Bilkent Web Sayfası Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Bilkent Web Sayfası Tasarımı

Piyasada Bilkent Web Sayfası Tasarımı yapan birçok şirket var. Bu geniş yelpazede, çok fazla seçenek varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan bahsedelim. Web Sayfası Tasarımı profesyonel anlamda yapılması gereken ve şirketin istekleri doğrultusunda sürekli takip gerektiren bir iştir. Birçok tasarımcı bu işi yaptığını iddia etse de yapılan tasarım müşteriyi memnun etmiyor. Anlaşılan işlerin sonu da ne yazık ki hüsran oluyor.

Web Sayfası yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, ücretten önce ilgili tasarımcının Referanslar sayfasına bakmanız. Ustaca iş yapan tasarımcı firmaların çoğunlukla referansları dolu olur. Hatta buradan herhangi bir kişiyle iletişime geçerek, ilgili şirket hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu da size, tasarımcı için ön bilgi vermiş olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Bilkent Web Sayfası Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. Web Sayfası Nedir?
 2. Bilkent Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Bilkent Web Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart Web Sayfası Tasarımı
  2. Kurumsal Web Sayfası Tasarımı
  3. Profesyonel Web Sayfası Tasarımı
  4. E-Ticaret Web Sayfası Tasarımı
 4. Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Bilkent Web Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava Web Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz Web Sayfası Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz Web Sayfası Tasarımı Nedir?
 6. Web Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

Bilkent Web Sayfası Tasarımı Nedir?

Web Sayfası Tasarımı , firma veya şahsın istekleri doğrultusunda hazırladığımız web sayfasına denir. Bu şirket veya kişi kendisini internet üzerinden tanıtmak veya satış yapmak için bir internet sayfasına gereksinim duyar. Çünkü günümüzde herşey internet vasıtasıyla devam ediyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete gerek duyduğunuzda önce internet üstünden soruşturma yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ancak size hizmet verecek olan şirketi seçmek çok güç olacak. Burada devreye, tasarlanan internet sitesinin kurumsal ve profesyonel anlamda görünümü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz internet sayfası önce güven vermesi gerekiyor. Ancak ne yazık ki birçok şahıs veya şirket uygun fiyatlı web sitesi yaptıracağım diye büyük bir hata yapıyor. Yaptırdığı ucuz web sayfası, şahsın veya şirketin kurumsal kimliğini, niteliğini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki web sayfam olsun yeterli” düşüncesiyle boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir web tasarımda en önemli şey tasarımdır.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ demektir. Web, internet üstünde yayınlanan birbiriyle irtibatlı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi belgelerden oluşan, bilgi vermek amaçlı oluşturulmuş bir sistemdir. Bu belgelerin her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu web sitelerine web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar yazılımlarıyla erişim sağlanır. İnternet sitelerinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, görsel, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Üstelik link adı verilen bağlantılar ile öteki internet sayfalarına geçiş yapılabilir.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

2- Web Sayfası Nedir?

Web Sayfası, günümüz şartlarında şirketlerin veya kişilerin kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, internet üstündeki doküman sistemidir. Web sayfasını, bizim gibi web tasarım şirketlerinden hizmet olarak talep edebilirsiniz. Kullanıcılar tüm gereksinimlerini internet sayfaları üzerinden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada aynı işi yapan ve web sitesi yaptıran firmalar birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı internet sitelerinin kalitesi belirliyor. Anlaştığınız şirketin size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir Web Sayfası tasarlaması, sizi diğer şirketlerden bir adım ileriye taşır.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

Bilkent Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web Sayfası Tasarımı , istekleriniz yönünde şekillenir ve onayınızla beraber yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize ilettiğiniz anda çalışmaya başlarız. Hizmet verdiğiniz firma portföyüne göre proje yapılarak renkler ve görseller düzenlenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz bölüm bölüm web sayfanızın yapımına devam eder. Çünkü önce yaptığımız web sitesini sizin beğenmeniz bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz sayfalar web sayfanıza entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

Bilkent Web Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her firma başka alanda Web Sayfası yaptırmak istiyor. Biz de sizin istekleriniz doğrultusunda {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri tasarlıyoruz. Genel olarak Web Sayfası çeşitleri şunlardır:

1- Standart Web Sayfası Tasarımı

Bu internet sayfası örneğinde toplam 5 adet bölüm bulunmaktadır. Tasarladığımız bu internet sitesi; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim bölümlerinden oluşur. Bizim yaptığımız en uygun fiyatlı internet sitesi modelidir. Çalıştığımız Firmalar genelde sadece tanıtım için bu tasarıyı seçerler. Lakin bizden daha özellikli ve işlevsel internet sitesi talep eden şahıslara başka tasarılarımızı tavsiye ediyoruz.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

2- Kurumsal Web Sayfası Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi internete taşımak istiyorsanız bu paket tam sizin için. Çünkü bu web sitesinin tasarımı, kişiye veya şirkete özeldir. Kurumsal web sitesinin amacı, sizi web üzerinde müşterilerinize en iyi biçimde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu paketi seçebilirsiniz. Tamamen SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve fonksiyonel olan bu {tasarıpaket}, isteklerinize istinaden şekillenebilir. Firmanızı ilerletmek ve web üzerinde kurumsal görünüş için bu paketi tavsiye ediyoruz.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

3- Profesyonel Web Sayfası Tasarımı

Size sunacağımız en kapsamlı tasarımımızdır. Tamamen güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen fonksiyonel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu web sayfası bütün isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden yalnızca isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel Web Sayfası, firmanızın tanıtımı ve pazarlaması için fazlasıyla önemlidir. Lakin günümüzde webin önemi her geçen gün daha da fazlalaşıyor. Firmanız hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, web sitenizden etkilenmesini ve sizinle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel internet sitesi tasarlıyoruz.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

