Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

Piyasada Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı yapan birçok şirket var. Bu geniş yelpazede, çok fazla seçenek varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan konuşalım. İnternet Sayfası Tasarımı ustaca yapılması gereken ve müşterinin talepleri doğrultusunda devamlı takip gerektiren bir iştir. Birçok şirket bu işi yaptığını beyan etse de yapılan proje müşteriyi mutlu etmiyor. Anlaşılan tasarıların sonu da maalesef hüsran oluyor.

İnternet Sayfası yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, fiyattan önce ilgili firmanın Referanslar sayfasına bakmanız. Profesyonelce tasarım yapan tasarımcıların çoğunlukla referansları dolu olur. Hatta buradan herhangi bir kişiyle iletişime geçerek, ilgili firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu da size, tasarımcı için ön bilgi sağlamış olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. İnternet Sayfası Nedir?
 2. Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart İnternet Sayfası Tasarımı
  2. Kurumsal İnternet Sayfası Tasarımı
  3. Profesyonel İnternet Sayfası Tasarımı
  4. E-Ticaret İnternet Sayfası Tasarımı
 4. İnternet Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava İnternet Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz İnternet Sayfası Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz İnternet Sayfası Tasarımı Nedir?
 6. İnternet Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı Nedir?

İnternet Sayfası Tasarımı , firma veya şahsın talepleri doğrultusunda hazırladığımız web sayfasına denir. Bu firma veya şahıs kendisini web yoluyla tanıtmak veya satış yapmak için bir internet sayfasına gerek duyar. Lakin günümüzde herşey internet yoluyla devam ediyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete gerek duyduğunuzda önce web üstünden araştırma yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ancak size hizmet verecek olan şirketi seçmek çok zor olacak. Burada devreye, tasarlanan web sitesinin kurumsal ve profesyonel anlamda görünüşü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz web sayfası önce güven vermesi gerekiyor. Ancak maalesef birçok şahıs veya firma hesaplı web sitesi yaptıracağım diye büyük bir yanlış yapıyor. Yaptırdığı hesaplı web sayfası, kişinin veya şirketin kurumsal kimliğini, kalitesini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki internet sayfam olsun yeterli” düşüncesiyle boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir web sitesinde en önemli şey tasarımdır.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ demektir. Web, internet üzerinde yayınlanan birbiriyle irtibatlı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi belgelerden oluşan, bilgi vermek maksatlı inşa edilmiş bir sistemdir. Bu dokümanların her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu internet sitelerine web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar programlarıyla erişim sağlanır. Web sayfalarında yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, resim, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Hatta link adı verilen bağlantılar ile öbür web sitelerine geçiş yapılabilir.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

2- İnternet Sayfası Nedir?

İnternet Sayfası, günümüz koşullarında şirketlerin veya şahısların kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, internet üstündeki doküman sistemidir. İnternet sayfasını, bizim gibi web tasarım firmlarından hizmet olarak talep edebilirsiniz. Kullanıcılar tüm gereksinimlerini web siteleri üstünden sağlamakta. Dolayısıyla piyasada aynı işi yapan ve web sitesi yaptıran şirketler birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı web sitelerinin kalitesi belirliyor. Çalıştığınız şirketin size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir İnternet Sayfası tasarlaması, sizi diğer firmalardan bir adım ileriye taşır.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?

İnternet Sayfası Tasarımı , istekleriniz yönünde biçimlenir ve onayınızla beraber yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize ilettiğiniz anda çalışmaya başlarız. Hizmet verdiğiniz müşteri portföyüne göre proje yapılarak renkler ve görseller şekillenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz sayfa sayfa internet sayfanızın yapımına devam eder. Çünkü ilk olarak tasarladığımız web sayfasını sizin beğenmeniz bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz sayfalar web sayfanıza entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her firma başka sektörde İnternet Sayfası yaptırmak istiyor. Biz de sizin istekleriniz yönünde {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri yapıyoruz. Yaygın olarak İnternet Sayfası çeşitleri şunlardır:

1- Standart İnternet Sayfası Tasarımı

Bu web sitesi örneğinde toplam 5 adet sayfa bulunmaktadır. Yaptığımız bu internet sayfası; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim sayfalarından oluşur. Bizim tasarladığımız en hesaplı internet sitesi modelidir. Çalıştığımız Firmalar genellikle yalnızca tanıtım için bu paketi tercih ederler. Ama bizden daha gelişmiş ve fonksiyonel internet sayfası isteyen şahıslara başka tasarılarımızı tavsiye ediyoruz.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

2- Kurumsal İnternet Sayfası Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi webe taşımak istiyorsanız bu paket tam sizin için. Çünkü bu web sitesinin tasarımı, kişiye veya şirkete özeldir. Kurumsal internet sitesinin gayesi, sizi internet üzerinde müşterilerinize en iyi şekilde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu paketi seçebilirsiniz. Tamamen SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve işlevsel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize istinaden düzenlenebilir. Firmanızı büyütmek ve internet üstünde kurumsal görünüm için bu tasarıyı öneriyoruz.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

3- Profesyonel İnternet Sayfası Tasarımı

Size sunacağımız en nitelikli paketimizdir. Tamamen güncel teknolojilere uygun, geliştirelebilir, tamamen fonksiyonel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu internet sitesi tüm isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden sadece isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel İnternet Sayfası, firmanızın tanıtımı ve pazarlaması için çok önemlidir. Lakin günümüzde webin önemi her geçen gün daha da artıyor. Şirketiniz hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, web sayfanızdan etkilenmesini ve şirketinizle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel web sayfası tasarlıyoruz.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

