Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

Piyasada Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı yapan birçok firma var. Bu geniş yelpazede, çok fazla seçenek varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan bahsedelim. İnternet Sitesi Tasarımı profesyonel anlamda yapılması gereken ve şirketin talepleri doğrultusunda sürekli takip gerektiren bir iştir. Birçok şirket bu işi yaptığını iddia etse de yapılan iş müşteriyi mutlu etmiyor. Anlaşılan tasarıların sonu da maalesef hüsran oluyor.

İnternet Sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize önerimiz, fiyattan önce ilgili firmanın Referanslar bölümüne bakmanız. Profesyonelce iş yapan tasarımcıların çoğunlukla referansları dolu olur. Hatta buradan herhangi bir kişiyle iletişim kurarak, ilgili tasarımcı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu da size, tasarımcı için ön bilgi vermiş olur.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta göndererekte ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. İnternet Sitesi Nedir?
 2. Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart İnternet Sitesi Tasarımı
  2. Kurumsal İnternet Sitesi Tasarımı
  3. Profesyonel İnternet Sitesi Tasarımı
  4. E-Ticaret İnternet Sitesi Tasarımı
 4. İnternet Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava İnternet Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
 6. İnternet Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet Sitesi Tasarımı , firma veya kişinin talepleri doğrultusunda hazırladığımız web sayfasına denir. Bu firma veya kişi kendisini web vasıtasıyla tanıtmak veya satış yapmak için bir internet sayfasına gerek duyar. Lakin günümüzde herşey web üzerinden sürdürülüyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduğunuzda önce internet üstünden araştırma yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Ama size hizmet verecek olan şirketi seçmek çok güç olacak. Burada devreye, tasarlanan internet sitesinin kurumsal ve profesyonel manada görünümü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz internet sitesi önce güven vermesi gerekiyor. Ancak ne yazık ki birçok şahıs veya şirket ucuz web sitesi yaptıracağım diye büyük bir hata yapıyor. Yaptırdığı ucuz internet sayfası, şahsın veya şirketin kurumsal kimliğini, niteliğini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki web sitem olsun yeterli” mantığıyla boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir internet sitesinde en önemli şey tasarımdır.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ demektir. Web, internet üzerinde yayınlanan birbiriyle irtibatlı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi belgelerden oluşan, bilgi vermek maksatlı inşa edilmiş bir sistemdir. Bu belgelerin her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu web sitelerine web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar programlarıyla erişim sağlanır. Web sitelerinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, görsel, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Hatta link ismi verilen bağlantılar ile öteki web sayfalarına geçiş yapılabilir.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

2- İnternet Sitesi Nedir?

İnternet Sitesi, günümüz koşullarında firmaların veya şahısların kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, internet üzerindeki doküman sistemidir. Web sitesini, bizim gibi web tasarım firmlarından hizmet olarak talep edebilirsiniz. Kullanıcılar bütün gereksinimlerini internet siteleri üstünden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada benzer işi yapan ve internet sitesi yaptıran şirketler birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı internet sitelerinin kalitesi belirliyor. İş yaptırdığınız firmanın size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir İnternet Sitesi tasarlaması, sizi öteki firmalardan bir adım ileriye taşır.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

İnternet Sitesi Tasarımı , talepleriniz yönünde biçimlenir ve onayınızla beraber yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize ilettiğiniz anda tasarlamaya başlarız. Hizmet verdiğiniz firma portföyüne göre proje yapılarak renkler ve görseller düzenlenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz sayfa sayfa web sayfanızın yapımına devam eder. Çünkü önce yaptığımız web sitesini sizin onaylamanız bizim için önemli. Sonrasında bizden talep ettiğiniz sayfalar web sayfanıza entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her şirket başka sektörde İnternet Sitesi yaptırmak istiyor. Biz de sizin istekleriniz yönünde {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri tasarlıyoruz. Yaygın olarak İnternet Sitesi çeşitleri şunlardır:

1- Standart İnternet Sitesi Tasarımı

Bu web sitesi modelinde toplam 5 tane sayfa bulunmaktadır. Tasarladığımız bu web sayfası; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim bölümlerinden oluşur. Bizim tasarladığımız en uygun fiyatlı web sayfası modelidir. Çalıştığımız Şirketler genelde yalnızca tanıtım için bu tasarıyı tercih ederler. Lakin bizden daha gelişmiş ve fonksiyonel internet sayfası talep eden firmalara başka paketlerimizi öneriyoruz.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

2- Kurumsal İnternet Sitesi Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi internete taşımak istiyorsanız bu paket tam size göre. Çünkü bu internet sayfasının tasarımı, şahsa veya firmaya özeldir. Kurumsal web sitesinin amacı, sizi internet üzerinde müşterilerinize en iyi biçimde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu paketi seçebilirsiniz. Büsbütün SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve fonksiyonel olan bu {tasarıpaket}, taleplerinize göre düzenlenebilir. Şirketinizi geliştirmek ve web üzerinde kurumsal görünüm için bu paketi tavsiye ediyoruz.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

3- Profesyonel İnternet Sitesi Tasarımı

Size tanıtacağımız en nitelikli tasarımımızdır. Büsbütün güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen işlevsel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu internet sitesi bütün isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden yalnızca isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel İnternet Sitesi, firmanızın tanıtımı ve pazarlaması için fazlasıyla önemlidir. Lakin günümüzde webin önemi her geçen gün daha da artıyor. Firmanız hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, internet sayfanızdan etkilenmesini ve şirketinizle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel internet sitesi yapıyoruz.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

