Web Site Fiyatları Ne Kadar?

{wsfweb} {wsfsite} Fiyatları {wsfsoru}

Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Web Site Fiyatları Ne Kadar? , diye Google‘da arama yaptığımız da karşımıza birçok firmanın fiyat listesi çıkıyor. Herkes önce fiyatı en ucuz olan firmayı bulmaya çalışıyor. Fakat bu büyük bir hata. En ucuza yaptıracağınız bu Web Site sizin ihtiyaçlarını ne derece karşılayacak? Daha önce böyle bir hizmet almayan kişiler mecburen bir tasarım firmasına güvenip iş yaptırıyor. Fakat kriterimiz sadece en ucuz tasarım olmamalıdır. Bu konuda sizi tecrübe ve bilgilerimizle bilgilendirmek isteriz.

Bilgilendirmeye başlamadan önce size önemli bir konuda bilgi vermek istiyoruz. Bir hizmet alacaksınız dikkat etmeniz gereken ilk şey, hizmet alacağınız firmanın Referanslar bölümüne bakmaktır.

Web Site Fiyatları Ne Kadar?
Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Web Site Fiyat Listesi

Tek Sayfa Web Site 599 ₺
Standart Web Site 999 ₺
Kurumsal Web Site 1.999 ₺
Profesyonel Web Site 2.999 ₺
E-Ticaret Web Site 2.999 ₺

Fiyatlarımıza 1 yıllık Web HostingDomain (Alan Adı)SSL Sertifikası dahildir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Web Site Fiyatları Ne Kadar?, Kriterleri Nelerdir?

Tasarım fiyatlarını aslında siz belirliyorsunuz. Çünkü sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olan paketi öneriyoruz. Tasarım fiyatları seçtiğiniz paketin özelliklerine göre belirlenir. Kısaca bu paketlerden bahsedelim.

Web Site Fiyatları Ne Kadar?
Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Tek Sayfa Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Adından da belli olacağı üzere tek sayfa şeklinde yapılan bir Web Site modelidir. Bu sayfanın özelliği tek sayfa üzerinden bütün bilgilerinizi yayınlanmasıdır. Bundan dolayı da diğer paketlere göre fiyatı daha uygundur. Fakat kurumsal bir tasarım için bu paketi kullanamazsınız. Çünkü kurumsal kimliğinizi bu tarz bir tasarım üzerinden tanıtamayız. Ama basit ve sade anlatım ile tüm hizmetlerinizi bu tasarım modeli ile tanıtabilirsiniz. Bu tasarım, tüm bilgiler bizimle paylaşılmasından itibaren tahminen 4-5 iş günü içerisinde teslim edilir.

Standart Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Genelde hizmet sektöründen bulunan firmaların tercih ettiği Web Site paketidir. Bu pakette Anasayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Galeri ve İletişim sayfaları bulunur. Tabi isteğinize göre düzenleme ve değişiklik yapılabilir. Özellikle esnaf için fiyatı ve kullanılabilirliği açısından çok ideal bir tasarım paketidir. Hizmetlerinizi kolaylıkla tanıtabilir ve galeri bölümünden rahatça yaptığınız işleri yayınlayabilirsiniz. Bu tasarım, tüm bilgiler bizimle paylaşılmasından itibaren tahminen 7-10 iş günü içerisinde teslim edilir.

Kurumsal Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Eğer kurumsal bir firmaysanız, bu Web Site modeli tam size göre. Kurumsal kimliğinizi, yaptığınız işin kalitesini, çalışma kadronuzu, referanslarınızı kolaylıkla yayınlayabilirsiniz. Üstelik anasayfanıza slayt eklentisi ekleyerek kampanyalarınızı da müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Bunun gibi birçok özelliği barındıran bu tasarım paketinin ücreti orta düzey diyebiliriz. Çünkü kullanılan eklentiler ve tema ücretleri maliyeti fazlasıyla arttırıyor. Özellikle kullanılan yazılımlar dolar endeksli olduğu için ucuz fiyatlı kurumsal tasarım yaptırmak çok zor hale geldi. Bu tasarım, tüm bilgiler bizimle paylaşılmasından itibaren tahminen 12-18 iş günü içerisinde teslim edilir.