4- E-Ticaret İnternet Sayfası Tasarımı

E-Ticaret sayfanızı tasarlayarak web üstünden milyonlarca potansiyel kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda bir mağazanız varsa daha fazla satış yapmak için veya yeni bir online ticaret macerası için size bu paketi tavsiye ediyoruz. Bilhassa girişimci müşterilerimiz zaman kaybetmeden E-ticaret İnternet Sayfası tasarımını isteyiniz. Bu tasarıda içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) yazılar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle birlikte fikir alışverişi yaparak sanal mağazanızı tasarlayalım. Sizin müşteri portföyünüzü, satış yapacağınız ürünlere göre belirleyelim. Bu sayede istediğimiz müşteriler, tasarladığımız internet sitesine erişim sağlayabilsin ve basitçe alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı
Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

İnternet Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için en önemlisi tasarladığımız web sitesinden müşterimizin maksimum fayda sağlaması. Çünkü İnternet Sayfası talep edilmesinin genel nedenleri; internet üstünden reklam yapmak, şirket tanıtımı yapmak, daha çok bölgeye hitap etmek ve eğer e-ticaret ise satış yapmak. Bundan dolayı yaptığımız bütün web sitelerinin arama motoru uyumlu (SEO) olması bizim önceliğimizdir. Tabi internet sitenizin sadece SEO uyumlu olması da yetmiyor, aylık devamlı olarak SEO çalışması talep ederek internet sitenizi güncel tutmanız ve arama sonuçlarında ilk sayfalarda olmanız gerekli. Bunu da bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sizin web siteniz ile uyumlu SEO paketiyle, web sayfanızı arama sonuçlarında üst sıralara birlikte çıkaralım.

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı

Dernekpazarı İnternet Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Makalemizin üst bölümünde web tasarım çeşitlerinden bahsetmiştik. Web sayfası tasarımında, fiyatı belirleyen şey web sitesini kurma amacıdır. Sadece bir tanıtım internet sitesi, uygun ücretlere hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş içerikli ve detaylı hizmetleri tanıtılan kurumsal bir web sayfasının maliyeti daha yüksek olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir web sayfasında kullanılan tema, eklenti, yazılım daha farklı olacağı için fiyatlandırmasında fark oluşur Lakin sadece bir tanıtım sitesinde bu kadar işlevsel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de düşük olur.

E-Ticaret web sitelerinde maliyetin fazla olmasının sebebi, ticari olarak sayfanızı hazır hale getirmek için oluşan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken bütün dosyalarını hazırlıyorsak, aynı biçimde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Özellikle ürün satışı ve pazarlama, web üstündeki en fazla rekabete sahip sektördür. Bunun için daha fazla dikkat ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava İnternet Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz İnternet Sayfası Tasarımı Nedir?

İnternet üstünde ücretsiz internet sitesi, bedava web tasarım gibi sorgular önümüze devamlı çıkıyor. Bu tarz web sitelerine kesinlikle güvenmeyin. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi web sayfası bedava diye taraflarına çekerler, sonrasında süreç ilerledikçe ücret talep etmeye ve kendilerine mahkum etmeye çalışırlar. Bu tarz dolandırıcılar yüzünden hem maddi hem manevi masrafa uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz İnternet Sayfası Tasarımı Nedir?

İlaveten çok az ücretlere web sayfası yapan şirketleri de ele almak isteriz. Bu şirketler tek seferlik sizden ne kazanırsam kardır düşüncesiyle hareket ederler. Vadettikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Ücret ödediğiniz şirketi 15 gün geçince bulamayabilirsiniz. Özellikle burada yaşanan en büyük sorun tamamen özelliksiz ve baştan savma yapılan bir internet sayfasıdır. Arama motorlarında görünmeyen, sadece bir taslak üstünden sizin şirket ve iletişim bilgilerinizi yazarak yapılan projenin size hiçbir yararı olmayacaktır. Bu ajans size bir internet sayfası tasarladı ve size teslim etti. Ama hiçbir işe yaramayan bu web sayfası ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu tarz çalışan firmalara itibar etmeyiniz.

İnternet Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü profesyonel ekibimizle her zaman yardımcı olmaya hazırız. Çünkü istekleriniz doğrultusunda web sitenizi tasarlarız. Özellikle sizin bütçenize uygun web tasarım paketini öneririz. Profesyonel ekibimizle hatasız ve doğru kodlama yaparak web sitenizi arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız içerisinde görmekten büyük onur duyarız.

Web sitenizi teslim ettikten sonra teknik desteğimiz devamlı olarak devam eder. Her zaman bir telefon uzağınızda size yardımcı olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile tasarlanır. Biz ekibimize inanıyoruz. Karşılacağınız problemlere en ivedi ve kayıpsız çözümler üretiyoruz. Bundan dolayı aralıksız hizmet sağlamaya devam ediyor olacaksınız. Altyapısı sağlam ve veritabanı sorunsuz sistemler kurarak hatayı sıfıra indiriyoruz.

İnternet sitesi ücretlerini piyasaya göre düşük seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Maddi olarakta sizleri yormayacak fiyatları talep ediyoruz. Sağladığımız hizmet, sizi mutlu etmek üzerine kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de bahsedildiği gibi ucuz olan bir web sayfası işinize yaramaz. Şirketinizin en iyi şekilde web üzerinden yayınlanmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.