Trabzon Web Sitesi Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Trabzon Web Sitesi Tasarımı

Piyasada Trabzon Web Sitesi Tasarımı yapan birçok firma var. Bu geniş yelpazede, çok fazla alternatif varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan bahsedelim. Web Sitesi Tasarımı profesyonel anlamda yapılması gereken ve firmanın istekleri yönünde sürekli takip gerektiren bir iştir. Birçok tasarımcı bu işi yaptığını beyan etse de yapılan iş müşteriyi mutlu etmiyor. Anlaşılan işlerin sonu da ne yazık ki hüsran oluyor.

Web Sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize önerimiz, fiyattan önce ilgili şirketin Referanslar sayfasına bakmanız. Ustaca tasarım yapan tasarımcı firmaların çoğunlukla referansları çok olur. Hatta buradan rastgele bir kişiyle iletişim kurarak, ilgili firma hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu da size, firma için ön bilgi sağlamış olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Trabzon Web Sitesi Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. Web Sitesi Nedir?
 2. Trabzon Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Trabzon Web Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart Web Sitesi Tasarımı
  2. Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
  3. Profesyonel Web Sitesi Tasarımı
  4. E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı
 4. Web Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Trabzon Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava Web Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz Web Sitesi Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz Web Sitesi Tasarımı Nedir?
 6. Web Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

Trabzon Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Web Sitesi Tasarımı , şirket veya şahsın istekleri doğrultusunda hazırladığımız web sayfasına denir. Bu firma veya kişi kendisini internet vasıtasıyla tanıtmak veya satış yapmak için bir web sayfasına gerek duyar. Çünkü şimdiki zamanda herşey internet aracılığıyla devam ediyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete gerek duyduğunuzda önce web üstünden arama yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ancak size hizmet verecek olan firmayı seçmek çok güç olacak. Burada devreye, tasarlanan internet sitesinin kurumsal ve profesyonel anlamda görüntüsü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz internet sayfası önce güven vermesi gerekiyor. Ancak maalesef birçok şahıs veya firma uygun fiyatlı web sitesi yaptıracağım diye büyük bir yanlış yapıyor. Yaptırdığı uygun fiyatlı internet sayfası, şahsın veya şirketin kurumsal kimliğini, kalitesini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki web sayfam olsun yeterli” düşüncesiyle boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir web sayfasında en önemli şey tasarımdır.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

1- Web Nedir?

Orijinal haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ demektir. Web, internet üstünde yayınlanan birbiriyle irtibatlı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi belgelerden oluşan, bilgi vermek amaçlı inşa edilmiş bir sistemdir. Bu belgelerin her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu web sayfalarına web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar yazılımlarıyla erişim sağlanır. İnternet sayfalarında yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, resim, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Hatta link adı verilen bağlantılar ile öbür web sayfalarına geçiş yapılabilir.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

2- Web Sitesi Nedir?

Web Sitesi, günümüz koşullarında firmaların veya şahısların kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, web üstündeki belge sistemidir. Web sayfasını, bizim gibi web tasarım şirketlerinden hizmet olarak talep edebilirsiniz. Kullanıcılar bütün gereksinimlerini internet siteleri üzerinden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada aynı işi yapan ve web sitesi yaptıran firmalar birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı web sayfalarının özelliği belirliyor. Anlaştığınız şirketin size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir Web Sitesi tasarlaması, sizi öbür firmalardan bir adım ileriye taşır.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

Trabzon Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web Sitesi Tasarımı , talepleriniz doğrultusunda şekillenir ve onayınızla birlikte yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize ilettiğiniz anda çalışmaya başlarız. Hizmet verdiğiniz firma portföyüne göre tasarı yapılarak renkler ve görseller düzenlenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz bölüm bölüm internet sitenizin yapımına devam eder. Çünkü önce yaptığımız internet sayfasını sizin beğenmeniz bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz sayfalar internet sitenize entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

Trabzon Web Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her şirket başka alanda Web Sitesi yaptırmak istiyor. Biz de sizin istekleriniz yönünde {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri yapıyoruz. Yaygın olarak Web Sitesi çeşitleri şunlardır:

1- Standart Web Sitesi Tasarımı

Bu web sitesi modelinde toplam 5 adet bölüm bulunmaktadır. Yaptığımız bu internet sitesi; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim bölümlerinden oluşur. Bizim yaptığımız en hesaplı web sayfası paketidir. Çalıştığımız Şirketler genelde sadece tanıtım için bu paketi tercih ederler. Ama bizden daha özellikli ve işlevsel internet sayfası talep eden şirketlere öbür paketlerimizi öneriyoruz.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

2- Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi webe taşımak istiyorsanız bu tasarı tam size göre. Çünkü bu web sayfasının tasarımı, kişiye veya şirkete özeldir. Kurumsal web sayfasının amacı, sizi web üzerinde müşterilerinize en güzel şekilde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu tasarıyı seçebilirsiniz. Tamamen SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve işlevsel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize göre şekillenebilir. Firmanızı büyütmek ve web üstünde kurumsal görünüm için bu tasarıyı tavsiye ediyoruz.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

3- Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Size tanıtacağımız en kapsamlı paketimizdir. Tamamen güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen fonksiyonel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu internet sitesi bütün isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden yalnızca isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel Web Sitesi, firmanızın tanıtımı ve pazarlaması için fazlasıyla önemlidir. Çünkü günümüzde webin önemi her geçen gün daha da fazlalaşıyor. Firmanız hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, web sayfanızdan etkilenmesini ve şirketinizle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel web sitesi tasarlıyoruz.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