Profesyonel Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Bu pakette hayal ettiğiniz tasarımı yapıyoruz. İçerik yönetimi sistemi, profesyonel slayt gösterisi, ürün satış modülü (opsiyonel) ve daha birçok özellik mevcut. Bilhassa hem kurumsal bir tasarım, hem de görsel açıdan harika bir tasarım istiyorsanız bu paketi tercih etmelisiniz. Bu pakette kullandığımız tema, eklenti, yazılım size özel olduğundan dolayı maliyeti de artıyor. Fakat limited veya anonim bir şirket iseniz böyle özellikleri olan bir tasarım tercih etmelisiniz. Bu tasarım, tüm bilgiler bizimle paylaşılmasından itibaren tahminen 15-20 iş günü içerisinde teslim edilir.

E-Ticaret Web Site Fiyatları Ne Kadar?

E-Ticaret tasarım sitelerinde tüm yazılımlar lisanslı olduğu için maliyeti de ona göre artıyor. Ayrıca ödeme sistemi entegrasyonu olmasından dolayı güvenlik ve gizlilik ile alakalı tüm yazılımları ve eklentileri kuruyoruz. Ürünlerinizi yüksek kalite görsel ve göze çarpıcı listelemeyle pazarlamak istiyorsanız bu paket tam size göre. Üstelik içerisinde tüm özellikler de aktif olacak şekilde sizin en iyisini tasarlıyoruz. Bu tasarım, tüm bilgiler bizimle paylaşılmasından itibaren tahminen 15-20 iş günü içerisinde teslim edilir.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Web Site Fiyatları Ne Kadar?, Ölçütleri Nelerdir?

Genelde müşterilerimiz bu soruyu bize soruyorlar. “Web Site yaptıracağız ama fiyatı ne kadar?” yada “Web Site kaç para?” gibi. Eğer oluşturacağımız tasarım tüm hatları ile belli değilse bu soruya net bir cevap vermek yanlış olur. Çünkü sonradan tasarım üzerinde ekleme ve çıkarma yapıldığı için fiyat söylemek sağlıklı olmuyor. Ama biz yine de size ortalama Web Site fiyatı bilgisi vereceğiz. Ortalama bir Web Site fiyatı 1000₺ ile 2000₺ arasında değişiyor. Değişmesinin sebebi, tasarımda kullanılan tema, eklenti ve yazılımdan kaynaklıdır. Çünkü her özellik ekstra bir maliyet getirir. Örnek vermek gerekirse, e-ticaret tasarım modelinde çok fazla eklenti, modül ve yazılım kullanıyoruz. Ayrıca siteniz üzerine ödeme sistemi entegrasyonu ve modifiyesi yapıyoruz. Böylece hem verilen emek, hem kullanılan teknolojiden dolayı fiyat farkı ortaya çıkıyor. Ama tek sayfa Web Site daha uygun fiyatlı oluyor.

Web Site Fiyatları Ne Kadar?
Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Web Tasarım

Her tasarımın kendi göre maliyetleri vardır. Fiyat konusunda en önemli etken tasarımdır. Çünkü oluşturacağımız sitenin dinamikleri, kullanacağımız tema ve eklentiler buna bağlıdır. Dinamik bir tasarımın maliyetiyle sabit sayfalı tasarımın maliyeti çok farklıdır. Kullanacağımız renklere, sitenin yapısına ve düzenine beraber karar veriyoruz. Burada yine tekrarlayacağımız üzere sizin ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih ediyoruz. Bundan dolayı fazla maliyetlerden kurtuluyorsunuz.

Arama Motoru Optimizasyonu Altyapısı (SEO)

Tasarımdan sonra gelen en önemli özellik SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Altyapısıdır. SEO Altyapısı olmayan bir sitenin günümüz şartlarında pek bir işlevi yok. Siteyi tasarlarken ve sonrasında düzenlerken SEO altyapısını baz alarak yapıyoruz. Sonradan SEO altyapısı oluşturmak hem zordur hem de ekstadan maliyet çıkarır. Tek Sayfa tasarım hariç diğer paketlerimiz tamamen SEO altyapısına uyumludur. Fakat belirtmeliyiz ki bundan faydalanmak için SEO Hizmeti almanız gerekiyor. SEO Hizmetini aylık ve yıllık paketler halinde bizden talep edebilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

CMS (İçerik Yönetim Sistemi) ile çalışan en iyi yazılım şuan WordPress‘tir. PHP tabanlı olan bu yazılımın içerisindeki içerik yönetim sistemi sayesinde kolaylıkla yazı, duyuru, sayfa oluşturabiliyorsunuz. Bizim kullandığımız tüm tasarımlar wordpress tabanlıdır ve içerik yönetim sistemi mevcuttur. Fakat sadece Kurumsal ve Profesyonel paketlerimizde bu panelleri aktif olarak kullanabiliyoruz. Bu sistem sayesinden sitenize güncel haber veya içerik ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca eklediğiniz içeriklere resim, video, belge gibi medyaları ekleyebiliyorsunuz.

