Afyon Web Sayfası Tasarımı

{Bölge} {WST1} {WST2} Tasarımı

Afyon Web Sayfası Tasarımı

Piyasada Afyon Web Sayfası Tasarımı yapan birçok şirket var. Bu geniş yelpazede, çok fazla alternatif varken neden bizi seçmeniz gerekiyor, bundan bahsedelim. Web Sayfası Tasarımı profesyonel anlamda yapılması gereken ve firmanın talepleri yönünde sürekli izlem gerektiren bir iştir. Birçok şirket bu işi yaptığını beyan etse de yapılan iş müşteriyi memnun etmiyor. Anlaşılan işlerin sonu da ne yazık ki hüsran oluyor.

Web Sayfası yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, fiyattan önce ilgili firmanın Referanslar sayfasına bakmanız. Ustaca tasarım yapan tasarımcı firmaların çoğunlukla referansları dolu olur. Hatta buradan rastgele bir firmayla iletişime geçerek, ilgili şirket hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu da size, şirket için ön bilgi vermiş olur.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

İçindekiler;

 1. Afyon Web Sayfası Tasarımı Nedir?
  1. Web Nedir?
  2. Web Sayfası Nedir?
 2. Afyon Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?
 3. Afyon Web Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?
  1. Standart Web Sayfası Tasarımı
  2. Kurumsal Web Sayfası Tasarımı
  3. Profesyonel Web Sayfası Tasarımı
  4. E-Ticaret Web Sayfası Tasarımı
 4. Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
 5. Afyon Web Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
  1. Bedava Web Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz Web Sayfası Tasarımı Nedir?
  2. En Ucuz Web Sayfası Tasarımı Nedir?
 6. Web Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?
Afyon Web Sayfası Tasarımı

Afyon Web Sayfası Tasarımı Nedir?

Web Sayfası Tasarımı , firma veya kişinin istekleri yönünde hazırladığımız internet sitesine denir. Bu firma veya şahıs kendisini internet aracılığıyla tanıtmak veya satış yapmak için bir internet sitesine gereksinim duyar. Çünkü günümüzde herşey internet yoluyla sürdürülüyor. Herhangi bir ürüne veya hizmete ihtiyaç duyduğunuzda önce internet üstünden araştırma yaparsınız ve ön bilgi sahibi olursunuz. Fakat size hizmet verecek olan firmayı seçmek çok güç olacak. Burada devreye, tasarlanan web sitesinin kurumsal ve profesyonel anlamda görünümü devreye giriyor. Bilgi almak istediğiniz veya hizmet talep edeceğiniz internet sayfası önce güven vermesi gerekiyor. Ancak ne yazık ki birçok şahıs veya şirket uygun fiyatlı web sitesi yaptıracağım diye büyük bir hata yapıyor. Yaptırdığı hesaplı web sayfası, şahsın veya şirketin kurumsal kimliğini, kalitesini, güvenilirliğini ne derece yansıtabildi? “Yeter ki web sayfam olsun yeterli” mantığıyla boşu boşuna maddi anlamda zarara uğramış oluyorsunuz. Bir web sayfasında en önemli şey tasarımdır.

Afyon Web Sayfası Tasarımı
Afyon Web Sayfası Tasarımı

1- Web Nedir?

Uzun haliyle World Wibe Web, türkçesi Dünya Çapında Ağ anlamına gelir. Web, internet üstünde yayınlanan birbiriyle irtibatlı metin, fotoğraf, video, tablo vb.. gibi belgelerden oluşan, bilgi vermek amaçlı inşa edilmiş bir sistemdir. Bu belgelerin her birine web sitesi, web sayfası veya internet sitesi denir. Bu web sitelerine web tarayıcısı ismi verilen bilgisayar programlarıyla erişim sağlanır. İnternet sitelerinde yukarıda da bahsettiğimiz gibi yazı, görsel, makale ve diğer medya ögeleri bulunabilir. Hatta link adı verilen bağlantılar ile diğer web sayfalarına geçiş yapılabilir.

