Çankırı Web Sayfası Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Çankırı Web Sayfası Tasarımı

Piyasada Çankırı Web Sayfası Tasarımı yapan birçok firma var. Bu geniş yelpazede, çok fazla alternatif varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan konuşalım. Web Sayfası Tasarımı ustaca yapılması gereken ve şirketin istekleri doğrultusunda devamlı izlem gerektiren bir iştir. Birçok şirket bu işi yaptığını iddia etse de yapılan proje müşteriyi mutlu etmiyor. Anlaşılan tasarıların sonu da maalesef hüsran oluyor.

Web Sayfası yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize önerimiz, ücretten önce ilgili firmanın Referanslar bölümüne bakmanız. Profesyonelce proje yapan tasarımcıların genelde referansları dolu olur. Hatta buradan herhangi bir şirketle iletişim kurarak, ilgili tasarımcı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu da size, tasarımcı için ön bilgi vermiş olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Çankırı Web Sayfası Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. Web Sayfası Nedir?
 2. Çankırı Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Çankırı Web Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart Web Sayfası Tasarımı
  2. Kurumsal Web Sayfası Tasarımı
  3. Profesyonel Web Sayfası Tasarımı
  4. E-Ticaret Web Sayfası Tasarımı
 4. Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Çankırı Web Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava Web Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz Web Sayfası Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz Web Sayfası Tasarımı Nedir?
 6. Web Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

Çankırı Web Sayfası Tasarımı Nedir?

Web Sayfası Tasarımı , firma veya kişinin talepleri doğrultusunda hazırladığımız web sitesine denir. Bu şirket veya kişi kendisini internet vasıtasıyla tanıtmak veya satış yapmak için bir web sitesine gereksinim duyar. Lakin şimdiki zamanda herşey web aracılığıyla devam ediyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete gerek duyduğunuzda önce web üstünden soruşturma yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ancak size hizmet verecek olan firmayı seçmek çok güç olacak. Burada devreye, yapılan web sayfasının kurumsal ve profesyonel anlamda görünüşü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz internet sitesi önce güven vermesi gerekiyor. Fakat maalesef birçok kişi veya firma hesaplı internet sayfası yaptıracağım diye büyük bir yanlış yapıyor. Yaptırdığı hesaplı web sitesi, şahsın veya şirketin kurumsal kimliğini, niteliğini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki internet sayfam olsun yeterli” mantığıyla boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir web sitesinde en önemli şey tasarımdır.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

1- Web Nedir?

Orijinal haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Web, internet üzerinde yayınlanan birbiriyle irtibatlı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi dokümanlardan oluşan, bilgi vermek maksatlı oluşturulmuş bir sistemdir. Bu belgelerin her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu internet sayfalarına web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar yazılımlarıyla erişim sağlanır. İnternet sitelerinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, görsel, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Hatta link ismi verilen bağlantılar ile başka internet sayfalarına geçiş yapılabilir.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

2- Web Sayfası Nedir?

Web Sayfası, günümüz şartlarında şirketlerin veya şahısların kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, internet üstündeki belge sistemidir. Web sayfasını, bizim gibi web tasarım şirketlerinden hizmet olarak alabilirsiniz. Kullanıcılar bütün ihtiyaçlarını internet sayfaları üstünden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada aynı işi yapan ve internet sitesi yaptıran firmalar birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı internet sayfalarının niteliği belirliyor. İş yaptırdığınız şirketin size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir Web Sayfası tasarlaması, sizi diğer firmalardan bir adım ileriye taşır.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

Çankırı Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web Sayfası Tasarımı , istekleriniz doğrultusunda biçimlenir ve onayınızla beraber yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize ilettiğiniz anda tasarlamaya başlarız. Hizmet verdiğiniz firma portföyüne göre proje yapılarak renkler ve görseller şekillenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz sayfa sayfa internet sitenizin yapımına devam eder. Çünkü önce tasarladığımız internet sayfasını sizin beğenmeniz bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz bölümler web sayfanıza entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

Çankırı Web Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her şirket farklı alanda Web Sayfası yaptırmak istiyor. Biz de sizin talepleriniz doğrultusunda {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri yapıyoruz. Temel olarak Web Sayfası çeşitleri şunlardır:

1- Standart Web Sayfası Tasarımı

Bu web sayfası modelinde toplam 5 adet sayfa bulunmaktadır. Tasarladığımız bu internet sitesi; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim sayfalarından oluşur. Bizim yaptığımız en uygun fiyatlı internet sitesi paketidir. Çalıştığımız Şirketler genellikle yalnızca tanıtım için bu tasarıyı seçerler. Fakat bizden daha özellikli ve işlevsel internet sitesi talep eden firmalara diğer paketlerimizi tavsiye ediyoruz.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

2- Kurumsal Web Sayfası Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi internete taşımak istiyorsanız bu paket tam size göre. Çünkü bu internet sitesinin tasarımı, kişiye veya şirkete özeldir. Kurumsal internet sayfasının gayesi, sizi web üstünde müşterilerinize en güzel şekilde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu paketi seçebilirsiniz. Tamamen SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve işlevsel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize göre şekillenebilir. Firmanızı büyütmek ve internet üzerinde kurumsal görünüm için bu tasarıyı tavsiye ediyoruz.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

3- Profesyonel Web Sayfası Tasarımı

Size tanıtacağımız en kapsamlı paketimizdir. Tümüyle güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen işlevsel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu web sitesi tüm isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden sadece isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel Web Sayfası, şirketinizin tanıtımı ve pazarlaması için oldukça önemlidir. Çünkü günümüzde internetin önemi her geçen gün daha da artıyor. Firmanız hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, web sitenizden etkilenmesini ve sizinle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel internet sayfası yapıyoruz.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

