Maltepe Web Sitesi Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Maltepe Web Sitesi Tasarımı

Piyasada Maltepe Web Sitesi Tasarımı yapan birçok firma var. Bu geniş yelpazede, çok fazla alternatif varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan bahsedelim. Web Sitesi Tasarımı profesyonel anlamda yapılması gereken ve müşterinin talepleri yönünde sürekli izlem gerektiren bir iştir. Birçok şirket bu işi yaptığını iddia etse de yapılan iş müşteriyi mutlu etmiyor. Anlaşılan tasarıların sonu da maalesef hüsran oluyor.

Web Sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize önerimiz, ücretten önce ilgili tasarımcının Referanslar sayfasına bakmanız. Profesyonel anlamda proje yapan tasarımcıların çoğunlukla referansları çok olur. Hatta buradan herhangi bir şirketle iletişim kurarak, ilgili şirket hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu da size, firma için ön bilgi sağlamış olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Maltepe Web Sitesi Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. Web Sitesi Nedir?
 2. Maltepe Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Maltepe Web Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart Web Sitesi Tasarımı
  2. Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
  3. Profesyonel Web Sitesi Tasarımı
  4. E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı
 4. Web Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Maltepe Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava Web Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz Web Sitesi Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz Web Sitesi Tasarımı Nedir?
 6. Web Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

Maltepe Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Web Sitesi Tasarımı , şirket veya şahsın istekleri doğrultusunda hazırladığımız internet sitesine denir. Bu şirket veya şahıs kendisini web aracılığıyla tanıtmak veya satış yapmak için bir web sayfasına ihtiyaç duyar. Çünkü şimdiki zamanda herşey web aracılığıyla devam ediyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete gereksinim duyduğunuzda önce web üstünden arama yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ama size hizmet verecek olan şirketi seçmek çok güç olacak. Burada devreye, yapılan web sitesinin kurumsal ve profesyonel anlamda görünüşü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz web sitesi önce güven vermesi gerekiyor. Fakat maalesef birçok şahıs veya firma hesaplı web sayfası yaptıracağım diye büyük bir hata yapıyor. Yaptırdığı ucuz internet sayfası, kişinin veya firmanın kurumsal kimliğini, kalitesini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki web sitem olsun yeterli” düşüncesiyle boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir internet sayfasında en önemli şey tasarımdır.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Web, internet üzerinde yayınlanan birbiriyle irtibatlı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi dokümanlardan oluşan, bilgi vermek amaçlı inşa edilmiş bir sistemdir. Bu dokümanların her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu web sitelerine web tarayıcısı adı verilen bilgisayar programlarıyla erişim sağlanır. İnternet sitelerinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, resim, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Hatta link adı verilen bağlantılar ile başka internet sayfalarına geçiş yapılabilir.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

2- Web Sitesi Nedir?

Web Sitesi, günümüz koşullarında şirketlerin veya şahısların kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, internet üzerindeki belge sistemidir. İnternet sayfasını, bizim gibi web tasarım şirketlerinden hizmet olarak talep edebilirsiniz. Kullanıcılar bütün gereksinimlerini web sayfaları üzerinden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada benzer işi yapan ve internet sitesi yaptıran şirketler birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı web sitelerinin niteliği belirliyor. Anlaştığınız firmanın size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir Web Sitesi tasarlaması, sizi diğer şirketlerden bir adım ileriye taşır.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

Maltepe Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web Sitesi Tasarımı , talepleriniz doğrultusunda biçimlenir ve onayınızla birlikte yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize ilettiğiniz anda tasarlamaya başlarız. Hizmet verdiğiniz müşteri portföyüne göre plan yapılarak renkler ve görseller şekillenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz sayfa sayfa web sayfanızın yapımına devam eder. Çünkü önce yaptığımız internet sitesini sizin beğenmeniz bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz bölümler web sitenize entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

Maltepe Web Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her şirket farklı alanda Web Sitesi yaptırmak istiyor. Biz de sizin talepleriniz doğrultusunda {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri tasarlıyoruz. Temel olarak Web Sitesi çeşitleri şunlardır:

1- Standart Web Sitesi Tasarımı

Bu web sitesi örneğinde toplam 5 adet bölüm bulunmaktadır. Yaptığımız bu internet sitesi; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim sayfalarından oluşur. Bizim tasarladığımız en uygun fiyatlı web sitesi modelidir. Müşterilerimiz çoğunlukla yalnızca tanıtım için bu tasarıyı tercih ederler. Fakat bizden daha gelişmiş ve işlevsel internet sayfası isteyen şahıslara öbür paketlerimizi tavsiye ediyoruz.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

2- Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi webe taşımak istiyorsanız bu paket tam size göre. Çünkü bu internet sitesinin tasarımı, şahsa veya firmaya özeldir. Kurumsal web sayfasının amacı, sizi web üzerinde müşterilerinize en kurumsal şekilde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu paketi seçebilirsiniz. Büsbütün SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve işlevsel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize istinaden şekillenebilir. Şirketinizi geliştirmek ve web üzerinde kurumsal görünüm için bu paketi tavsiye ediyoruz.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

3- Profesyonel Web Sitesi Tasarımı

Size tanıtacağımız en kapsamlı tasarımımızdır. Büsbütün güncel teknolojilere uygun, geliştirelebilir, tamamen işlevsel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu internet sayfası tüm isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden sadece isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel Web Sitesi, firmanızın tanıtımı ve pazarlaması için oldukça önemlidir. Lakin günümüzde webin önemi her geçen gün daha da fazlalaşıyor. Firmanız hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, web sitenizden etkilenmesini ve firmanızla iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel internet sitesi tasarlıyoruz.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