Afyon Web Sayfası Tasarımı
Afyon Web Sayfası Tasarımı

2- Web Sayfası Nedir?

Web Sayfası, günümüz şartlarında şirketlerin veya kişilerin kendi işletmesini tanıtmak veya ürün pazarlamak için kullandıkları, web üstündeki belge sistemidir. İnternet sitesini, bizim gibi web tasarım firmlarından hizmet olarak talep edebilirsiniz. Kullanıcılar bütün ihtiyaçlarını internet sayfaları üstünden sağlamakta. Bundan dolayı piyasada benzer işi yapan ve web sitesi yaptıran firmalar birbiriyle yarışıyor. Buradaki sıralamayı web sitelerinin özelliği belirliyor. Anlaştığınız şirketin size profesyonel ve kurumsal kimlikte bir Web Sayfası tasarlaması, sizi öteki firmalardan bir adım öne taşır.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden mail göndererekte ulaşabilirsiniz.

Afyon Web Sayfası Tasarımı
Afyon Web Sayfası Tasarımı

Afyon Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web Sayfası Tasarımı , talepleriniz yönünde şekillenir ve onayınızla beraber yayınlanır. Vermek istediğiniz hizmet veya pazarlamak istediğiniz ürünün bilgilerini bize gönderdiğiniz anda tasarlamaya başlarız. Hizmet verdiğiniz müşteri portföyüne göre plan yapılarak renkler ve görseller şekillenir. Sizin onayınız alınarak tasarım ekibimiz sayfa sayfa internet sitenizin yapımına devam eder. Çünkü ilk olarak tasarladığımız web sitesini sizin beğenmeniz bizim için önemli. Sonrasında bizden istediğiniz bölümler web sitenize entegre edilir ve onayınızla da teslim edilir.

Afyon Web Sayfası Tasarımı
Afyon Web Sayfası Tasarımı

Afyon Web Sayfası Tasarımı Çeşitleri Nelerdir?

Her firma farklı alanda Web Sayfası yaptırmak istiyor. Biz de sizin talepleriniz yönünde {web siteleri|web sayfaları|internet sayfaları|internet siteleri tasarlıyoruz. Genel olarak Web Sayfası çeşitleri şunlardır:

1- Standart Web Sayfası Tasarımı

Bu internet sayfası modelinde toplam 5 tane bölüm bulunmaktadır. Yaptığımız bu web sitesi; anasayfa, hakkımızda, hizmetler, galeri ve iletişim bölümlerinden oluşur. Bizim yaptığımız en uygun fiyatlı internet sitesi modelidir. Çalıştığımız Şirketler genellikle sadece tanıtım için bu tasarıyı tercih ederler. Lakin bizden daha gelişmiş ve işlevsel internet sitesi talep eden şahıslara başka tasarılarımızı tavsiye ediyoruz.

Afyon Web Sayfası Tasarımı
Afyon Web Sayfası Tasarımı

2- Kurumsal Web Sayfası Tasarımı

Kurumsal kimliğinizi webe taşımak istiyorsanız bu paket tam sizin için. Çünkü bu internet sitesinin tasarımı, şahsa veya firmaya özeldir. Kurumsal internet sitesinin amacı, sizi web üstünde müşterilerinize en iyi şekilde temsil etmektir. Tanıtım veya pazarlama için bu tasarıyı tercih edebilirsiniz. Tümüyle SEO (arama motoru dostu) uyumlu ve işlevsel olan bu {tasarıpaket}, taleplerinize istinaden düzenlenebilir. Şirketinizi büyütmek ve internet üstünde kurumsal görünüş için bu tasarıyı öneriyoruz.

