Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

Piyasada Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı yapan birçok firma var. Bu geniş yelpazede, çok fazla seçenek varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan bahsedelim. İnternet Sitesi Tasarımı ustaca yapılması gereken ve şirketin talepleri doğrultusunda sürekli izlem gerektiren bir iştir. Birçok firma bu işi yaptığını beyan etse de yapılan tasarım müşteriyi memnun etmiyor. Anlaşılan işlerin sonu da maalesef hüsran oluyor.

İnternet Sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize önerimiz, fiyattan önce ilgili tasarımcının Referanslar bölümüne bakmanız. Profesyonelce iş yapan tasarımcı firmaların çoğunlukla referansları çok olur. Hatta buradan herhangi bir firmayla iletişim kurarak, ilgili firma hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu da size, firma için ön bilgi vermiş olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. İnternet Sitesi Nedir?
 2. Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart İnternet Sitesi Tasarımı
  2. Kurumsal İnternet Sitesi Tasarımı
  3. Profesyonel İnternet Sitesi Tasarımı
  4. E-Ticaret İnternet Sitesi Tasarımı
 4. İnternet Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava İnternet Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
 6. İnternet Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet Sitesi Tasarımı , firma veya kişinin istekleri doğrultusunda hazırladığımız web sitesine denir. Bu firma veya şahıs kendisini internet yoluyla tanıtmak veya satış yapmak için bir web sayfasına ihtiyaç duyar. Çünkü günümüzde herşey web yoluyla devam ediyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete gerek duyduğunuzda önce web üzerinden araştırma yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ancak size hizmet verecek olan şirketi seçmek çok güç olacak. Burada devreye, tasarlanan internet sayfasının kurumsal ve profesyonel anlamda görüntüsü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz internet sayfası önce güven vermesi gerekiyor. Fakat maalesef birçok şahıs veya şirket uygun fiyatlı internet sayfası yaptıracağım diye büyük bir yanlış yapıyor. Yaptırdığı uygun fiyatlı internet sayfası, şahsın veya şirketin kurumsal kimliğini, kalitesini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki web sayfam olsun yeterli” mantığıyla boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir internet sayfasında en önemli şey tasarımdır.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Web, internet üstünde yayınlanan birbiriyle bağlantılı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi dokümanlardan oluşan, bilgi vermek maksatlı oluşturulmuş bir sistemdir. Bu belgelerin her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu internet sitelerine web tarayıcısı adı verilen bilgisayar yazılımlarıyla erişim sağlanır. İnternet sitelerinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, görsel, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Hatta link ismi verilen bağlantılar ile diğer web sayfalarına geçiş yapılabilir.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

2- İnternet Sitesi Nedir?

İnternet Sitesi, günümüz koşullarında şirketlerin veya şahısların kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, web üstündeki doküman sistemidir. Web sitesini, bizim gibi web tasarım firmlarından hizmet olarak alabilirsiniz. Kullanıcılar bütün gereksinimlerini web siteleri üstünden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada benzer işi yapan ve internet sitesi yaptıran şirketler birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı web sayfalarının kalitesi belirliyor. İş yaptırdığınız firmanın size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir İnternet Sitesi tasarlaması, sizi öteki şirketlerden bir adım ileriye taşır.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

İnternet Sitesi Tasarımı , talepleriniz doğrultusunda biçimlenir ve onayınızla birlikte yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize gönderdiğiniz anda çalışmaya başlarız. Hizmet verdiğiniz müşteri portföyüne göre tasarı yapılarak renkler ve görseller şekillenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz sayfa sayfa internet sayfanızın yapımına devam eder. Çünkü ilk olarak tasarladığımız web sayfasını sizin beğenmeniz bizim için önemli. Sonrasında bizden talep ettiğiniz bölümler web sayfanıza entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her şirket farklı sektörde İnternet Sitesi yaptırmak istiyor. Biz de sizin istekleriniz yönünde {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri yapıyoruz. Genel olarak İnternet Sitesi çeşitleri şunlardır:

1- Standart İnternet Sitesi Tasarımı

Bu internet sayfası örneğinde toplam 5 tane sayfa bulunmaktadır. Tasarladığımız bu internet sayfası; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim bölümlerinden oluşur. Bizim tasarladığımız en hesaplı internet sitesi modelidir. Müşterilerimiz çoğunlukla yalnızca tanıtım için bu paketi tercih ederler. Ama bizden daha özellikli ve fonksiyonel internet sayfası isteyen şahıslara öbür tasarılarımızı öneriyoruz.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

2- Kurumsal İnternet Sitesi Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi webe taşımak istiyorsanız bu tasarı tam sizin için. Çünkü bu internet sitesinin tasarımı, kişiye veya şirkete özeldir. Kurumsal internet sayfasının amacı, sizi web üzerinde müşterilerinize en kurumsal biçimde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu tasarıyı tercih edebilirsiniz. Büsbütün SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve fonksiyonel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize göre şekillenebilir. Firmanızı büyütmek ve internet üzerinde kurumsal görünüş için bu paketi öneriyoruz.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

3- Profesyonel İnternet Sitesi Tasarımı

Size tanıtacağımız en özellikli tasarımımızdır. Büsbütün güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen işlevsel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu internet sitesi tüm isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden sadece isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel İnternet Sitesi, şirketinizin tanıtımı ve pazarlaması için çok önemlidir. Lakin günümüzde internetin önemi her geçen gün daha da fazlalaşıyor. Firmanız hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, web sitenizden etkilenmesini ve sizinle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel web sayfası tasarlıyoruz.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