4- E-Ticaret Web Sayfası Tasarımı

E-Ticaret sitenizi oluşturarak web üstünden milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Mevcut bir dükkanınız varsa daha çok satış yapmak için veya yeni bir online ticaret serüveni için size bu tasarıyı tavsiye ediyoruz. Özellikle girişimci müşterilerimiz süre kaybetmeden E-ticaret Web Sayfası tasarımını talep ediniz. Bu tasarıda içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) yazılar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle beraber fikir alışverişi yaparak mağazanızı tasarlayalım. Sizin müşteri portföyünüzü, satış yapacağınız ürünlere göre belirleyelim. Bu sayede istediğimiz kullanıcılar, yaptığımız internet sayfasına erişim sağlayabilsin ve basitçe alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı
Çankırı Web Sayfası Tasarımı

Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için mühim olan yaptığımız internet sayfasından müşterimizin maksimum fayda sağlaması. Çünkü Web Sayfası istenilmesinin genel nedenleri; web üstünden reklam yapmak, şirket tanıtımı yapmak, daha çok kullanıcıya hitap etmek ve eğer sanal mağaza ise satış yapmak. Bundan dolayı tasarladığımız bütün web sayfalarının arama motoru uyumlu (SEO) olması firmamızın önceliğimizdir. Tabi internet sitenizin yalnızca SEO uyumlu olması da yetmiyor, aylık sürekli olarak SEO hizmeti satın alarak web sayfanızı güncel tutmanız ve arama sonuçlarında ilk sayfalarda olmanız lazım. Bunu da bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sizin web sayfanız ile uyumlu SEO paketiyle, web sitenizi arama sonuçlarında ilk sayfalara birlikte taşıyalım.

Çankırı Web Sayfası Tasarımı

Çankırı Web Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst bölümünde web tasarım çeşitlerinden bahsetmiştik. İnternet sitesi tasarımında, ücreti belirleyen şey web sayfasını kurma amacıdır. Yalnızca bir tanıtım internet sitesi, hesaplı fiyatlara hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş kapsamlı ve detaylı hizmetleri tanıtılan kurumsal bir internet sayfasının maliyeti daha fazla olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir internet sitesinde kullanılan tema, eklenti, yazılım daha başka olacağı için ücretlendirmesinde fark oluşur Fakat yalnızca bir tanıtım sitesinde bu kadar fonksiyonel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de hesaplı olur.

E-Ticaret internet sitelerinde maliyetin yüksek olmasının nedeni, ticari olarak sayfanızı hazır hale getirmek için oluşan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken bütün dosyalarını hazırlıyorsak, aynı şekilde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Özellikle ürün satışı ve pazarlama, web üzerindeki en yüksek rekabete sahip sektördür. Bunun için daha fazla özveri ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava Web Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz Web Sayfası Tasarımı Nedir?

İnternet üstünde ücretsiz web sitesi, bedava web tasarım gibi aramalar karşımıza devamlı çıkıyor. Bu tarz internet sayfalarına kesinlikle inanmayın. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi web sitesi bedava diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç ilerledikçe ücret talep etmeye ve kendilerine zorunlu bırakmaya çalışırlar. Bu tarz sahtekarlar yüzünden hem maddi hem manevi masrafa uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz Web Sayfası Tasarımı Nedir?

İlaveten çok az fiyatlara web sitesi yapan şirketleri de ele almak isteriz. Bu şirketler anlık sizden ne kazanırsam kardır mantığıyla iş yaparlar. Verdikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Ücret ödediğiniz firmayı 15 gün sonra bulamayabilirsiniz. Özellikle burada yaşanan en büyük sorun bütünüyle özelliksiz ve baştan savma yapılan bir internet sitesidir. Arama motorlarında çıkmayan, yalnızca bir taslak üstünden sizin firma ve iletişim bilgilerinizi yazarak yapılan tasarımın size hiçbir yararı olmayacaktır. Bu firma size bir web sitesi tasarladı ve size teslim etti. Lakin hiçbir işe yaramayan bu internet sayfası ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu tarz çalışan şirketlere fırsat vermeyiniz.

Web Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ekibimizle sürekli destek vermeye hazırız. Çünkü talepleriniz doğrultusunda internet sayfanızı yaparız. Özellikle sizin bütçenize uygun web tasarım paketini tavsiye ederiz. Profesyonel ekibimizle kusursuz ve doğru kodlama yaparak internet sitenizi arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız içerisinde görmekten büyük onur duyarız.

İnternet sitenizi teslim ettikten sonra teknik desteğimiz sürekli olarak devam eder. Daima bir telefon uzağınızda size yardımcı olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile yapılır. Biz ekibimize inanıyoruz. Karşılacağınız problemlere en hızlı ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. Dolayısıyla kesintisiz hizmet sağlamaya devam ediyor olacaksınız. Altyapısı sağlam ve veritabanı kusursuz sistemler kurarak hatayı sıfıra indiriyoruz.

İnternet sayfası ücretlerini piyasaya göre düşük seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Maddi olarakta sizleri yormayacak ücretleri istiyoruz. Sağladığımız hizmet, sizi mutlu etmek üstüne kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de anlatıldığı gibi ucuz olan bir web sayfası işinizi görmez. Şirketinizin en iyi biçimde web üzerinden temsil edilmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.