Afyon Web Sayfası Tasarımı
Afyon Web Sayfası Tasarımı

3- Profesyonel Web Sayfası Tasarımı

Size sunacağımız en nitelikli paketimizdir. Tamamen güncel teknolojilere uygun, düzenlenebilir, tamamen fonksiyonel, içerik yönetim sistemi olan ve arama motoru dostu (SEO) olan bu web sitesi tüm isteklerinizi karşılayacak. Web tasarım ekibimizden sadece isteyin ve gerisini onlara bırakın. Üst düzey ve Profesyonel Web Sayfası, şirketinizin tanıtımı ve pazarlaması için oldukça önemlidir. Lakin günümüzde internetin önemi her geçen gün daha da artıyor. Şirketiniz hakkında ön bilgi almak isteyen bir müşterinin, internet sitenizden etkilenmesini ve sizinle iletişime geçmesini sağlayacak profesyonel web sayfası yapıyoruz.

Afyon Web Sayfası Tasarımı
Afyon Web Sayfası Tasarımı

4- E-Ticaret Web Sayfası Tasarımı

E-Ticaret sayfanızı tasarlayarak web üzerinden milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Mevcut bir dükkanınız varsa daha fazla satış yapmak için veya yeni bir online ticaret macerası için size bu paketi tavsiye ediyoruz. Bilhassa girişimci müşterilerimiz zaman kaybetmeden E-ticaret Web Sayfası tasarımını isteyiniz. Bu pakette içerik yönetim sistemi, geliştirilebilir fonksiyonlar, arama motoru uyumlu (SEO) yazılar ve çok daha fazlası mevcut. Sizinle beraber düşünce alışverişi yaparak mağazanızı oluşturalım. Sizin müşteri portföyünüzü, satış yapacağınız ürünlere göre belirleyelim. Bu sayede istediğimiz kullanıcılar, yaptığımız web sayfasına erişim sağlayabilsin ve basitçe alışverişlerini yapabilsinler.

Bize ulaşmak için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.

Afyon Web Sayfası Tasarımı
Afyon Web Sayfası Tasarımı

Web Sayfası Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Bizim için en önemlisi yaptığımız web sayfasından müşterimizin maksimum yarar sağlaması. Çünkü Web Sayfası talep edilmesinin genel sebepleri; web üstünden reklam yapmak, firma tanıtımı yapmak, daha çok kullanıcıya hitap etmek ve eğer e-ticaret ise satış yapmak. Bundan dolayı tasarladığımız tüm internet sitelerinin arama motoru uyumlu (SEO) olması firmamızın önceliğimizdir. Tabi web sayfanızın sadece SEO uyumlu olması da yetmiyor, aylık devamlı olarak SEO çalışması talep ederek web sitenizi güncel tutmanız ve Google sonuçlarında üst sıralarda olmanız gerekli. Bunu da bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz. Sizin internet sayfanız ile uyumlu SEO paketiyle, web sayfanızı arama sonuçlarında üst sıralara beraber taşıyalım.

Afyon Web Sayfası Tasarımı

Afyon Web Sayfası Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yazımızın üst bölümünde web tasarım türlerinden bahsetmiştik. İnternet sitesi tasarımında, fiyatı belirleyen şey web sayfasını kurma amacıdır. Yalnızca bir tanıtım internet sayfası, uygun fiyatlara hazırlanıp tasarlanabilirken, geniş kapsamlı ve ayrıntılı hizmetleri tanıtılan kurumsal bir internet sayfasının maliyeti daha fazla olacaktır. Kurumsal veya profesyonel bir web sayfasında kullanılan tema, eklenti, yazılım daha farklı olacağı için ücretlendirmesinde fark .ortaya çıkar. Fakat sadece bir tanıtım sitesinde bu kadar işlevsel yazılımlar ve eklentiler kullanılmadığı için maliyeti de hesaplı olur.

