internet sitenizin üst sıralarda çıkması, satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bunun için Ücretli SEO Hizmeti almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

Beypazarı Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, arzu edilen web sayfasına istinaden belirlenir. Örnek vermek gerekirse, üst bölümde anlattığımız Standart Web Tasarım da kodlanan yazılım ve eklentiler daha basittir. Bundan dolayı ücreti diğerlerine nazaran daha ucuzdur. Lakin bu tasarım kurumsal kimliği ön planda tutup ve hizmetlerini alt bölümleriyle birlikte yayınlamak isteyen bir şirket için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım fiyat farkı; CMS (içerik yönetimi sistemi), portfolyo görünüm, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama sadece tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin Fiyatları diğer paketlere göre yüksektir. Bunun sebebi de az önce belirttiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, CMS (içerik yönetimi sistemi), hızlı iletişim butonları, mağaza eklentileri, SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentisi gibi birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üstündeki rekabeti de hesaba katarsak, daha ucuzunu tercih etmek kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bizim açımızdan bir internet sayfasının ucuz olması, onun yetersiz veya hatalı olduğu anlamına gelir.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

En Ucuz Beypazarı Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Beypazarı Web Tasarım Firması ararken mutlaka çok ucuz fiyatlara denk gelmişsinizdir. Bu tarz Web Tasarım Firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu şahıslara güvenmeyiniz. Çünkü En Ucuz Beypazarı Web Tasarım diye bir kavram yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız web sitesinin hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sitesi sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde büyük olasılıkla bu ajansları bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı bu tarz ajanslara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

Ücretsiz Web Tasarım ve Bedava Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan firmalar. Hiçbir firma ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu biçimde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar devam edince ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de, verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi için devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Bundan dolayı bu tarz pazarlama yapan şirketlerden uzak durun.

Beypazarı Web Tasarım
Beypazarı Web Tasarım

Web Tasarım Beypazarı Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü tasarım sonrası teknik destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her web sayfasının arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz beğenene kadar özelleştiriyoruz ve en işlevsel haliyle teslim ediyoruz. Bizim amacımız tek seferlik iş yapan firma olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üzerinde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi-manevi olanağı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada çalışan arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bundan dolayı da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üzerindeki birçok web sayfası, baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, taleğ ettiğiniz hizmetten memnun kalacağınızı ekibimiz adına garanti ederiz.

Ayrıca son olarak bir konu başlığına daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz internet sitelerine göre fiyatlarımızı en hesaplı seviyelerde tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin tam karşılığında bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz yaptığımız her internet sayfasını kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her web sitesi bizim reklamımızdır. Size yaptığımız internet sayfasını gören diğer firma sahipleri, yapılan işi beğenip bizimle iletişime geçebilir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.