Web Tasarım Nedir?

Bir internet sitesinin, tüm elementleriyle yayına hazır hale getirilmesi işlemidir.

 

Biz de bu doğrultuda müşterilerimizin tüm düşüncelerini / planlarını görsel bir projeye dönüştürerek en etkili reklam aracı olarak kullanılabilmesini hedefliyoruz.

Gelişen reklam teknolojileri, internet ağındaki arama motorlarının sistemlerine uygun bir biçimde tasarımı ve kodlaması gerçekleştirilen internet siteniz, güvenli sunucularımızda yayımlanır.

 

Hazırladığımız web sitelerinde kullanılabilirlik / işlevsellik ve görsel çekicilik ön planda tutulmaktadır. Tüm çalışmalarımız daha fazla kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Grafik & Logo Tasarımı

Web tasarımın vazgeçilmezi grafiklerdir. İyi bir web sitesi iyi görsellerle donatılarak tasarlanır. Renklerin uyumu, görsellerin modern ve kaliteli görüntüsü web sitesini daha etkili kılacaktır.

 

Logo, şirketinizin en akılda kalan görselidir ve özenle hazılanması gerekmektedir. Tecrübeli ekibimiz fikirlerinizle kendi beceri ve bilgilerini birleştirerek en etkili çalışmaları gerçekleştirecektir.

Kurumsal Kimlik Nedir ?

Şirketinize ait olan tüm materyallerin ve reklam araçlarının ortak bir tasarım ile hazırlanması kurumsal görüntü açısından çok önemlidir. Bu ortak çalışma neticesinde ortaya çıkan çalışma, kurumsal kimlik çalışmasıdır.

Web sitesi, logo, broşür, zarf, cd kapağı, davetiye, sertifika, vs tüm görsel çalışmalarının bütün halde gerçekleştirilmesidir.

Düşünün, Tasarlayalım!

Aklınızdan geçen fikirleri projeye dönüştürelim.

Sanal bir mağaza mı açmak istiyorsunuz,

Firmanızın etkili bir şekilde reklamını mı yapmak istiyorsunuz,

İnternet üzerinden fikirlerinizi mi paylaşmak istiyorsunuz,

Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

SEO Nedir, Ne İşe Yarar?

SEO (Search Engine Optimization), Türkçe adıyla arama motoru optimizasyonu,

Dünya üzerindeki en önemli arama motorlarının (Google, Yahoo, Yandex, MSN) bir web sitesini sağlıklı bir biçimde görüntüleyebilmesi, indekslemesi için yapılan çalışmaların tamamıdır.

SEO çalışması tasarımın başlangıcından sonuna kadar devam eder. Yapılan tüm işlemler, kodlamalar, isimlendirmeler SEO göz önünde bulundurularak işlenir. Amaç, arama motorlarında en üst sıralarda yer alarak büyük kitlelere ulaşmaktır. Bu işlemleri yapan ekibin gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olması şarttır.

Web siteniz arama motorlarına kayıt edilir,

Tüm yazılar, etiketler SEO’ya uygun biçimde düzenlenir,

Sosyal medya hesaplarına doğru ve sosyal medya hesaplarından bağlantı sağlanır,

Firma rehberlerine firma kaydınız ve web adresiniz kayıt edilerek dışarıdan bağlantı sağlanır.

Resim ve diğer tüm bağlantıların açıklamaları organize edilir.

Web sitenize uygun alanlara etiketler eklenerek aramalarda bulunabilirlik artırılır.

Sanal Mağaza & E-Ticaret

İnternette ürünlerinizi satarak para kazanmak istiyorsanız bir sanal mağazaya ihtiyacınız var.

Ürünleri kategoriler altında yayınlayabilir, satışını takip edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken e-ticaret paketimizden yararlanmak.

İnternet Reklamcılığı

Bilinçli şekilde yapılan reklam çalışması sizlerin en az maliyetle en fazla satışı yapmasını sağlayacaktır. Bu noktada tecrübeli ekibimiz size her noktada destek olacak ve gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

Yanlış reklam politikaları ile boşuna para ödemek istemiyorsanız ve yapılan çalışmaların tam anlamıyla karşılığını almak istiyorsanız mutlaka profesyonel ekibimizin bilgilerinden yararlanmalısınız.

Sosyal Medya Hesapları Yönetimi

Günümüzde sosyal medya, tanıtım ve reklam alanında etkin bir rol oynamaktadır. Firmanızın sosyal medya hesaplarının web sitenizle senkronize olması, daha büyük kitlelere daha sağlıklı bir biçimde ulaşılmasını sağlayacaktır.

Metropol Bilişim tüm bu hizmetleri profesyonelce gerçekleştirmektedir.

HEMEN TEKLİF İSTEYİN!


EsnafKurumsalE-TicaretÖzel Proje


TelefonE-postaYerinizde ZiyaretFarketmez