Şarköy Web Tasarım

{Bölge} Web Tasarım

Şarköy Web Tasarım

Şarköy Web Tasarım , firması olarak sadece Şarköy değil, Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Şuan kullanımda olan tüm internet sitelerinin bir web tasarımcısı vardır. Çünkü web tasarım, ekip ve takım işidir. Kurumsal firmalar, internet sitelerini yaptırırken işinin ehli ve profesyonel bir web tasarım şirketiyle çalışmak isterler. Biz ekibimize güveniyoruz. Bilhassa Referanslar sayfamızı ziyaret ederek, yaptığımız projeleri görebilirsiniz.

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizim önceliğimiz para kazanmak değil, referans kazanmak. Fakat kullandığımız teknolojilerin, temaların, eklentilerin de bir maliyeti var. Bundan dolayı her ne kadar fiyatlarımızı minimum da tutmak istesekte, belli bir ücret ortaya çıkıyor. Ama ödediğiniz her kuruşa değecek şekilde size bir web sitesi tasarlayacağız. Siz memnun kalana kadar çalışmalarımız devam edecek ve projeyi tam anlamıyla istediğiniz hale getirdikten sonra size teslim edeceğiz.

Şarköy Web Tasarım 1
Şarköy Web Tasarım

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Şarköy Web Tasarım Nedir?
  1. WWW (World Wibe Web) Nedir?
  2. Web Nedir?
 2. Şarköy Web Tasarım Neden Yapılır?
 3. Şarköy Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?
  1. Tek Sayfa Web Tasarım Nedir?
  2. Şarköy Kurumsal Web Tasarım Nedir?
  3. Şarköy Profesyonel Web Tasarım Nedir?
  4. E-Ticaret Web Tasarım Nedir?
 4. Şarköy Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Şarköy Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?
  1. En Ucuz Şarköy Web Tasarım Nedir?
  2. Ücretsiz Şarköy Web Tasarım ve Bedava Şarköy Web Tasarım Nedir?
 6. Web Tasarım Şarköy Olarak Neden Biz?

 

Şarköy Web Tasarım Nedir?

{Bölge] bölgesinde hizmet veren firmalara Şarköy Web Tasarım firması denir. Biz sadece {Bölge] bölgesine değil, tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Çünkü profesyonel bir ekibe tecrübeye sahibiz. Peki firmalar neden web tasarıma ihtiyaç duyar, bundan bahsedelim. Firmalar, kendilerini kurumsal bir kimlikte tanıtması için bir web sitesine ihtiyaç duyarlar. Bu firmalar sadece kendilerini tanıtmak için değil, ayrıca web sitelerinin üzerinden yaptıkları hizmetleri ve referanslarını da yayınlıyorlar. Bilhassa web sitesi, potansiyel müşterilere erişmek için çok önemli bir reklamdır. Bundan olayı web tasarım artık zorunlu bir ihtiyaç haline geldi.

1- WWW (World Wide Web) Nedir?

WWW yani uzun haliyle World Wide Web , Dünya Çapında Ağ demektir. Buradaki web, günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bir kelimedir. Web, internet üzerinde yayınlanan bilgilerin biribiriyle bağlantılı olduğu, bilgi vermek amaçlı olan bir sistemdir. Günümüz teknolojisinde artık herşey internete taşınmış durumda. Çünkü bilgiye daha hızlı ve pratik olarak ulaşabiliyoruz. İhtiyacımız olan bir bilgiye, hizmete veya ürüne saniyeler içinde internet üzerinden ulaşabiliyoruz.

2- Web Nedir?

Web, yukarıda da bahsettiğimiz gibi bilgilerin birbiriyle bağlantılı olduğu, asıl amacı bilgi vermek olan, internet üzerinden yayınlanan bir sistemdir. Bu sistem tüm web sitelerini içerisinde barındırır. Web sitesi terimi buradan gelmektedir. Ülkemizde web sayfası, internet sayfası, internet sitesi gibi terimlerde kullanılmaktadır. Web Tasarım uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Çünkü birbiriyle bağlantılı birçok sistemi kullanmayı gerektirir. Maalesef ülkemizde web tasarım adı altında yetersiz bir çok kişi ve firma, iş yapmakta ve hizmet alan kişileri mağdur etmektedir. Bilhassa ilk defa bu hizmeti alan kişiler çoğunluktadır. Hizmet alacağınız firmayı lütfen daha dikkatli seçiniz.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Şarköy Web Tasarım Neden Yapılır?

