Onları şöyle tanımlayabilirim. Öncelikle onlar gerçek bir iş ortağı. İşbirlikçi, çözüm odaklı, profesyonel, vicdani ve kararlı. Hazırladıkları web sitemiz, müşterilerimiz tarafından beğeniyle karşılandı. İşinizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız Metropol Web Tasarım ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Esra Yeşim Akkoç – Profesyonel Fotoğrafçı

Özel Fizik Tedavi Merkezimiz adına Metropol Web Tasarım’ı öneriyoruz. Web sitemizin tasarımı ve geliştirmesi konusunda detaylı çalışmalar yaptılar. Özellikle lansman sonrası çok destekleri oldu. Ek yazılımlar ve güncellemeler ile ilgili hızlıca cevap veriyorlar ve en önemlisi de yaptıkları işin arkasında duruyorlar.

Kadir Erol Gürcan – Fizik Tedavi Uzmanı Doktor

Web sitemizi yenilemek istediğimizde 7-8 firmadan teklif aldık. Firmalardan birinin fark yaratmasını bekliyorduk. Bu farkı yaratmayı başaran Metropol Web Tasarım oldu. Diğer tüm firmalar e-posta yoluyla teklif gönderirken, Metropol Web Tasarım ekibi kurumumuzu ziyaret etti ve bize bir sunum yaptılar. Ayrıca henüz hiç bir maddi gelir etmeden önce bize 3 adet demo tasarım hazırladılar. Aynı disiplini 2 yıldır sürdürüyorlar. Gerçekten etkilendik. İyi çalışmalar dileriz.

Buse Saraç – Tenis Kulübü Proje Sorumlusu

Son derece duyarlı ve müşteri odaklılar, hızlı ve zamanında çalışıyorlar. Sektördeki en iyi uygulamaları ve yeni teknolojileri takip ediyorlar. Çok makul fiyatlara yüksek kaliteli işler sunuyorlar. Daha iyi bir iş ortağımız yok.

Ümit Yalçın – Enerji Yatırım Danışmanı

Tüm web tasarım ihtiyaçlarımız için yaratıcı bir konsept oluşturdular. Resimler, google reklamlar, içerik girişi, seo, teknik destek gibi her konuda tam destek aldığımız bir firma. Daha da önemlisi Metropol Web Tasarım çalışanları bizim işimizi kendi işleri gibi görüyorlar. Teşekkür ederiz. Saygılar.

Zafer Evren – Dernek Y.K. Üyesi

Hızlı, verimli ve son derece bilgililer. Görsel beklentimizin yanı sıra işimizin amacını anladılar ve web sitemizde tam olarak aradıklarımızı sundular. Metropol Web Tasarım ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Alper Tezcan – İnşaat Şirketi Yöneticisi

Yalnızca web sitemizi yenilemekten öte markamızı ve şirketimizi yeniden yapılandırmamıza yardımcı oldular. Google reklamları konusunda inanılmaz destek sağladılar. İşimizi kurarken hayal ettiğimizin çok ötesine gitmemize vesile olduklarını söyleyebilirim. Amatör ruh ile profesyonel çalışan Metropol Web ekibiyle çalışmak onur verici. Teşekkürler.

Evrim Çınar – Sigorta Uzmanı

Metropol Web Tasarım çalışanları mükemmel dinleyiciler ve inanılmaz üretkenler. Yenilikçi bir yaklaşımları var. Sürekli bütçemizi zorlamak yerine daima uygun maliyetli çözümler sunmaya gayret ediyorlar. Kesinlikle bir teşekkürü hak ettiler. İyi çalışmalar dilerim.

Dilay Demirağ – Emlak Danışmanı

Metropol Web Tasarım ekibi ile birkaç özel web sitesinde çalıştık; her biri zamanında yapıldı ve beklentileri aştı. Web tasarım ekibinin desteğinin seviyesi olağanüstü. Her yönüyle harika bir deneyim. Metropol Bilişim’i şiddetle tavsiye ediyoruz ve ek projeler için tekrar iletişime geçeceğiz.

İlhan Aydın – Psikolojik Danışman

Kısa süre önce web sitemizi yeni teknolojilere aktarmak, sosyal medya kanallarımızı dahil etmek ve mevcut sitemize bir blog eklemek için Metropol Bilişim ile çalıştık. Web tasarım ekibi çok dikkatliydi ve sürekli olarak ilerlememizi sağlayan çalışmalar ürettiler. Şimdiye dek elde edilen sonuçlardan çok memnun kaldık, Metropol Bilişim ile yakında yine başka bir web tasarım projesine başlıyoruz.

Meral Kaplan – Çevre Mühendisi

ALDIĞINIZ HİZMET İÇİN BİR YORUM BIRAKIN!