Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

Piyasada Yakutiye Web Sitesi Tasarımı yapan birçok şirket var. Bu geniş yelpazede, çok fazla seçenek varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan konuşalım. Web Sitesi Tasarımı profesyonelce yapılması gereken ve müşterinin istekleri doğrultusunda devamlı takip gerektiren bir iştir. Birçok firma bu işi yaptığını beyan etse de yapılan iş müşteriyi mutlu etmiyor. Anlaşılan projelerin sonu da maalesef hüsran oluyor.

Web Sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, ücretten önce ilgili tasarımcının Referanslar sayfasına bakmanız. Profesyonel anlamda iş yapan tasarımcıların genelde referansları dolu olur. Hatta buradan herhangi bir kişiyle iletişime geçerek, ilgili firma hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu da size, firma için ön bilgi vermiş olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Yakutiye Web Sitesi Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. Web Sitesi Nedir?
 2. Yakutiye Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Yakutiye Web Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart Web Sitesi Tasarımı
  2. Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
  3. Profesyonel Web Sitesi Tasarımı
  4. E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı
 4. Web Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Yakutiye Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava Web Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz Web Sitesi Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz Web Sitesi Tasarımı Nedir?
 6. Web Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Web Sitesi Tasarımı , şirket veya şahsın talepleri doğrultusunda hazırladığımız internet sitesine denir. Bu firma veya kişi kendisini internet vasıtasıyla tanıtmak veya satış yapmak için bir internet sitesine ihtiyaç duyar. Çünkü günümüzde herşey web vasıtasıyla sürdürülüyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduğunuzda önce internet üstünden arama yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ama size hizmet verecek olan firmayı seçmek çok zor olacak. Burada devreye, tasarlanan web sayfasının kurumsal ve profesyonel manada görüntüsü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz web sayfası önce güven vermesi gerekiyor. Ama maalesef birçok kişi veya şirket uygun fiyatlı internet sitesi yaptıracağım diye büyük bir hata yapıyor. Yaptırdığı uygun fiyatlı internet sayfası, şahsın veya şirketin kurumsal kimliğini, niteliğini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki internet sitem olsun yeterli” düşüncesiyle boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir web tasarımda en önemli şey tasarımdır.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Web, internet üstünde yayınlanan birbiriyle bağlantılı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi dokümanlardan oluşan, bilgi vermek amaçlı inşa edilmiş bir sistemdir. Bu dokümanların her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu web sayfalarına web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar programlarıyla erişim sağlanır. Web sayfalarında yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, resim, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Üstelik link adı verilen bağlantılar ile öteki web sayfalarına geçiş yapılabilir.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

2- Web Sitesi Nedir?

Web Sitesi, günümüz şartlarında şirketlerin veya kişilerin kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, web üzerindeki doküman sistemidir. İnternet sitesini, bizim gibi web tasarım firmlarından hizmet olarak alabilirsiniz. Kullanıcılar tüm ihtiyaçlarını internet siteleri üzerinden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada aynı işi yapan ve internet sitesi yaptıran şirketler birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı internet sitelerinin kalitesi belirliyor. İş yaptırdığınız şirketin size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir Web Sitesi tasarlaması, sizi diğer şirketlerden bir adım ileriye taşır.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web Sitesi Tasarımı , talepleriniz doğrultusunda biçimlenir ve onayınızla beraber yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize ilettiğiniz anda çalışmaya başlarız. Hizmet verdiğiniz firma portföyüne göre proje yapılarak renkler ve görseller şekillenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz sayfa sayfa web sayfanızın yapımına devam eder. Çünkü önce yaptığımız internet sayfasını sizin onaylamanız bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz sayfalar web sayfanıza entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her şirket başka alanda Web Sitesi yaptırmak istiyor. Biz de sizin istekleriniz doğrultusunda {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri tasarlıyoruz. Yaygın olarak Web Sitesi çeşitleri şunlardır:

1- Standart Web Sitesi Tasarımı

Bu web sitesi modelinde toplam 5 adet sayfa bulunmaktadır. Yaptığımız bu web sayfası; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim bölümlerinden oluşur. Bizim yaptığımız en uygun fiyatlı web sitesi paketidir. Müşterilerimiz çoğunlukla sadece tanıtım için bu tasarıyı tercih ederler. Fakat bizden daha özellikli ve işlevsel web sitesi isteyen şirketlere diğer paketlerimizi öneriyoruz.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

2- Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi webe taşımak istiyorsanız bu paket tam sizin için. Çünkü bu web sitesinin tasarımı, şahsa veya şirkete özeldir. Kurumsal web sayfasının gayesi, sizi web üzerinde müşterilerinize en kurumsal biçimde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu paketi seçebilirsiniz. Tümüyle SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve fonksiyonel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize göre şekillenebilir. Firmanızı ilerletmek ve web üstünde kurumsal görünüm için bu paketi tavsiye ediyoruz.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

3- Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Size sunacağımız en özellikli paketimizdir. Tümüyle güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen işlevsel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu internet sayfası bütün isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden yalnızca isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel Web Sitesi, firmanızın tanıtımı ve pazarlaması için fazlasıyla önemlidir. Çünkü günümüzde webin önemi her geçen gün daha da artıyor. Firmanız hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, web sayfanızdan etkilenmesini ve şirketinizle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel internet sitesi tasarlıyoruz.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

