Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

Piyasada Yalvaç Web Sayfası Tasarımı yapan birçok firma var. Bu geniş yelpazede, çok fazla alternatif varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan bahsedelim. Web Sayfası Tasarımı ustaca yapılması gereken ve müşterinin talepleri doğrultusunda devamlı izlem gerektiren bir iştir. Birçok firma bu işi yaptığını beyan etse de yapılan iş müşteriyi memnun etmiyor. Anlaşılan işlerin sonu da maalesef hüsran oluyor.

Web Sayfası yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, fiyattan önce ilgili tasarımcının Referanslar bölümüne bakmanız. Ustaca proje yapan şirketlerin genelde referansları dolu olur. Hatta buradan rastgele bir kişiyle iletişim kurarak, ilgili firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu da size, firma için ön bilgi sağlamış olur.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Yalvaç Web Sayfası Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. Web Sayfası Nedir?
 2. Yalvaç Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Yalvaç Web Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart Web Sayfası Tasarımı
  2. Kurumsal Web Sayfası Tasarımı
  3. Profesyonel Web Sayfası Tasarımı
  4. E-Ticaret Web Sayfası Tasarımı
 4. Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Yalvaç Web Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava Web Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz Web Sayfası Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz Web Sayfası Tasarımı Nedir?
 6. Web Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı Nedir?

Web Sayfası Tasarımı , şirket veya şahsın istekleri doğrultusunda hazırladığımız web sitesine denir. Bu firma veya kişi kendisini web üzerinden tanıtmak veya satış yapmak için bir web sitesine ihtiyaç duyar. Çünkü şimdiki zamanda herşey internet vasıtasıyla sürdürülüyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduğunuzda önce internet üstünden arama yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ama size hizmet verecek olan firmayı seçmek çok zor olacak. Burada devreye, yapılan internet sayfasının kurumsal ve profesyonel manada görüntüsü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz internet sitesi önce güven vermesi gerekiyor. Fakat ne yazık ki birçok kişi veya şirket ucuz web sitesi yaptıracağım diye büyük bir hata yapıyor. Yaptırdığı hesaplı internet sayfası, şahsın veya firmanın kurumsal kimliğini, niteliğini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki web sayfam olsun yeterli” mantığıyla boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir web sitesinde en önemli şey tasarımdır.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Web, internet üstünde yayınlanan birbiriyle irtibatlı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi dokümanlardan oluşan, bilgi vermek amaçlı oluşturulmuş bir sistemdir. Bu dokümanların her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu internet sitelerine web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar programlarıyla erişim sağlanır. Web sitelerinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, resim, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Üstelik link adı verilen bağlantılar ile diğer web sitelerine geçiş yapılabilir.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

2- Web Sayfası Nedir?

Web Sayfası, günümüz koşullarında firmaların veya şahısların kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, web üstündeki belge sistemidir. Web sayfasını, bizim gibi web tasarım şirketlerinden hizmet olarak alabilirsiniz. Kullanıcılar bütün gereksinimlerini internet sayfaları üzerinden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada aynı işi yapan ve internet sitesi yaptıran şirketler birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı internet sayfalarının niteliği belirliyor. İş yaptırdığınız şirketin size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir Web Sayfası tasarlaması, sizi başka firmalardan bir adım ileriye taşır.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web Sayfası Tasarımı , istekleriniz yönünde biçimlenir ve onayınızla beraber yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize ilettiğiniz anda tasarlamaya başlarız. Hizmet verdiğiniz firma portföyüne göre tasarı yapılarak renkler ve görseller düzenlenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz sayfa sayfa internet sitenizin yapımına devam eder. Çünkü önce yaptığımız web sayfasını sizin beğenmeniz bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz sayfalar internet sitenize entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her şirket değişik sektörde Web Sayfası yaptırmak istiyor. Biz de sizin talepleriniz doğrultusunda {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri yapıyoruz. Yaygın olarak Web Sayfası çeşitleri şunlardır:

1- Standart Web Sayfası Tasarımı

Bu internet sayfası modelinde toplam 5 adet bölüm bulunmaktadır. Tasarladığımız bu internet sitesi; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim bölümlerinden oluşur. Bizim tasarladığımız en uygun fiyatlı web sitesi modelidir. Çalıştığımız Şirketler çoğunlukla yalnızca tanıtım için bu paketi seçerler. Lakin bizden daha gelişmiş ve işlevsel web sayfası talep eden şahıslara öbür tasarılarımızı tavsiye ediyoruz.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

2- Kurumsal Web Sayfası Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi webe taşımak istiyorsanız bu tasarı tam sizin için. Çünkü bu internet sitesinin tasarımı, kişiye veya firmaya özeldir. Kurumsal internet sitesinin gayesi, sizi web üstünde müşterilerinize en iyi şekilde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu tasarıyı seçebilirsiniz. Tümüyle SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve işlevsel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize göre şekillenebilir. Firmanızı ilerletmek ve internet üstünde kurumsal görünüş için bu tasarıyı tavsiye ediyoruz.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

3- Profesyonel Web Sayfası Tasarımı

Size sunacağımız en nitelikli tasarımımızdır. Büsbütün güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen fonksiyonel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu internet sayfası tüm isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden sadece isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel Web Sayfası, firmanızın tanıtımı ve pazarlaması için oldukça önemlidir. Lakin günümüzde webin önemi her geçen gün daha da artıyor. Firmanız hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, web sitenizden etkilenmesini ve sizinle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel internet sitesi tasarlıyoruz.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