4- E-Ticaret İnternet Sitesi Tasarımı

Sanal mağazanızı tasarlayarak web üzerinden milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda bir mağazanız varsa daha fazla satış yapmak için veya yeni bir online ticaret serüveni için size bu tasarıyı tavsiye ediyoruz. Bilhassa girişimci müşterilerimiz zaman kaybetmeden E-ticaret İnternet Sitesi tasarımını talep ediniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) sayfalar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle birlikte düşünce alışverişi yaparak mağazanızı oluşturalım. Sizin müşteri portföyünüzü, pazarlama yapacağınız ürünlere göre tespit edelim. Bu sayede hedeflediğimiz müşteriler, tasarladığımız internet sitesine erişim sağlayabilsin ve kolaylıkla alışverişlerini yapabilsinler.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail yazarakta ulaşabilirsiniz.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı
Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

İnternet Sitesi Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için en önemlisi tasarladığımız web sitesinden müşterimizin maksimum yarar sağlaması. Çünkü İnternet Sitesi istenilmesinin genel nedenleri; internet üstünden reklam yapmak, şirket tanıtımı yapmak, daha çok bölgeye hitap etmek ve eğer sanal mağaza ise satış yapmak. Bundan dolayı yaptığımız bütün web sitelerinin arama motoru uyumlu (SEO) olması bizim önceliğimizdir. Tabi web sitenizin sadece SEO uyumlu olması da yeterli değil, aylık sürekli olarak SEO çalışması satın alarak web sayfanızı güncel tutmanız ve arama sonuçlarında üst sıralarda olmanız gerekli. Bunu da bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Sizin web siteniz ile uyumlu SEO paketiyle, web sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara birlikte taşıyalım.

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı

Bahçesaray İnternet Sitesi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst tarafında web tasarım çeşitlerinden bahsetmiştik. Web sitesi tasarımında, ücreti belirleyen şey internet sayfasını kurma amacıdır. Sadece bir tanıtım web sayfası, cazip ücretlere hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş kapsamlı ve detaylı hizmetleri tanıtılan kurumsal bir web sitesinin maliyeti daha fazla olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir web sayfasında kullanılan tema, eklenti, yazılım daha başka olacağı için ücretlendirmesinde fark oluşur Ama yalnızca bir tanıtım sayfasında bu kadar fonksiyonel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de uygun olur.

E-Ticaret web sayfalarında maliyetin fazla olmasının nedeni, ticari olarak sayfanızı hazır hale getirmek için oluşan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken tüm evraklarını hazırlıyorsak, aynı biçimde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Ayrıca ürün satışı ve pazarlama, internet üstündeki en fazla rekabete sahip sektördür. Bunun için daha fazla dikkat ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava İnternet Sitesi Tasarımı ve Ücretsiz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

İnternet üzerinde ücretsiz internet sayfası, bedava web tasarım gibi aramalar önümüze sürekli çıkıyor. Bu tarz internet sitelerine kesinlikle inanmayın. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi internet sitesi bedava diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç devam ettikçe ücret talep etmeye ve kendilerine mahkum etmeye çalışırlar. Bu tarz dolandırıcılar yüzünden hem maddi hem manevi zarara uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?

İlaveten çok az ücretlere internet sitesi tasarlayan firmaları da ele almak isteriz. Bu şirketler tek seferlik sizden ne koparırsam kardır düşüncesiyle hareket ederler. Verdikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Para ödediğiniz firmayı 15 gün geçince bulamayabilirsiniz. Bilhassa burada yaşanan en büyük problem bütünüyle özelliksiz ve baştan savma yapılan bir web sayfasıdır. Arama motorlarında görünmeyen, sadece bir taslak üzerinden sizin firma ve iletişim bilgilerinizi yazarak yapılan işin size hiçbir faydası olmayacaktır. Bu firma size bir internet sitesi tasarladı ve size teslim etti. Ama hiçbir fayda sağlamayan bu web sitesi ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu usul çalışan firmalara fırsat vermeyiniz.

İnternet Sitesi Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü profesyonel ekibimizle devamlı yardımcı olmaya hazırız. Çünkü talepleriniz doğrultusunda internet sitenizi tasarlarız. Bilhassa sizin bütçenize uygun web tasarım paketini tavsiye ederiz. Profesyonel ekibimizle kusursuz ve doğru kodlama yaparak internet sitenizi arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız arasında görmekten büyük onur duyarız.

İnternet sitenizi teslim ettikten sonra teknik desteğimiz sürekli olarak devam eder. Her zaman bir telefon uzağınızda size destek olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile tasarlanır. Biz ekibimize güveniyoruz. Karşılacağınız problemlere en hızlı ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. Bundan dolayı aralıksız hizmet vermeye devam ediyor olacaksınız. Altyapısı sağlam ve veritabanı sıkıntısız sistemler kurarak sorunu sıfıra indiriyoruz.

Web sayfası ücretlerini piyasaya göre düşük seviyelerde tutmaya gayret ediyoruz. Maddi olarakta sizleri yormayacak fiyatları istiyoruz. Verdiğimiz hizmet, sizi mutlu etmek üstüne kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de bahsedildiği gibi ucuz olan bir internet sitesi işinizi görmez. Şirketinizin en iyi biçimde internet üstünden temsil edilmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.