4- E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Sanal mağazanızı tasarlayarak web üzerinden milyonlarca potansiyel kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda bir dükkanınız varsa daha fazla satış yapmak için veya yeni bir online ticaret macerası için size bu tasarıyı öneriyoruz. Özellikle girişimci müşterilerimiz vakit kaybetmeden E-ticaret Web Sitesi tasarımını isteyiniz. Bu tasarıda içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) sayfalar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle birlikte fikir alışverişi yaparak mağazanızı oluşturalım. Sizin müşteri portföyünüzü, pazarlama yapacağınız ürünlere göre tespit edelim. Bu sayede hedeflediğimiz kullanıcılar, yaptığımız web sayfasına erişim sağlayabilsin ve kolaylıkla alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı
Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için en önemlisi tasarladığımız internet sitesinden müşterimizin maksimum fayda sağlaması. Çünkü Web Sitesi talep edilmesinin genel nedenleri; internet üstünden reklam yayınlamak, şirket tanıtımı yapmak, daha çok kesime hitap etmek ve eğer sanal mağaza ise ürün pazarlamak. Dolayısıyla yaptığımız tüm web sayfalarının arama motoru uyumlu (SEO) olması bizim önceliğimizdir. Tabi web sayfanızın sadece SEO uyumlu olması da yetmiyor, aylık devamlı olarak SEO çalışması talep ederek internet sitenizi güncel tutmanız ve Google sonuçlarında üst sıralarda olmanız lazım. Bunu da bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sizin web sayfanız ile uyumlu SEO paketiyle, web sitenizi Google sonuçlarında üst sıralara beraber çıkaralım.

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı

Yakutiye Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst bölümünde web tasarım türlerinden bahsetmiştik. İnternet sitesi tasarımında, fiyatı belirleyen şey web sitesini kurma amacıdır. Sadece bir tanıtım web sayfası, hesaplı ücretlere hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş kapsamlı ve detaylı hizmetleri tanıtılan kurumsal bir web sitesinin maliyeti daha yüksek olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir internet sitesinde kullanılan tema, eklenti, yazılım daha başka olacağı için fiyatlandırmasında fark oluşur Fakat yalnızca bir tanıtım sitesinde bu kadar fonksiyonel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de cazip olur.

E-Ticaret web sayfalarında maliyetin fazla olmasının nedeni, ticari anlamda sayfanızı hazır hale getirmek için oluşan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken bütün evraklarını temin ediyorsak, aynı şekilde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Özellikle ürün satışı ve pazarlama, web üstündeki en yüksek rekabete sahip sektördür. Bundan dolayı daha fazla özveri ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava Web Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz Web Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet üstünde ücretsiz internet sitesi, bedava web tasarım gibi sorgular karşımıza devamlı çıkıyor. Bu tarz web sayfalarına kesinlikle inanmayın. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi internet sitesi ücretsiz diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç devam ettikçe ücret istemeye ve kendilerine zorunlu bırakmaya çalışırlar. Bu tarz dolandırıcılar yüzünden hem maddi hem manevi zarara uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Ayrıca çok az ücretlere internet sitesi tasarlayan firmaları da ele almak isteriz. Bu şirketler tek seferlik sizden ne koparırsam kardır düşüncesiyle hareket ederler. Verdikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Para ödediğiniz şirketi 15 gün geçince bulamayabilirsiniz. Bilhassa burada yaşanan en büyük problem bütünüyle özelliksiz ve baştan savma tasarlanan bir internet sayfasıdır. Arama motorlarında görünmeyen, sadece bir taslak üstünden sizin şirket ve iletişim bilgilerinizi yazarak yapılan işin size hiçbir yararı olmayacaktır. Bu şirket size bir internet sitesi oluşturdu ve size teslim etti. Fakat hiçbir fayda sağlamayan bu internet sayfası ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu usul çalışan firmalara fırsat vermeyiniz.

Web Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ekibimizle her zaman destek vermeye hazırız. Çünkü talepleriniz yönünde internet sitenizi yaparız. Bilhassa sizin bütçenize uygun web tasarım paketini öneririz. Profesyonel ekibimizle hatasız ve doğru kodlama yaparak internet sitenizi arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız arasında görmekten büyük onur duyarız.

Web sayfanızı teslim ettikten sonra teknik desteğimiz devamlı olarak devam eder. Daima bir telefon uzağınızda size destek olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile yapılır. Biz ekibimize inanıyoruz. Karşılacağınız problemlere en hızlı ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. Bundan dolayı kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor olacaksınız. Altyapısı düzgün ve veritabanı sorunsuz sistemler kurarak problemi sıfıra indiriyoruz.

Web sitesi fiyatlarını piyasaya göre minimumda tutmaya gayret ediyoruz. Maddi olarakta sizleri yormayacak fiyatları talep ediyoruz. Verdiğimiz hizmet, sizi memnun etmek üzerine kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de anlatıldığı gibi ucuz olan bir web sitesi işinize yaramaz. Şirketinizin en iyi şekilde internet üzerinden yayınlanmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.