4- E-Ticaret Web Sayfası Tasarımı

E-Ticaret sayfanızı oluşturarak internet üstünden milyonlarca potansiyel kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda bir dükkanınız varsa daha fazla satış yapmak için veya yeni bir online ticaret macerası için size bu tasarıyı tavsiye ediyoruz. Bilhassa girişimci müşterilerimiz zaman kaybetmeden E-ticaret Web Sayfası tasarımını talep ediniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) sayfalar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle beraber fikir alışverişi yaparak mağazanızı tasarlayalım. Sizin müşteri portföyünüzü, pazarlama yapacağınız ürünlere göre tespit edelim. Bu sayede istediğimiz kullanıcılar, tasarladığımız internet sitesine erişim sağlayabilsin ve basitçe alışverişlerini yapabilsinler.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı
Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için mühim olan yaptığımız web sitesinden müşterimizin maksimum fayda sağlaması. Çünkü Web Sayfası talep edilmesinin genel nedenleri; internet üstünden reklam yapmak, şirket tanıtımı yapmak, daha çok kullanıcıya hitap etmek ve eğer sanal mağaza ise ürün pazarlamak. Bundan dolayı tasarladığımız tüm web sayfalarının arama motoru uyumlu (SEO) olması firmamızın önceliğimizdir. Tabi web sitenizin sadece SEO uyumlu olması da yetmiyor, aylık sürekli olarak SEO hizmeti talep ederek internet sitenizi güncel tutmanız ve arama sonuçlarında üst sıralarda olmanız lazım. Bunu da bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sizin web sayfanız ile uyumlu SEO paketiyle, internet sitenizi Google sonuçlarında ilk sayfalara birlikte taşıyalım.

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı

Yalvaç Web Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst tarafında web tasarım türlerinden bahsetmiştik. İnternet sayfası tasarımında, fiyatı belirleyen şey internet sitesini oluşturma amacıdır. Sadece bir tanıtım internet sitesi, hesaplı fiyatlara hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş içerikli ve ayrıntılı hizmetleri anlatılan kurumsal bir internet sitesinin maliyeti daha yüksek olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir web sitesinde kullanılan tema, eklenti, yazılım daha farklı olacağı için fiyatlandırmasında fark .ortaya çıkar. Fakat yalnızca bir tanıtım sitesinde bu kadar işlevsel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de cazip olur.

E-Ticaret web sitelerinde maliyetin yüksek olmasının nedeni, ticari anlamda sayfanızı hazır hale getirmek için oluşan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken tüm dosyalarını temin ediyorsak, aynı biçimde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Özellikle ürün satışı ve pazarlama, internet üstündeki en fazla rekabete sahip sektördür. Bundan dolayı daha çok dikkat ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava Web Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz Web Sayfası Tasarımı Nedir?

İnternet üzerinde ücretsiz internet sitesi, bedava web tasarım gibi aramalar karşımıza devamlı çıkıyor. Bu tarz web sayfalarına kesinlikle güvenmeyin. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi internet sayfası ücretsiz diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç devam ettikçe ücret istemeye ve kendilerine mahkum etmeye çalışırlar. Bu tarz sahtekarlar yüzünden hem maddi hem manevi masrafa uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz Web Sayfası Tasarımı Nedir?

Ayrıca çok düşük fiyatlara web sayfası yapan şirketleri de ele almak isteriz. Bu firmalar anlık sizden ne kazanırsam kardır mantığıyla iş yaparlar. Verdikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Ücret ödediğiniz şirketi 15 gün geçince bulamayabilirsiniz. Özellikle burada yaşanan en büyük sorun büsbütün özelliksiz ve baştan savma yapılan bir internet sayfasıdır. Arama motorlarında görünmeyen, sadece bir taslak üzerinden sizin şirket ve iletişim bilgilerinizi yazarak yapılan işin size hiçbir yararı olmayacaktır. Bu şirket size bir internet sayfası tasarladı ve size teslim etti. Ama hiçbir işe yaramayan bu web sitesi ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu usul çalışan firmalara fırsat vermeyiniz.

Web Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ekibimizle her zaman destek vermeye hazırız. Çünkü talepleriniz yönünde internet sayfanızı tasarlarız. Özellikle sizin bütçenize uygun web tasarım paketini öneririz. Profesyonel ekibimizle hatasız ve doğru kodlama yaparak web sitenizi arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız arasında görmekten büyük onur duyarız.

Web sitenizi teslim ettikten sonra teknik desteğimiz devamlı olarak devam eder. Her zaman bir telefon uzağınızda size yardımcı olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile yapılır. Biz ekibimize inanıyoruz. Karşılacağınız sorunlara en hızlı ve kayıpsız çözümler üretiyoruz. Bundan dolayı aralıksız hizmet vermeye devam ediyor olacaksınız. Altyapısı sağlam ve veritabanı kusursuz sistemler kurarak sorunu sıfıra indiriyoruz.

Web sayfası ücretlerini piyasaya göre minimumda tutmaya çalışıyoruz. Maddi olarakta sizleri yormayacak fiyatları talep ediyoruz. Verdiğimiz hizmet, sizi mutlu etmek üstüne kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de bahsedildiği gibi ucuz olan bir internet sayfası işinizi görmez. Firmanızın en iyi şekilde internet üstünden temsil edilmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.