Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

Piyasada Mardin İnternet Sitesi Tasarımı yapan birçok firma var. Bu geniş yelpazede, çok fazla seçenek varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan konuşalım. İnternet Sitesi Tasarımı ustaca yapılması gereken ve müşterinin istekleri doğrultusunda sürekli izlem gerektiren bir iştir. Birçok tasarımcı bu işi yaptığını iddia etse de yapılan proje müşteriyi memnun etmiyor. Anlaşılan projelerin sonu da maalesef hüsran oluyor.

İnternet Sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, ücretten önce ilgili tasarımcının Referanslar bölümüne bakmanız. Profesyonel anlamda proje yapan firmaların genelde referansları çok olur. Hatta buradan herhangi bir kişiyle iletişim kurarak, ilgili tasarımcı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu da size, firma için ön bilgi vermiş olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Mardin İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. İnternet Sitesi Nedir?
 2. Mardin İnternet Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Mardin İnternet Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart İnternet Sitesi Tasarımı
  2. Kurumsal İnternet Sitesi Tasarımı
  3. Profesyonel İnternet Sitesi Tasarımı
  4. E-Ticaret İnternet Sitesi Tasarımı
 4. İnternet Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Mardin İnternet Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava İnternet Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
 6. İnternet Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet Sitesi Tasarımı , şirket veya kişinin istekleri doğrultusunda hazırladığımız web sayfasına denir. Bu firma veya kişi kendisini internet aracılığıyla tanıtmak veya satış yapmak için bir web sayfasına gerek duyar. Lakin günümüzde herşey internet vasıtasıyla devam ediyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduğunuzda önce internet üstünden araştırma yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Fakat size hizmet verecek olan şirketi seçmek çok güç olacak. Burada devreye, yapılan internet sayfasının kurumsal ve profesyonel manada görünüşü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz internet sitesi önce güven vermesi gerekiyor. Ama ne yazık ki birçok kişi veya şirket hesaplı internet sitesi yaptıracağım diye büyük bir hata yapıyor. Yaptırdığı uygun fiyatlı web sayfası, kişinin veya şirketin kurumsal kimliğini, niteliğini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki web sitem olsun yeterli” mantığıyla boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir web tasarımda en önemli şey tasarımdır.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ demektir. Web, internet üzerinde yayınlanan birbiriyle bağlantılı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi belgelerden oluşan, bilgi vermek maksatlı inşa edilmiş bir sistemdir. Bu belgelerin her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu web sitelerine web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar programlarıyla erişim sağlanır. İnternet sayfalarında yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, resim, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Hatta link ismi verilen bağlantılar ile diğer internet sayfalarına geçiş yapılabilir.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

2- İnternet Sitesi Nedir?

İnternet Sitesi, günümüz koşullarında şirketlerin veya kişilerin kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, web üstündeki belge sistemidir. İnternet sayfasını, bizim gibi web tasarım şirketlerinden hizmet olarak alabilirsiniz. Kullanıcılar bütün gereksinimlerini web siteleri üstünden sağlamakta. Dolayısıyla piyasada aynı işi yapan ve web sayfası yaptıran firmalar birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı internet sayfalarının kalitesi belirliyor. Çalıştığınız şirketin size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir İnternet Sitesi tasarlaması, sizi öteki firmalardan bir adım ileriye taşır.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

İnternet Sitesi Tasarımı , istekleriniz doğrultusunda biçimlenir ve onayınızla beraber yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize gönderdiğiniz anda çalışmaya başlarız. Hizmet verdiğiniz şirket portföyüne göre proje yapılarak renkler ve görseller düzenlenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz bölüm bölüm web sitenizin yapımına devam eder. Çünkü ilk olarak tasarladığımız web sayfasını sizin onaylamanız bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz bölümler internet sitenize entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her şirket başka alanda İnternet Sitesi yaptırmak istiyor. Biz de sizin talepleriniz yönünde {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri tasarlıyoruz. Yaygın olarak İnternet Sitesi çeşitleri şunlardır:

1- Standart İnternet Sitesi Tasarımı

Bu web sitesi modelinde toplam 5 tane bölüm bulunmaktadır. Yaptığımız bu internet sayfası; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim sayfalarından oluşur. Bizim tasarladığımız en hesaplı internet sayfası modelidir. Çalıştığımız Şirketler genelde sadece tanıtım için bu paketi seçerler. Fakat bizden daha gelişmiş ve işlevsel web sitesi isteyen firmalara öbür paketlerimizi tavsiye ediyoruz.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

2- Kurumsal İnternet Sitesi Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi internete taşımak istiyorsanız bu paket tam size göre. Çünkü bu web sayfasının tasarımı, kişiye veya firmaya özeldir. Kurumsal web sayfasının amacı, sizi internet üzerinde müşterilerinize en iyi şekilde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu paketi tercih edebilirsiniz. Tamamen SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve fonksiyonel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize istinaden şekillenebilir. Firmanızı ilerletmek ve web üstünde kurumsal görünüm için bu paketi tavsiye ediyoruz.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

3- Profesyonel İnternet Sitesi Tasarımı

Size sunacağımız en kapsamlı paketimizdir. Tümüyle güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen fonksiyonel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu web sayfası bütün isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden sadece isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel İnternet Sitesi, firmanızın tanıtımı ve pazarlaması için çok önemlidir. Lakin günümüzde internetin önemi her geçen gün daha da artıyor. Şirketiniz hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, internet sayfanızdan etkilenmesini ve şirketinizle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel web sitesi yapıyoruz.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