4- E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Sanal mağazanızı oluşturarak web üstünden milyonlarca potansiyel kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda bir mağazanız varsa daha fazla satış yapmak için veya yeni bir online ticaret serüveni için size bu tasarıyı tavsiye ediyoruz. Bilhassa girişimci müşterilerimiz vakit kaybetmeden E-ticaret Web Sitesi tasarımını talep ediniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) sayfalar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle birlikte fikir alışverişi yaparak mağazanızı oluşturalım. Sizin müşteri portföyünüzü, satış yapacağınız ürünlere göre tespit edelim. Bu sayede istediğimiz müşteriler, yaptığımız internet sitesine erişim sağlayabilsin ve kolaylıkla alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı
Trabzon Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için en önemlisi tasarladığımız web sayfasından müşterimizin maksimum yarar sağlaması. Çünkü Web Sitesi istenilmesinin genel sebepleri; web üstünden reklam yayınlamak, şirket tanıtımı yapmak, daha çok bölgeye hitap etmek ve eğer sanal mağaza ise ürün pazarlamak. Bundan dolayı yaptığımız bütün web sitelerinin arama motoru uyumlu (SEO) olması bizim önceliğimizdir. Tabi web sayfanızın yalnızca SEO uyumlu olması da yeterli değil, aylık devamlı olarak SEO çalışması satın alarak internet sayfanızı güncel tutmanız ve Google sonuçlarında ilk sayfalarda olmanız lazım. Bunu da bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sizin internet siteniz ile uyumlu SEO paketiyle, internet sayfanızı Google sonuçlarında üst sıralara beraber çıkaralım.

Trabzon Web Sitesi Tasarımı

Trabzon Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst bölümünde web tasarım çeşitlerinden bahsetmiştik. Web sayfası tasarımında, ücreti belirleyen şey internet sitesini oluşturma amacıdır. Yalnızca bir tanıtım web sayfası, hesaplı fiyatlara hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş içerikli ve detaylı hizmetleri anlatılan kurumsal bir internet sitesinin maliyeti daha fazla olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir internet sitesinde kullanılan tema, eklenti, yazılım daha başka olacağı için ücretlendirmesinde fark .ortaya çıkar. Ama yalnızca bir tanıtım sitesinde bu kadar işlevsel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de az olur.

E-Ticaret web sayfalarında maliyetin fazla olmasının sebebi, ticari anlamda sitenizi hazır hale getirmek için ortaya çıkan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken tüm dosyalarını hazırlıyorsak, aynı biçimde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Ayrıca ürün satışı ve pazarlama, web üzerindeki en fazla rekabete sahip sektördür. Bunun için daha çok dikkat ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava Web Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz Web Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet üstünde ücretsiz internet sayfası, bedava web tasarım gibi aramalar karşımıza sürekli çıkıyor. Bu tarz internet sitelerine kesinlikle güvenmeyin. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi internet sayfası bedava diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç ilerledikçe ücret talep etmeye ve kendilerine mahkum etmeye çalışırlar. Bu tarz dolandırıcılar yüzünden hem maddi hem manevi masrafa uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Ayrıca çok düşük ücretlere internet sitesi yapan şirketleri de ele almak isteriz. Bu firmalar tek seferlik sizden ne kazanırsam kardır düşüncesiyle iş yaparlar. Verdikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Para ödediğiniz firmayı 15 gün sonra bulamayabilirsiniz. Bilhassa burada karşılaşılan en büyük problem tamamen özelliksiz ve baştan savma yapılan bir web sitesidir. Arama motorlarında çıkmayan, sadece bir taslak üzerinden sizin şirket ve iletişim bilgilerinizi yazarak yapılan işin size hiçbir faydası olmayacaktır. Bu şirket size bir internet sitesi oluşturdu ve size teslim etti. Fakat hiçbir işe yaramayan bu web sitesi ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu usul çalışan şirketlere fırsat vermeyiniz.

Web Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü profesyonel ekibimizle sürekli yardımcı olmaya hazırız. Çünkü talepleriniz doğrultusunda internet sayfanızı tasarlarız. Bilhassa sizin bütçenize uygun web tasarım paketini tavsiye ederiz. Profesyonel ekibimizle kusursuz ve doğru kodlama yaparak internet sayfanızı arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız arasında görmekten büyük gurur duyarız.

Web sitenizi teslim ettikten sonra teknik desteğimiz sürekli olarak devam eder. Daima bir telefon uzağınızda size destek olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile tasarlanır. Biz ekibimize inanıyoruz. Karşılacağınız sorunlara en ivedi ve kayıpsız çözümler üretiyoruz. Dolayısıyla kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor olacaksınız. Altyapısı sağlam ve veritabanı sorunsuz sistemler kurarak problemi sıfıra indiriyoruz.

İnternet sitesi fiyatlarını piyasaya göre minimumda tutmaya gayret ediyoruz. Maddi olarakta sizleri üzmeyecek fiyatları talep ediyoruz. Verdiğimiz hizmet, sizi mutlu etmek üstüne kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de bahsedildiği gibi ucuz olan bir web sayfası işinizi görmez. Şirketinizin en iyi biçimde web üzerinden temsil edilmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.