4- E-Ticaret İnternet Sitesi Tasarımı

Sanal mağazanızı oluşturarak internet üzerinden milyonlarca potansiyel kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Mevcut bir mağazanız varsa daha fazla satış yapmak için veya yeni bir online ticaret serüveni için size bu paketi öneriyoruz. Özellikle girişimci müşterilerimiz vakit kaybetmeden E-ticaret İnternet Sitesi tasarımını isteyiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) yazılar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle beraber fikir alışverişi yaparak mağazanızı tasarlayalım. Sizin müşteri portföyünüzü, satış yapacağınız ürünlere göre tespit edelim. Bu sayede istediğimiz kullanıcılar, yaptığımız internet sayfasına erişim sağlayabilsin ve basitçe alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı
Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

İnternet Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için en önemlisi yaptığımız internet sayfasından müşterimizin maksimum yarar sağlaması. Çünkü İnternet Sitesi istenilmesinin genel sebepleri; web üzerinden reklam yapmak, firma tanıtımı yapmak, daha çok müşteriye hitap etmek ve eğer e-ticaret ise satış yapmak. Bundan dolayı tasarladığımız tüm internet sayfalarının arama motoru uyumlu (SEO) olması şirketimizin önceliğimizdir. Tabi internet sitenizin sadece SEO uyumlu olması da yeterli değil, aylık devamlı olarak SEO hizmeti satın alarak internet sayfanızı güncel tutmanız ve Google sonuçlarında üst sıralarda olmanız lazım. Bunu da bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sizin web siteniz ile uyumlu SEO paketiyle, web sitenizi Google sonuçlarında üst sıralara birlikte çıkaralım.

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı

Yusufeli İnternet Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst bölümünde web tasarım türlerinden bahsetmiştik. İnternet sitesi tasarımında, ücreti belirleyen şey web sitesini oluşturma amacıdır. Yalnızca bir tanıtım internet sayfası, uygun fiyatlara hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş içerikli ve detaylı hizmetleri tanıtılan kurumsal bir internet sayfasının maliyeti daha yüksek olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir web sitesinde kullanılan tema, eklenti, yazılım daha başka olacağı için ücretlendirmesinde fark .ortaya çıkar. Ama yalnızca bir tanıtım sitesinde bu kadar fonksiyonel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de düşük olur.

E-Ticaret web sayfalarında maliyetin yüksek olmasının sebebi, ticari olarak sitenizi hazır hale getirmek için oluşan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken bütün dosyalarını temin ediyorsak, aynı biçimde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Özellikle ürün satışı ve pazarlama, internet üstündeki en yüksek rekabete sahip sektördür. Bunun için daha çok dikkat ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava İnternet Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet üstünde ücretsiz web sayfası, bedava web tasarım gibi aramalar önümüze sürekli çıkıyor. Bu tarz internet sitelerine kesinlikle güvenmeyin. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi web sayfası ücretsiz diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç ilerledikçe ücret talep etmeye ve kendilerine mahkum etmeye çalışırlar. Bu tarz sahtekarlar yüzünden hem maddi hem manevi zarara uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

Ayrıca çok az fiyatlara web sitesi tasarlayan firmaları da ele almak isteriz. Bu şirketler tek seferlik sizden ne koparırsam kardır mantığıyla iş yaparlar. Verdikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Ücret ödediğiniz firmayı 15 gün sonra bulamayabilirsiniz. Özellikle burada karşılaşılan en büyük problem büsbütün özelliksiz ve baştan savma yapılan bir internet sitesidir. Arama motorlarında görünmeyen, yalnızca bir taslak üstünden sizin firma ve iletişim bilgilerinizi işleyerek yapılan tasarımın size hiçbir faydası olmayacaktır. Bu firma size bir internet sitesi oluşturdu ve size teslim etti. Fakat hiçbir işe yaramayan bu web sitesi ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu şekil çalışan firmalara itibar etmeyiniz.

İnternet Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü profesyonel ekibimizle her zaman destek vermeye hazırız. Çünkü talepleriniz yönünde web sayfanızı tasarlarız. Özellikle sizin bütçenize uygun web tasarım paketini öneririz. Profesyonel ekibimizle kusursuz ve doğru kodlama yaparak web sayfanızı arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız arasında görmekten büyük onur duyarız.

İnternet sayfanızı teslim ettikten sonra teknik desteğimiz sürekli olarak devam eder. Her zaman bir telefon uzağınızda size yardımcı olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile yapılır. Biz ekibimize inanıyoruz. Karşılacağınız problemlere en ivedi ve kayıpsız çözümler üretiyoruz. Dolayısıyla aralıksız hizmet sağlamaya devam ediyor olacaksınız. Altyapısı düzgün ve veritabanı sıkıntısız sistemler kurarak hatayı sıfıra indiriyoruz.

İnternet sitesi ücretlerini piyasaya göre düşük seviyelerde tutmaya gayret ediyoruz. Maddi olarakta sizleri üzmeyecek fiyatları istiyoruz. Verdiğimiz hizmet, sizi memnun etmek üstüne kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de bahsedildiği gibi ucuz olan bir web sayfası işinize yaramaz. Şirketinizin en iyi şekilde web üstünden temsil edilmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.