Firmalar veya şirketler internet üzerinde tanıtım yapmak, satış yapmak, kendilerini tanıtmak için böyle bir hizmete ihtiyaç duyarlar. Çünkü şuan ki şartlarda kullanıcıların büyük bir kesimi aradığı hizmeti veya ürünü internet üzerinden buluyor. Fakat internet sitesi olmayan bir firmayı bulmaları mümkün değildir. Bir firma için en önemli şey pazarlama ve reklamdır. Müşterilere ulaşmanın en kolay yolu internet üzerinden web sitesi kurmak ve reklam yayınlamaktan geçiyor. Eğer siz de gelirinizi arttırmak ve daha çok kullanıcıya erişim sağlayarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Şarköy Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

Bizim yaptığımız her web sitesi, firmaya veya kişiye özeldir. Hazır şablonlar üzerinden değil, isteklerinize göre tasarım yaparız. Ama bunların kendi içinde çeşitleri vardır. Bunlar Tek Sayfa Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım , Profesyonel Web Tasarım ve E-Ticaret Web Tasarım şeklindir. Sizlere kısaca bunlardan bahsedelim:

1- Tek Sayfa Web Tasarım Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere tek sayfadan oluşan bir tasarımdır. Tüm bilgiler, hizmetler, ürünler, galeri ve referanslar anasayfada işlenir. Ama bu tasarımın dezavantajları vardır. Arama motoru dostu olmadığı için web siteniz sıralamalarda daha arkaplanda kalacaktır. Bu da internet sitenize ziyaretleri oldukça düşürecektir. Fiyatı en uygun tasarım modelidir. Eğer düşük bütçeli bir paket arıyorsanıza, bu paketi kullanabilirsiniz. Fakat tekrar belirtmeliyim ki sadece tanıtım amaçlı bir web tasarım modelidir. Büyük projeler ve büyük düşünceleriniz varsa üst paketleri tercih etmelisiniz.

2- Şarköy Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Firmaların ve şirketlerin Şarköy bölgesinde en çok kullandığı web tasarım paketidir. Siz de kurumsal kimliğinizi internete taşımak ve şirketinizi en iyi şekilde temsil edecek bir web sitesi istiyorsanız bu paketi tercih edebilirsiniz. Hizmetlerinizi, referanslarınızı, şirketinizin tanıtımını ve yaptığınız işlerden görüntüleri web sitenizde yayınlarız. Web sitenize giren müşterilerin aradığı hizmeti kolay bir şekilde bulup, sizinle iletişime geçmesi sağlanır. Ayrıca bu paket tam SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumludur. SEO Hizmeti almak ve web sitenizi üst sıralara çıkarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3- Şarköy Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Tam kapsamlı {Bölge] Web Tasarım paketimizdir. Tüm fonksiyonlara sahip olan bu paket, üst düzey web tasarım isteyen müşterilerimiz için biçilmez bir kaftandır. Siz isteyin, tasarım ekibimiz ona göre tasarlasın. Çünkü bu pakette kullandığımız teknoloji üst düzeydir. Tamamen profesyonel bir görünüm ve işlevsel özellikler istiyorsanız bu paket tam size göre. İnternet üzerinde hem kurumsal kimliğinizi tanıtmak hem de profesyonel olarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız bizimle iletişim geçin, detayları görüşelim.

4- E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

Ürünlerinizin internet üzerinden milyonlarca kişiye pazarlamasını yapmak istiyorsanız, e-ticaret sistemlerini tercih etmelisiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, profesyonel görünüm, lisanslı tema, lisanslı eklentiler ve daha birçok özellik mevcut. Ayrıca tamamen SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumludur. İnternet üzerinde birçok sanal dev mağaza bulunmakta. O firmalarla yarışmak için mutlaka ücretli reklam ve ücretli seo hizmeti almalısınız. Sadece web sitesini oluşturup yayınlamak size satış getirmez. Örnek vermek gerekirse, bir ürün üretelim. Bu ürün mükemmel ve son derece faydalı bir ürün olsun. Fakat reklamını ve pazarlamasını yapmazsak kimsenin bu üründen haberi olmaz ve satış yapamayız. Sanal mağaza da bu mantıkla işler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Şarköy Web Tasarım Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Tasarladığımız web sitesinde dikkat ettiğimiz en önemli şey, firmanın veya şirketin amacına uygun olması. Çünkü web sitesi, günümüzde firmalar için zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Firma veya şirket, kurumsal kimliğini tanıtmak, hizmetlerini tanıtmak ve pazarlamak için internet sitesi yaptırmak istiyor. Biz de güncel teknojilerle kişiye özel ve ihtiyaca uygun web siteleri tasarlıyoruz.

Ürettiğimiz web sitelerinin en önemli özelliğinden biri de kullanıcının en kolay şekilde kullanabilmesi. Çünkü kullanıcı en hızlı şekilde firmanızla veya şirketinizle iletişime geçmek isteyecek. Özellikle hizmet sektöründe olan web sitelerine arama ve iletişim butonları ekleyerek, daha hızlı bir şekilde kullanıcıyı sizinle buluşturuyoruz.

Bir diğer en önemli özellik ise yaptığımız e-ticaret sistemlerinin tam SEO (Google arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması.Çünkü arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda çıkması satışlarınızı birebir etkilemektedir. Bunun için de Ücretli SEO Hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.

