Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Hizmeti

{qrcafe} {qrkod} {qrmenu} Hizmeti

Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Hizmeti

Kafe Karekod Dijital Temassız Menü hizmeti, günümüz cafe, bar, restoran, otel işletmelerinin temassız hizmet vermek amacıyla kullandıkları bir sistemdir. Bu güncel ve yeni teknoloji ile misafirleriniz, akıllı telefonlarından veya tabletlerinden kolayca menünüze ulaşabilecek ve hızlı bir şekilde sipariş verebilecekler. Size sunduğumuz bu hizmetin en önemli özelliğinden biri, hiçbir uygulama veya aplikasyon kurulmasına gerek yok. Sadece akıllı telefonun veya tabletin kamerasından Karekod okutularak kolaylıkla ve hızlı bir şekilde menünüze erişim sağlanıyor.

Siz de Kafe Karekod Dijital Temassız Menü yaptırmak istiyorum diyorsanız, sizin için en güzel tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Bu hizmetin en önemli özelliği menünüzün sürekli güncel olması. Çünkü menü içinde değişen içerikler olduğunda tekrardan menü bastırmak size fazladan maliyet çıkaracaktır. Ama bu hizmeti aldığınızda böyle masraflar yapmak zorunda kalmazsınız. Sizleri Referanslarımız arasında görmekten onur duyarız.

Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Hizmeti
Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Hizmeti

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

 

Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Hizmeti Nedir?

Restoran, cafe, otel gibi işletmelerin misafirlerine kolaylık sağlamak amacıyla aldıkları bir hizmettir. Bizim tasarladığımız Karekod Dijital Temassız Menü sayesinde, misafirleriniz menünüze hızlı ve kolay bir şekilde ulaşır. Üstelik telefon veya tablet üzerinden ve hiçbir yan uygulama olmadan. Sadece cihazın kamerasını Karekod a tutun ve tüm menüyü cihazınızdan görün. Özellikle yoğun zamanlarda bu hizmet sayesinde çalışanlarınıza da destek olabilirsiniz. Bu hizmet son zamanların en trend teknolojisi olduğu için hiçbir işletme böyle bir çalışmadan mahrum kalmak istemez. Bu hizmet işletmenizin prestijini de doğrudan doğruya etkileyecektir.

Karekod Nedir?

QR (Quick Response) Kod yani türkçesi hızlı cevap, cihazlarla okutulabilen bir barkod türüdür. Kod genellikle kare beyaz fon üzerinde siyah motiflerden oluşur. Otomotiv sanayinde kullanılması amacıyla geliştirilen QR Kodu Japonya ve Güney Kore’de oldukça yaygın kullanılmaktadır. Günümüzde dijital kameralı mobil telefonlarının etkisiyle QR Kodu kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Kaydedilen görsel çözümlenerek barkod içeriği kullanıcıyı internet adresine, e-posta adresine, telefon numarasına, iletişim bilgilerine, SMS veya MMS’ye veya coğrafi konum bilgisine yönlendirebilir. Piyasada birçok QR Kodu oluşturucusu ve okuyucusu vardır. Kaynak Wikipedia

Karekod Ne İşe Yarar?

Karekod kullanıcıyı bir bilgiye yönlendirmek için kullanılan bir barkod çeşitidir. Günümüzde internet adresi, konum bilgisi veya iletişim bilgisine yönlendirme olarak kullanılıyor. Bilhassa son zamanlarda Kafe gibi işletmelerde menü, işletme yorumu, işletme konumu gibi bilgileri kod haline dönüştürmekte kullanılıyor. Biz bu hizmeti profesyonel ve tecrübeli ekibimizle sizlere sunuyoruz. İşletmeler güncel teknolojileri ve pratik çözümleri takip ederek, misafir sayısını ve buna bağlı olarak satışlarını arttırabilirler. Bizden daha detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Nasıl Yapılır?

Sizden öncelikle menünüzdeki ürünlerin listesini, görsellerini ve fiyatlarını istiyoruz. Daha sonra sizin işletmenize özel Dijital Temassız Menü oluşturuyoruz. Bu menüyü internet üzerinde yayınlıyoruz. Son aşama olarak QR koduna dönüştürerek kullanımınıza sunuyoruz. Bu çalışmanın en önemli özelliği güncellenebilir olmasıdır. Hizmet aldığınız süre boyunca menü üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapıyoruz. Size pratik çözümler önererek işletmenize faydalı çözümler sunuyoruz.

