Web sitesi nedir?

Grafik ve yazılım unsurlarının sabit sunucular üzerinde organize şekilde konumlandırılarak, son kullanıcının görüntülemesine ve fayda elde etmesine olanak sağlayan bir hizmettir. Günümüzde ticari, kurumsal ve kişisel amaçlarla etkin bir biçimde kullanılmaktadır.

Kendim bir web sitesi kurabilir miyim?

Elbette kendiniz bir web sitesi kurabilirsiniz, ancak hedeflediğiniz kitlelere ulaşabilmek ve projenizi daha etkili bir biçimde hayata geçirebilmek için profesyonel destek almakta fayda var.

Web sitesi kurmak için nelere ihtiyaç vardır?

Web sitesi kurmak için öncelikle bir sunucu (hosting), bir alan adı (domain name) ve bu alanları kullanabilmek için ftp vs. gerekli yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı zamanda bu alanlarda web sitenizi yayınlamak üzere web sayfalarınızı ve bu sayfalarda kullanacağınız görselleri düzenlemek için ilgili editörlere, grafik düzenleme yazılımlarına ihtiyacınız olacaktır.

Web sitesinden para kazanabilir miyim?

İnternet üzerinde satış, pazarlama yaparak para kazanmak mümkündür. Bu işleyişe e-ticaret diyoruz. Sanal bir mağazanız olur ve bu mağazada yayınladığınız ürünlerin satışından kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca web sitenize reklam alarak da para kazanmak mümkündür.

SEO nedir, ne işe yarar?

SEO (Search Engine Optimization), Türkçe adıya ‘Arama motoru optimizasyonu’ bir internet sitesinin tasarım, kodlama aşamasında, arama motorları tarafından en yüksek algılanabilirlikte olmasını sağlamak amacıyla organize edilmesidir. Bu işlemleri gerçekleştirirken belirli bir birikim ve tecrübe olması şarttır.

Projemi nasıl hayata geçirebilirim?

Fikirlerinizi, düşüncelerinizi, projenizi tecrübeli ekibimize aktarmanız herşey için yeterli. Bilgi ve birikimlerimizle siz değerli müşterilerimizin projelerini hayata geçiriyoruz. Kurumsal kimlik çalışmasından başlayarak, grafik, web tasarım, sosyal medya yönetimi ve reklam yayınlama gibi tüm hizmetlerimizi kombine ediyoruz. Sistemli bir çalışma ile başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.