4- E-Ticaret Web Sayfası Tasarımı

E-Ticaret sitenizi oluşturarak internet üstünden milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda bir dükkanınız varsa daha fazla satış yapmak için veya yeni bir online ticaret macerası için size bu paketi öneriyoruz. Özellikle girişimci müşterilerimiz vakit kaybetmeden E-ticaret Web Sayfası tasarımını talep ediniz. Bu tasarıda içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) sayfalar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle birlikte fikir alışverişi yaparak mağazanızı tasarlayalım. Sizin müşteri portföyünüzü, satış yapacağınız ürünlere göre tespit edelim. Bu sayede hedeflediğimiz kullanıcılar, tasarladığımız web sitesine erişim sağlayabilsin ve kolaylıkla alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı
Bilkent Web Sayfası Tasarımı

Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için en önemlisi tasarladığımız internet sitesinden müşterimizin maksimum fayda sağlaması. Çünkü Web Sayfası istenilmesinin genel nedenleri; web üstünden reklam yayınlamak, firma tanıtımı yapmak, daha çok kesime hitap etmek ve eğer e-ticaret ise satış yapmak. Dolayısıyla tasarladığımız bütün internet sitelerinin arama motoru uyumlu (SEO) olması şirketimizin önceliğimizdir. Tabi web sitenizin yalnızca SEO uyumlu olması da yetmiyor, aylık devamlı olarak SEO hizmeti satın alarak web sitenizi güncel tutmanız ve arama sonuçlarında üst sıralarda olmanız gerekli. Bunu da bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz. Sizin internet siteniz ile uyumlu SEO paketiyle, web sayfanızı Google sonuçlarında ilk sayfalara beraber çıkaralım.

Bilkent Web Sayfası Tasarımı

Bilkent Web Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst tarafında web tasarım çeşitlerinden bahsetmiştik. İnternet sayfası tasarımında, fiyatı belirleyen şey web sitesini kurma amacıdır. Sadece bir tanıtım internet sayfası, cazip ücretlere hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş içerikli ve detaylı hizmetleri anlatılan kurumsal bir internet sitesinin maliyeti daha yüksek olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir web sayfasında kullanılan tema, eklenti, yazılım daha farklı olacağı için fiyatlandırmasında fark oluşur Ama yalnızca bir tanıtım sitesinde bu kadar işlevsel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de düşük olur.

E-Ticaret internet sayfalarında maliyetin yüksek olmasının nedeni, ticari anlamda sayfanızı hazır hale getirmek için ortaya çıkan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken bütün dosyalarını temin ediyorsak, aynı şekilde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Ayrıca ürün satışı ve pazarlama, internet üstündeki en yüksek rekabete sahip sektördür. Bundan dolayı daha çok özveri ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava Web Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz Web Sayfası Tasarımı Nedir?

İnternet üzerinde ücretsiz web sayfası, bedava web tasarım gibi aramalar önümüze devamlı çıkıyor. Bu tarz web sayfalarına kesinlikle güvenmeyin. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi web sayfası bedava diye taraflarına çekerler, sonrasında süreç ilerledikçe ücret talep etmeye ve kendilerine mahkum etmeye çalışırlar. Bu tarz dolandırıcılar yüzünden hem maddi hem manevi zarara uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz Web Sayfası Tasarımı Nedir?

İlaveten çok az ücretlere web sayfası yapan şirketleri de ele almak isteriz. Bu şirketler anlık sizden ne kazanırsam kardır mantığıyla hareket ederler. Vadettikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Ücret ödediğiniz firmayı 15 gün geçince bulamayabilirsiniz. Bilhassa burada karşılaşılan en büyük sorun tamamen özelliksiz ve baştan savma tasarlanan bir web sayfasıdır. Arama motorlarında çıkmayan, yalnızca bir taslak üzerinden sizin firma ve iletişim bilgilerinizi işleyerek yapılan projenin size hiçbir faydası olmayacaktır. Bu şirket size bir internet sitesi tasarladı ve size teslim etti. Fakat hiçbir fayda sağlamayan bu internet sayfası ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu tarz çalışan şirketlere itibar etmeyiniz.

Web Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü tecrübeli ekibimizle devamlı destek vermeye hazırız. Çünkü istekleriniz doğrultusunda web sitenizi yaparız. Bilhassa sizin bütçenize uygun web tasarım paketini tavsiye ederiz. Profesyonel ekibimizle hatasız ve doğru kodlama yaparak internet sitenizi arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız arasında görmekten büyük onur duyarız.

Web sitenizi teslim ettikten sonra teknik desteğimiz devamlı olarak devam eder. Her zaman bir telefon uzağınızda size yardımcı olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile yapılır. Biz ekibimize güveniyoruz. Karşılacağınız sorunlara en ivedi ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. Dolayısıyla aralıksız hizmet vermeye devam ediyor olacaksınız. Altyapısı düzgün ve veritabanı kusursuz sistemler kurarak sorunu sıfıra indiriyoruz.

İnternet sitesi fiyatlarını sektöre göre minimumda tutmaya çalışıyoruz. Maddi olarakta sizleri üzmeyecek ücretleri talep ediyoruz. Sağladığımız hizmet, sizi memnun etmek üzerine kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de anlatıldığı gibi ucuz olan bir web sitesi işinize yaramaz. Şirketinizin en iyi biçimde web üstünden temsil edilmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.