E-Ticaret Sistemleri

Lisanslı tema ve eklentilerin üzerine kurduğumuz e-ticaret modülü sayesinde siteniz üzerinden satış yapabiliyorsunuz. Bu modülle beraber tüm güvenlik eklentileri ve gizlilik eklentilerini sitenize entegre ediyoruz. Bundan dolayı e-ticaret sitelerinin fiyatları diğerlerine göre daha yüksektir. Bazı firmalar aylık ödemeli şekilde bu sitelerini size hizmet olarak sunabiliyor. Fakat bunun dezavantıjı sürekli kira öder gibi hizmet ödemesi yapıyorsunuz. Bizim yaptığımız tasarımda tek seferlik ödeme site sizin oluyor. Aylık ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik o paketlerdeki özelliklerin çok daha fazlasına sahip oluyorsunuz.

Ekstra Dil Desteği

Site fiyatlarını değiştiren bir unsurda yabancı dil desteği eklenmesidir. Bu hizmeti size sunmak için lisanslı bir eklenti satın alıyoruz ve sitenize entegre ediyoruz. Ayrıca hali hazırda olan sitenizin tüm sayfalarını yabancı dile çevirip tekrardan yayınlıyoruz. Bu hizmet için verdiğimiz emek neredeyse yarım tasarım yapmakla eş değer. Bundan dolayı da eklenecek her dil desteği için 1.000₺ ek ücret talep ediyoruz. Ayrıca, ingilizce hariç diğer diller için bize tüm çevirileri göndermeniz gerekiyor.

Web Site Fiyatları Ne Kadar?, Kıstasları Nelerdir?

Üstteki başlıklarda da bahsettiğimiz gibi fiyatlar sizin istekleriniz doğrultusunda değişiyor. Esnaf veya küçük ölçekli işletmeler için Standart paketimizi öneriyoruz. Çünkü fiyat olarak ve yeterlilik açısından gayet uygun bir pakettir. Dernek, kurumsal şirket, orta ölçekli işletmeler için Kurumsal paketimizi öneriyoruz. Bilhassa yerinde hizmet veren firmalar için ideal bir seçenektir. Hizmetlerinizi kolayca tanıtabilir, Referanslarınızı resimli bir şekilde yayınlayabilir, Hakkımızda bölümünden firmanızın tanıtımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Marka olan veya markalaşma yolunda ilerleyen büyük ölçekli işletmeler için Profesyonel paketimizi öneriyoruz. Bu paket sayesinde hem kurumsal kimliğinizi etkileyici biçimde sunabilir, hem de pazarladığımız ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Fakat e-ticaret sistemlerinde sadece ürün satışı, kategorilendirmesi ve listelenmesi mevcuttur. İki paket arasında farkı da bu şekilde açıklayabiliriz. İkisinde de SEO altyapısı muazzam derecede iyi işlenmiştir. Ayrıca SEO Hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yani sözün özü sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak tasarıma göre fiyatlar değişiyor. Bununla ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Web Site Fiyat Hesaplama

Tasarım fiyatlarımızın, istenilen özelliklere göre hesaplamasını yapıyoruz. Örnek vermek gerekirse, yabancı dil desteği istenen bir site için 1.000₺ ek maliyet çıkıyor. Her tasarım kendine özel olduğu için sabit bir hesaplaması yoktur. Siz isteklerinizi ve istediğiniz site özelliklerini bize iletiyorsunuz. Biz de buna göre fiyat hesaplaması yapıp, teklif hazırlıyoruz ve size iletiyoruz. Mutabık olunursa da tasarıma başlıyoruz.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Tasarım Fiyat Teklifi

Görüşmelerimiz üzerine alacağınız hizmet için size bir fiyat teklifi sunuyoruz. Tasarım ve SEO Hizmeti için ayrı ayrı teklifler oluşturuyoruz. Sunduğumuz teklif 1 ay geçerli olup, süre dolduktan sonra tekrardan fiyat teklifi istemeniz gerekiyor. Fiyat teklifini mail yoluyla veya isteğiniz üzerine whatsapp’tan size gönderiyoruz. Hemen fiyat teklifi almak için tıklayınız!