4- E-Ticaret İnternet Sitesi Tasarımı

E-Ticaret sayfanızı tasarlayarak internet üstünden milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda bir dükkanınız varsa daha çok satış yapmak için veya yeni bir online ticaret serüveni için size bu paketi öneriyoruz. Bilhassa girişimci müşterilerimiz vakit kaybetmeden E-ticaret İnternet Sitesi tasarımını isteyiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) yazılar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle beraber fikir alışverişi yaparak sanal mağazanızı tasarlayalım. Sizin müşteri portföyünüzü, satış yapacağınız ürünlere göre tespit edelim. Bu sayede istediğimiz kullanıcılar, tasarladığımız web sayfasına erişim sağlayabilsin ve kolayca alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı
Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

İnternet Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için en önemlisi yaptığımız internet sayfasından müşterimizin maksimum yarar sağlaması. Çünkü İnternet Sitesi talep edilmesinin genel sebepleri; web üzerinden reklam yayınlamak, şirket tanıtımı yapmak, daha çok bölgeye hitap etmek ve eğer e-ticaret ise ürün pazarlamak. Dolayısıyla tasarladığımız tüm web sayfalarının arama motoru uyumlu (SEO) olması şirketimizin önceliğimizdir. Tabi web sitenizin yalnızca SEO uyumlu olması da yeterli değil, aylık devamlı olarak SEO hizmeti talep ederek web sayfanızı güncel tutmanız ve Google sonuçlarında ilk sayfalarda olmanız lazım. Bunu da bizimle iletişime geçerek isteyebilirsiniz. Sizin internet sayfanız ile uyumlu SEO paketiyle, internet sayfanızı Google sonuçlarında üst sıralara birlikte taşıyalım.

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı

Mardin İnternet Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst bölümünde web tasarım türlerinden bahsetmiştik. Web sitesi tasarımında, fiyatı belirleyen şey web sitesini kurma amacıdır. Yalnızca bir tanıtım web sitesi, cazip ücretlere hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş içerikli ve ayrıntılı hizmetleri anlatılan kurumsal bir internet sitesinin maliyeti daha fazla olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir web sitesinde kullanılan tema, eklenti, yazılım daha farklı olacağı için fiyatlandırmasında fark .ortaya çıkar. Ama sadece bir tanıtım sitesinde bu kadar işlevsel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de düşük olur.

E-Ticaret internet sayfalarında maliyetin yüksek olmasının nedeni, ticari anlamda sayfanızı hazır hale getirmek için ortaya çıkan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken tüm dosyalarını hazırlıyorsak, aynı biçimde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Özellikle ürün satışı ve pazarlama, web üzerindeki en fazla rekabete sahip sektördür. Bundan dolayı daha çok özveri ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava İnternet Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet üzerinde ücretsiz web sitesi, bedava web tasarım gibi aramalar karşımıza devamlı çıkıyor. Bu tarz web sitelerine kesinlikle inanmayın. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi web sitesi ücretsiz diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç devam ettikçe ücret istemeye ve kendilerine mahkum etmeye çalışırlar. Bu tarz sahtekarlar sebebiyle hem maddi hem manevi zarara uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

İlaveten çok az ücretlere web sayfası tasarlayan şirketleri de ele almak isteriz. Bu şirketler tek seferlik sizden ne kazanırsam kardır düşüncesiyle hareket ederler. Vadettikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Ücret ödediğiniz şirketi 15 gün geçince bulamayabilirsiniz. Özellikle burada yaşanan en büyük problem tamamen özelliksiz ve baştan savma yapılan bir internet sitesidir. Arama motorlarında görünmeyen, sadece bir taslak üzerinden sizin firma ve iletişim bilgilerinizi işleyerek yapılan işin size hiçbir faydası olmayacaktır. Bu firma size bir internet sayfası oluşturdu ve size teslim etti. Fakat hiçbir fayda sağlamayan bu internet sitesi ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu şekil çalışan firmalara fırsat vermeyiniz.

İnternet Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ekibimizle daima yardımcı olmaya hazırız. Çünkü istekleriniz doğrultusunda web sayfanızı tasarlarız. Özellikle sizin bütçenize uygun web tasarım paketini tavsiye ederiz. Profesyonel ekibimizle kusursuz ve doğru kodlama yaparak web sayfanızı arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız arasında görmekten büyük gurur duyarız.

İnternet sitenizi teslim ettikten sonra teknik desteğimiz devamlı olarak devam eder. Her zaman bir telefon uzağınızda size destek olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile tasarlanır. Biz ekibimize güveniyoruz. Karşılacağınız problemlere en ivedi ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. Dolayısıyla kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor olacaksınız. Altyapısı düzgün ve veritabanı sorunsuz sistemler kurarak hatayı sıfıra indiriyoruz.

Web sayfası ücretlerini sektöre göre düşük seviyelerde tutmaya gayret ediyoruz. Maddi olarakta sizleri yormayacak fiyatları istiyoruz. Sağladığımız hizmet, sizi mutlu etmek üstüne kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de anlatıldığı gibi ucuz olan bir internet sitesi işinizi görmez. Firmanızın en iyi biçimde web üstünden temsil edilmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.