Şarköy Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web Tasarım Fiyatları, talep edilen web sitesine göre belirlenir. Örnek vermek gerekirse üst bölümde bahsettiğimiz Tek Sayfa Web Tasarım da kullanılan yazılım ve eklenti daha basittir. Bundan dolayı fiyatı diğerlerine göre daha hesaplıdır. Fakat bu paket kurumsal kimliğini ön planda tutmak ve hizmetlerini alt sayfalarıyla beraber yayınlamak isteyen bir firma için yetersiz kalabilir. Mesela Kurumsal Web Tasarım Fiyat farkı; içerik yönetimi sistemi, hizmetlerin listelenmesi, SSL güvenlik sertifikası, ürün galerisi gibi bir çok özellik ve eklenti olduğundan dolayıdır. Ama sadece tanıtım için bir web tasarım yaptığımızda bu kadar maliyet ortaya çıkmaz.

Özellikle E-Ticaret Sistemlerinin fiyatları diğer paketlere göre yüksektir. Bunun nedeni de az önce belirttiğimiz durumdan kaynaklanmaktadır. Lisanslı tema kullanımı, içerik yönetimi sistemi, hızlı iletişim butonları, mağaza eklentileri, arama motoru optimizasyonu eklentisi gibi birçok bileşenin bir araya gelmesiyle oluşur. Ayrıca internet üzerindeki rekabeti de düşünürsek, daha ucuzuna kaçmak kesinlikle sizin zararınıza olacaktır. Çünkü bize göre bir web sitesinin ucuz olması, onun eksik veya hatalı olduğu anlamına gelir.

1- En Ucuz Şarköy Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde Şarköy Web Tasarım firması ararken mutlaka çok ucuz fiyatlara denk gelmişsiniz. Bu tarz web tasarım firmalarına, daha doğrusu kendini firma olarak gösterip sizin zamanınızı çalan ve maddi olarak zarara uğratan bu kişilere itibar etmeyiniz. Çünkü En Ucuz Şarköy Web Tasarım diye bişey yoktur. Çünkü ucuz diye yaptırdığınız web sitesinin hiçbir işlevi olmaz. Arama motorlarında görünmeyen, kullanışsız ve işe yaramayan bir web sitesi sizin işine yaramayacaktır. Ayrıca 3 gün sonra destek alıp, soru sormak istediğinizde muhtemelen bu firmaları bulamayabilirsiniz. O yüzden böyle firmalara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

2- Ücretsiz Şarköy Web Tasarım ve Bedava Şarköy Web Tasarım Nedir?

Bir diğer sorun da Bedava Web Tasarım yada Ücretsiz Web Tasarım diyerek sizin zamanınızı çalan firmalar. Hiçbir firma bedavaya yada ücretsiz iş yapmaz. Sizi bu şekilde kendi web sitelerine çekerler. Adımlar ilerledikçe ücret istenir ve ücret artmaya başlar. Siz de yaptığınız emekler boşa gitmesin diye devam edersiniz ve ortaya büyük bir zarar çıkar. Hem istediğiniz şekilde hizmet alamazsınız hem de maddi olarak zarara girmiş olursunuz. Bundan dolayı bu tarz pazarlama yapan firmalara itibar etmeyiniz.

Web Tasarım Şarköy Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ve profesyonel ekibimizle tüm isteklerinize en iyi cevabı vereceğimize inanıyoruz. Çünkü iş sonrası destek veriyoruz ve para kazanmayı değil, sizi kazanmayı seçiyoruz. Yaptığımız tüm web sitelerini SEO uyumlu halde teslim ediyoruz. Ayrıca tasarladığımız her web sitesinin arkasında duruyoruz. Web sitenizi siz beğenene kadar özelliştiriyoruz ve en işlevsel haliyle teslim ediyoruz. Bizim amacımız tek seferlik iş yapan firma olmak değil. Bizim amacımız sürekli olarak internet üzerinde olmak ve verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak. Bunun için de elimizden gelen tüm enerjiyi, maddi manevi olanağı sizlere sunuyoruz.

Web Tasarım bir ekip işidir. Gerek arkaplanda gerekse sahada çalışan arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Bundan dolayı da ortaya hatasız ve düzgün bir iş çıkıyor. İnternet üzerindeki birçok web sitesi baştan savma ve özensiz yapılıyor. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. Fakat bizi tercih ederseniz, alacağınız hizmetten memnun olacağınızı ekibimiz adına garanti ederim.

Ayrıca bir konuya daha değinmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz web sitelerine göre fiyatlarımızı en uygun noktalarda tutuyoruz. Emin olun ki ödediğiniz ücretin üzerinde bir hizmet alacaksınız. Çünkü biz yaptığımız her web sitesini kendimize aitmiş gibi özenle ve titizlikle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız her web sitesi bizim reklamımızdır. Size yaptığımız web sitesini gören diğer firma veya şirket sahipleri yapılan işi beğenip bizimle iletişime geçebilir. Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Şarköy Web Tasarım 2
Şarköy Web Tasarım