Biz Kimiz?
2004 yılında bilgisayar teknik servis, web-grafik tasarım hizmetleri ile sektöre giriş yapan firmamız, uzun yıllarca bilgisayar teknik servis hizmetini ön planda tutmuş ve piyasadaki yerini sabitlemiştir.

 

Müşterilerine en iyi hizmeti, garantili, iş takibi güvencesiyle temin eden firmamız zaman içerisinde kullanıcıların da talebiyle aynı kaliteli yapıyı web tasarım hizmetlerinde profesyonel bir kurum olmak kaydıyla sürdürmeyi kararlaştırmıştır. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürerek, web tasarım sektöründe profesyonelce, çağa uygun, üst düzey teknolojilerin ışığında kendimizi geliştirdik ve her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Ekibimiz tam uyum içinde ve bir aile ortamı sıcaklığında, çalışmalarımızı; prensiplerimiz, felsefemiz çerçevesinde kalmak suretiyle, istikrarla sürdürmekteyiz.

Çalışma Felsefemiz

“İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederiz”

Prensiplerimiz
  1. Müşteri Memnuniyeti

  2. Karşılıklı Güven

  3. Hızlı ve Kaliteli Hizmet

  4. 7 Gün 24 Saat Destek

  5. Periyodik Güncellemeler

İş Ortaklarımız
Google
Yandex
Java
PHP – MYSQL
Html 5 – CSS3
SEO
Google
Yandex
Java
PHP – MYSQL
Html 5 – CSS3
SEO
Deneyim

‘Ulu çamlar fırtınalı diyarlarda yetişir’ sözüyle başlayarak sektöre yıllarını vermiş firmamız, çalışma ortamının her türlü iyi – kötü anlarını yaşamış ve özgün bir tecrübe sahibi olmuştur. Her geçen zaman ile biraz daha üzerine ekleyerek devam etmiş, bugün sektörde hakettiği yere sahip olmuştur.

Web Tasarım - 9 Yıl
Grafik Tasarım - 12 Yıl
Satış & Pazarlama - 6 yıl
Danışmanlık - 5 Yıl
Hizmetlerimiz
İçerik Yönetim Sistemi

Web siteniz, içeriklerin kolay değiştirilebileceği bir alt yapıya sahip olacaktır. Yönetim panelinden dilediğiniz içeriği yayınlayabilirsiniz.

7 Gün / 24 Saat Destek

Her an iletişimdeyiz. Telefon ve e-posta yoluyla iletilen değişiklik talepleri, bildirimleriniz sistem yöneticilerimiz tarafından en kısa sürede işleme alınır.

SEO Optimizasyonu

Google, Yandex ve diğer tüm arama motorlarıyla tam uyumlu kodlama sistemi kullanıyoruz. Sayfalarınız en üstlere taşınıyor.

Ekip Çalışması

Çalışmaların her kısmı, ekibimizdeki alanında uzmanlar tarafında titizlikle, özenle tamamlanır. Proje tümleşik bir yapı halinde yayına alınır.

Esnek Tasarım

Tablet, telefon, bilgisayar ekranlarıyla tam uyumlu ve her cihazda farklı görünüme sahip tasarımlar.

Düzenli Güncellemeler

Periyodik olarak sayfaların kontrolü sağlanır, SEO optimizasyonu gerçekleştirilir. Güncellemeler yüklenir.