E-Ticaret internet sayfalarında maliyetin fazla olmasının nedeni, ticari olarak sayfanızı hazır hale getirmek için oluşan maliyetlerdir. Nasıl ki bir mağaza açarken bütün dosyalarını temin ediyorsak, aynı biçimde e-ticarette de süreç bu şekilde işler. Ayrıca ürün satışı ve pazarlama, web üstündeki en yüksek rekabete sahip sektördür. Bundan dolayı daha fazla dikkat ve emek gerekir. Profesyonel bir tasarım ekibimizin olması gerekir.

1- Bedava Web Sayfası Tasarımı ve Ücretsiz Web Sayfası Tasarımı Nedir?

İnternet üzerinde ücretsiz internet sayfası, bedava web tasarım gibi sorgular karşımıza sürekli çıkıyor. Bu tarz web sayfalarına kesinlikle inanmayın. Size bir atasözü ile örnek vermek isteriz. Bedava peynir fare kapanında bulunur. Her hizmetin bir hakkı, bir emeği vardır. Sizi web sitesi bedava diye yanlarına çekerler, sonrasında süreç devam ettikçe ücret talep etmeye ve kendilerine zorunlu bırakmaya çalışırlar. Bu tarz sahtekarlar sebebiyle hem maddi hem manevi masrafa uğrayabilirsiniz.

2- En Ucuz Web Sayfası Tasarımı Nedir?

İlaveten çok az ücretlere web sayfası yapan firmaları da ele almak isteriz. Bu firmalar tek seferlik sizden ne kazanırsam kardır mantığıyla hareket ederler. Verdikleri hizmetin ne altyapısı vardır, ne de sürdürülebilirliği. Para ödediğiniz şirketi 15 gün geçince bulamayabilirsiniz. Özellikle burada karşılaşılan en büyük problem büsbütün özelliksiz ve baştan savma tasarlanan bir internet sayfasıdır. Arama motorlarında çıkmayan, yalnızca bir taslak üstünden sizin firma ve iletişim bilgilerinizi yazarak yapılan tasarımın size hiçbir faydası olmayacaktır. Bu şirket size bir web sayfası oluşturdu ve size teslim etti. Fakat hiçbir işe yaramayan bu web sayfası ne işinize yarayacak? Sadece sizin maddi zararınız olacak. Lütfen bu usul çalışan firmalara fırsat vermeyiniz.

Web Sayfası Tasarımı Olarak Neden Biz?

Çünkü profesyonel ekibimizle devamlı yardımcı olmaya hazırız. Çünkü talepleriniz yönünde internet sayfanızı tasarlarız. Özellikle sizin bütçenize uygun web tasarım paketini öneririz. Profesyonel ekibimizle hatasız ve doğru kodlama yaparak web sitenizi arama motoru dostu haline getiririz. Sizleri referanslarımız içerisinde görmekten büyük gurur duyarız.

İnternet sitenizi teslim ettikten sonra teknik desteğimiz devamlı olarak devam eder. Daima bir telefon uzağınızda size destek olmak için bekliyoruz. Web tasarım ekip çalışması ile yapılır. Biz ekibimize güveniyoruz. Karşılacağınız sorunlara en ivedi ve kayıpsız çözümler üretiyoruz. Bundan dolayı kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor olacaksınız. Altyapısı düzgün ve veritabanı kusursuz sistemler kurarak sorunu sıfıra indiriyoruz.

Web sitesi ücretlerini piyasaya göre minimumda tutmaya gayret ediyoruz. Maddi olarakta sizleri yormayacak fiyatları istiyoruz. Verdiğimiz hizmet, sizi mutlu etmek üzerine kuruludur. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Atasözümüzde de anlatıldığı gibi ucuz olan bir web sitesi işinizi görmez. Firmanızın en iyi biçimde web üstünden yayınlanmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Bizimle iletişime geçmek için 0312 259 10 05 , 0543 276 08 16 veya 0506 501 95 91 nolu telefonları arayabilirsiniz. Bize [email protected] adresinden e-posta yazarakta ulaşabilirsiniz.