 

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Nasıl Okutulur?

Akıllı telefon veya tablet üzerinden kamera programını açıyoruz. Daha önceden hazırlanan QR Kod üzerine tutuyoruz. QR Kod un içindeki bilgiyi akıllı cihazımız okuyor ve karşımıza bir bildirim geliyor. Bu bildirim bir bağlantı şeklindedir. O bildirimi takip ederek ulaşmak istediğimiz bilgiye, internet sitesine, konuma kolaylıkla erişiyoruz. Son derece pratik ve hızlı olan bu sistem sayesinde, misafirleriniz kendi akıllı cihazlarından kolaylıkla menünüze ulaşıyor.

Karekod Dijital Temassız Menü Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Yeni ve güncel olan bu teknoloji hayatımıza birçok pratiklik ve kolaylık sağlıyor. Kısaca bunları maddeler halinde inceleyelim.

Karekod Dijital Temassız Menü Sayesinde Baskı Maliyeti Yok

Menünüz değiştikçe sürekli menü bastırmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca zaman ve maliyet kaybı da yaşamamış olursunuz. Sadece değişiklikleri bize bildirmeniz yeterli olacak. Hizmet aldığınız sürece menünüzde istediğiniz değişiklikleri hemen uyguluyoruz.

İstediğiniz Zaman Karekod Dijital Temassız Menü Üzerinde Güncelleme Yapılabilir

Ürün değişikliği, fiyat değişikliği, görsel değişikliği gibi tüm güncellemeleri anında uyguluyoruz. Bu sayede ürünlerinizi güncel haliyle ve güncel fiyatlarıyla misafirlerinize sunabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı da büyük ölçüde arttırmış olacaksınız.

Karekod Dijital Temassız Menü ile Hızlı Erişim

Sadece saniyeler içinde akıllı cihazınızdan menüye ulaşabilirsiniz. Misafirleriniz aradığı ürünü çok kolay ve hızlı bir şekilde bulabiliyor. Misafirler işletmenizde çalışan garson arkadaşları beklemeden tüm menünüze hızlı ve kolayca ulaşabiliyor.

Karekod Dijital Temassız Menü Misafirlerinizi Bekletmez

QR Kod sayesinde işletmenize gelen müşteriler hızlı bir şekilde menünüze ulaşabiliyor. Hem de bunu saniyeler içinde yapabiliyor. Misafirin sadece telefon veya tabletten QR Kod okutması yeterli oluyor.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatlarımızı piyasaya göre en düşük seviyelerde tutmaya gayret ediyoruz. Sizi referanslarımız arasında görmek istiyoruz. Öncelikli amacımız bu. Tamamen güncel teknolojiler kullanarak göze hoş gelen ve profesyonel tasarımlar üretiyoruz. Kaliteli görseller kullanarak misafirlerinizi etkilemeyi hedefliyoruz. Çünkü her projemiz kendi reklamımız. Bu düşünceyle yılların tecrübesi ve profesyonel ekibimizle en iyisini üretiyoruz. Bu kaliteli hizmet için tabiki maliyetler oluşuyor. Biz her zaman emeğimizin karşılığı kadar ücret talep ediyoruz. Çünkü hizmet sağlayan bir firmanın yapması gereken budur. Şundan eminiz ki talep ettiğimiz ücrete bu kaliteyi bulamazsınız. Bunu da çalışmalarımızla göstermek istiyoruz.

Karekod Dijital Temassız Menü Hizmeti İçin Neden Biz?

Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle size hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyarız. Bizim asıl mesleğimiz web tasarım işidir. Bu hizmet için de web tasarımın bir koludur diyebiliriz. Çünkü tasarlayacağımız menü internet üzerinde bir web tasarım sistemi olacak. Bu tasarıma QR Kod aracığıyla ulaşacak olan misafirleriniz, yüksek kaliteli görsellerle ve tasarım düzeniyle işletmenize hayran kalacak. Özellikle bu çalışma sizin prestijinize de doğrudan doğru etki edecektir. Bilhassa amacımız sizlerin daha iyi hizmet sunarak satışlarınızı arttırmanız. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Hizmeti
Kafe Karekod Dijital Temassız Menü Hizmeti

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.