4- E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

E-Ticaret sayfanızı oluşturarak web üstünden milyonlarca potansiyel kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda bir mağazanız varsa daha çok satış yapmak için veya yeni bir online ticaret serüveni için size bu paketi tavsiye ediyoruz. Bilhassa girişimci müşterilerimiz vakit kaybetmeden E-ticaret Web Sitesi tasarımını talep ediniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) sayfalar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle birlikte fikir alışverişi yaparak sanal mağazanızı tasarlayalım. Sizin müşteri portföyünüzü, satış yapacağınız ürünlere göre belirleyelim. Bu sayede hedeflediğimiz kullanıcılar, yaptığımız internet sayfasına erişim sağlayabilsin ve kolaylıkla alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı
Maltepe Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için mühim olan yaptığımız internet sitesinden müşterimizin maksimum fayda sağlaması. Çünkü Web Sitesi istenilmesinin genel sebepleri; web üzerinden reklam yapmak, şirket tanıtımı yapmak, daha çok kullanıcıya hitap etmek ve eğer sanal mağaza ise ürün pazarlamak. Dolayısıyla tasarladığımız tüm internet sitelerinin arama motoru uyumlu (SEO) olması bizim önceliğimizdir. Tabi web sayfanızın sadece SEO uyumlu olması da yeterli değil, aylık devamlı olarak SEO çalışması talep ederek web sayfanızı güncel tutmanız ve Google sonuçlarında üst sıralarda olmanız lazım. Bunu da bizimle iletişime geçerek isteyebilirsiniz. Sizin internet sayfanız ile uyumlu SEO paketiyle, web sayfanızı arama sonuçlarında ilk sayfalara birlikte taşıyalım.

Maltepe Web Sitesi Tasarımı

Maltepe Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Makalemizin üst bölümünde web tasarım çeşitlerinden bahsetmiştik. İnternet sayfası tasarımında, fiyatı belirleyen şey web sitesini kurma amacıdır. Sadece bir tanıtım web sayfası, uygun ücretlere hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş kapsamlı ve detaylı hizmetleri anlatılan kurumsal bir internet sayfasının maliyeti daha yüksek olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir web sayfasında kullanılan tema, eklenti, yazılım daha farklı olacağı için fiyatlandırmasında fark .ortaya çıkar. Ama sadece bir tanıtım sayfasında bu kadar fonksiyonel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de hesaplı olur.

E-Ticaret internet sayfalarında maliyetin yüksek olmasının sebebi, ticari olarak sitenizi hazır hale getirmek için oluşan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken bütün evraklarını hazırlıyorsak, aynı biçimde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Özellikle ürün satışı ve pazarlama, internet üstündeki en yüksek rekabete sahip sektördür. Bundan dolayı daha fazla özveri ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava Web Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz Web Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet üstünde ücretsiz web sitesi, bedava web tasarım gibi sorgular önümüze sürekli çıkıyor. Bu tarz internet sitelerine kesinlikle güvenmeyin. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi internet sayfası bedava diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç ilerledikçe ücret talep etmeye ve kendilerine zorunlu bırakmaya çalışırlar. Bu tarz sahtekarlar yüzünden hem maddi hem manevi masrafa uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Ayrıca çok düşük fiyatlara web sitesi yapan şirketleri de ele almak isteriz. Bu firmalar anlık sizden ne koparırsam kardır düşüncesiyle iş yaparlar. Verdikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Para ödediğiniz şirketi 15 gün geçince bulamayabilirsiniz. Bilhassa burada yaşanan en büyük sorun bütünüyle özelliksiz ve baştan savma tasarlanan bir web sayfasıdır. Arama motorlarında görünmeyen, yalnızca bir taslak üzerinden sizin şirket ve iletişim bilgilerinizi işleyerek yapılan işin size hiçbir yararı olmayacaktır. Bu şirket size bir internet sitesi oluşturdu ve size teslim etti. Lakin hiçbir işe yaramayan bu internet sitesi ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu tarz çalışan firmalara itibar etmeyiniz.

Web Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü profesyonel ekibimizle sürekli yardımcı olmaya hazırız. Çünkü istekleriniz doğrultusunda web sayfanızı yaparız. Bilhassa sizin bütçenize uygun web tasarım paketini tavsiye ederiz. Profesyonel ekibimizle kusursuz ve doğru kodlama yaparak web sitenizi arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız içerisinde görmekten büyük gurur duyarız.

İnternet sayfanızı teslim ettikten sonra teknik desteğimiz devamlı olarak devam eder. Her zaman bir telefon uzağınızda size destek olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile tasarlanır. Biz ekibimize inanıyoruz. Karşılacağınız problemlere en ivedi ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. Dolayısıyla kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor olacaksınız. Altyapısı sağlam ve veritabanı kusursuz sistemler kurarak hatayı sıfıra indiriyoruz.

Web sayfası fiyatlarını piyasaya göre minimumda tutmaya çalışıyoruz. Maddi olarakta sizleri yormayacak ücretleri istiyoruz. Verdiğimiz hizmet, sizi memnun etmek üzerine kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de bahsedildiği gibi ucuz olan bir internet sayfası işinizi görmez. Şirketinizin en iyi biçimde web üstünden temsil edilmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.